Connect with us

Aktualitet

Shoqet e ngushta nuk ndahen kurre/ Keto jane VAJZAT VIP qe e kane shoqen e ngushte si moter

Published

on

Secili nga ne ka nje shoqe ose shok te ngushte me te cilin ndan cdo moment. Shume nga personazhet e njohur e kane treguar publikisht se e kane gjetur shoqerine e vertete.
Ndaj po ju tregojme se si kane nisur keto shoqeri:

1. Xhemi dhe Arbana

“Top Chanel” ka qene vendi ku jane njohur dy moderatoret. Xhemi dhe Arbana jane dy mikesha shume te mira dhe te pandara pasi i shohim gjithmone bashke. Xhemi tregoi se zihet shpesh me Arbanen po nuk mbajne meri me njera-tjetren.Ato edhe femijet i kane bere shoke me njeri-tjetrin.

2. Elvana Gjata dhe Jonida Vokshi

Pervecse dy shoqe te ngushta kane edhe ngjashmeri me njera-tjetren. Elvana dhe Jonida jane njohur shume kohe me pare ku kjo e fundit thote se e konsideron Elvanen si motren e saj.
Madje ne martese Jonida dhe bashkeshorti i saj Besniku u celebruan nga Elvana.

3. Aurela Gaçe dhe Eli Fara

Nje miqesi 25 vjecare eshte ajo e Aureles dhe Elit te cilat edhe pse me
karaktere te ndryshme kane bere qe shoqeria e tyre te funksionoje me se miri. Te dyja kengetaret kane nje bashkepunim muzikor kengen “Zemra rratata” ku fituan cmim ne “Kenga Magjike” .

4. Kejsi Tola dhe Olta Boka

Eshte perfolur se kishte krisje te marrdhenies se tyre por kengetaret nuk e pranuan. Ato vazhdojne prej vitesh te jene mikesha te ngushta. Ne nje mbremje muzikore live Kejsi dhe Olta performuan bashke.

5. Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu

Mikesha te ngushta dhe bashkepunetore prej vitesh ne emisionin “Thumb” . Emision i cili nuk eshte menduar ndonjehere nese nuk eshte njera prej tyre. Ato tregojne se miqesia i ka mbijetuar krizave dhe veshtiresive dhe qe ndajne cdo sekret bashke.

6.Ingriti dhe Çiljeta

Ato jane mikesha shume te ngushta sepse tashme nuk kane qene te pakta heret kur jane shfaqur bashke ne ekran dhe kane performuar. Vajzat kane pasur edhe bashkepunime muzikore kengen “Puci Puci” dhe “Mike dhe rivale”.Ingridi dhe Ciljeta kane pasur zenka te vogla por jane pajtuar perseri.

7.Evi Reçi dhe Arjola Shehu

Miqesine e tyre e kane treguar jo rralle. Te dyja moderatoret se fundmi kane prezantuar per here te pare bashke eventin “Oda” ku si gjithmone ja dolen me sukses.

6 Comments

6 Comments

  1. Pingback: Trinity Church

  2. Pingback: Pair Programming in Software Engineering

  3. Pingback: idinstate.ph

  4. Pingback: 성인사이트

  5. Pingback: kardinal stick

  6. Pingback: scrape§intitle:sell home

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending