Connect with us

Aktualitet

Kam marr cunin me te bukur te Vlores/ Alketa Vejsiu flet per here te pare per bashkeshortin e saj

Published

on

«Jam me fat pasi kam marre nje nga djemte me te mire te Vlores», Alketa Vejsiu rrefen per here te pare marredhenien me bashkeshortin
Alketa Vejsiu ka zgjedhur te shetise me taksine me simaptike te kryeqytetit ,ate te Rudina Dembacajt.

Ne fotot e postuara ne Instagram se fundmi Alketa na ka treguar se i pelqen te perdore me shume bicikleten se sa makinen dhe kjo dite ishte ndryshe per ate.

Moderatorja e njohur e “Ne kurthin e Piter Pan” ne intervisten “ Mos i fol shoferit” foli me shume per veten e saj. Nje interviste ndryshe pasi Alketa tregoi per familjen e cila gjithmone kujdeset qe t’a mbaje larg vemendjes se publikut dhe per planet e se ardhmes.

Gjate intervisten ajo u pyet se cila ishte gjeja e pare qe kishte pelqyer tek partneri dhe ajo u pergjigj: “Syte e tij”. Alketa tregoi qe ishte shume e lumtur qe syte blu ia ka trasheguar djalit dhe se i pelqente gjithcka qe i ka syte ne ate ngjyre.

“Them qe kam marre nje nga çunat me king te Vlores. Eshte nje lidhje qe ka kompatibilitet, mirekuptim dhe respekt. Mbi dashurine eshte respekti. Per mua eshte respekti pastaj dashuria dhe pasioni. Nese ka dashuri dhe s’ka respekt, atehere eshte e destinuar te shperbehet.

Keto funksionojne te gjitha dhe na japin mundesi qe i japim femijeve nje model te mire.’’
Alketa pranoi publikisht se ishte nje partnere, profesioniste dhe nene e realizuar vetem nga mbeshtetja e bashkeshortit te saj.

Si perfundim ajo tha: “Per mua dashuria ne jete eshte ekuiliber i madh. Edhe lekura ne mengjes shkelqen ndryshe kur ti fle dhe zgjohesh i lumtur, keshtu qe me kete fjali i kam thene te gjitha.’’

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending