Connect with us

Aktualitet

Do te takoni dike shume interesant/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje per lajme te mira

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 27 dhe 28 QERSHOR 2020

DRITE DETI

Pak para se Marsi te lere shenjen e Peshqve ndodhet ne fund te kesaj shenje por ne lidhje pozitive me lidhet e henes ne Gaforre e Bricjap. Ndjesia qe na le ka te beje me energjine e Detit dhe ngjyres apo drites se Detit

Drita qe perhapet ngjan me ndjenjat qe jane te pakapshme te ngaterruara te pershtjelluara dhe antifatike

Menyra se si kemi vepruar muajt e fundit perball ngjarjeve kane lene gjurme dobesie pasigurie paqartesive dhe pashikueshmerie

Jemi ndjere ne disa raste

1 Te tradhetuar te zhgenjyer te vetmuar te larget

2Veprimtaria jone nuk kishte jetegjatesi

3Ceshtjet e shendetit na preokupuan me frike dhe agoni

4Jemi ndjere dhe ndejehemi si anije pa spirance

Sot dhe neser do ndjehemi me qete dhe ujrat e detet do sjellin nje fat te papritur ne jeten tone. Kryesisht Akrepet Gaforret dhe Peshqit mund te shijone momente te paharruara

Dashi

Sot fillon nje mundesi e arte per te perparuar nje ceshtje personale dhe
familjare Nje pune apo biznes familjar do filloj te jete me fitime te
mira

Demi

Do takoni njerez shume interesante dhe do beheni njesh me ta ne kete fundjave Do degjoni instiktet tuaja dhe do filloni nje marredhenie te re errotike shume te forte

Binjaket

Nje ngritje e papritur ne ceshtje pune qe kane te bejene me ekonomine apo me marredhenie te rendesishme ligjore Nje martese do kurorezohet si nje bashkepunim i rendesishem

Gaforrja

Jeta errotike do ju jap kenaqesi Nje udhetim ne det apo ne vende egzotike ju hao nje perspektive te rendesishme ne ide te reja dhe projekete

Luani

Nje mundesi e mire kjo fund jave qe te arrini nje qetesi dhe kenaqesi me
njerez te afert dhe familjare Kjo mundesi ju favorizohet edhe ne ambjente ne breg te detit

Virgjeresha

Nje martese e bukur dhe nje afrimitet ne jeten personale per ata qe akoma nuk kane vendosur per nje bashkejetese apo per nje marredhenie

Peshorja

Do ju ofrojne nje pune e cila lidhet me turizmin apo me biznese familjare egzotike Do jete nje fundjave shume e kendshme relakuese me njehje interesante

Akrepi

Erotizem i forte dhe dashuri e forte do keni ne kete fundjave mundesine te perjetoni apo te takoni fatin tuaj te madh dhe te rendesishem ne jete

Shigjetari

Nje udhetim me det do ishte nje nga gjerat me te mira qe do benit Nje pune qe lidhet me detin apo turizmin do ju sjelle shume te ardhura

Bricjapi

Do gjeni nje mik apo shok te perbashket me partnerin tuaj ne cift qe tju krijoj nje situate te kendhsme dhe relaksuese ne nje moment ku mund te kishit probleme ne cift

Ujori

Ne ceshtjet e punes dhe te shpenzimeve do beni nje investim te rendesishem apo nje fillim te ri pune qe do kete shume ndikim te mire keto muaj te ardhshem

Peshqit

Kjo fund jave do ju shperblej per te gjitha pengesat dhe pasigurit dhe veshtiresit qe keni pasur ne jeten personale udhetime apo takime me njerez te afert e te dashur

7 Comments

7 Comments

  1. Pingback: dumps pin 101

  2. Pingback: psychedelic online store

  3. Pingback: บาคาร่า1688

  4. Pingback: real cvv shop

  5. Pingback: 애니위크

  6. Pingback: nova88

  7. Pingback: tech times article

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending