Connect with us

Aktualitet

Do te zbuloni nje sekret/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron kete shenje te horoskopit

Published

on

NDRICIM I BRENDSHEM SHPIRTEROR

Sot e Enjte dt 25 Qershor dhe Dielli ne Gaforre ndodhet perball asteroidit Quaoar

Asteroidi 50000 Quaoar ndodhet ne ekstrem te sistemit tone Diellor pas Plutonit

Behet ure lidhese midis Galaksise sone dhe Trupave te Anes Tjeter
Plutoni qe tregon Metamorfozen ne lidhje me Quaoarin tregon META Metamorfozen Pra Metamorfozen mbas metamorfozes

Interes paraqet qe Dielli pra Drita takon Erresiren Plutonike. Sot Quaoari si ndikim Asteroidi do na ndihmoj te zbulojme te fshetat dhe misteret qe mund te kene te bejne me natyre egzistencen apo marredheniet tona ne pergjithesi

Pasion xhelozi sakrifice dhe shume ha kmarrje ne disa raste Mund te jene apsolute dhe te thella ne gjeneze. Nga e panjohura e shpirtit cfarre nuk mund te presim

Dashi

Sot e ardhmja do ju duket shume e larget e erret dhe shume e mistershme sidomos ne qellimet qe lidhen me karrieren dhe clirimin nga nje brenge shpirterore errotike apo familjare

Demi

Deri tani cdo drejtim dukej i ditur dhe i mirepercaktuar ne jeten tuaj Por tashme do merrni nje drejtim shume te larget te erret dhe me shume mistere

Binjaket

Nese bini ne nje pus ndjenjash apo marrdheneiesh te paqarta nuk do i dihet me fundi Pasi distancat e kerkimit dhe te vertetes sot jane shume te largeta

Gaforrja

Do keni nje pamundesi shansesh e mundesish qe te bllokoni kundershtaret apo ti largoni nga vetja juaj Por sa me larg ti coni aq me shume do ju terheqin drejt humneres se tyre

Luani

Nje njolle e erret ne jeten tuaj do tentoj te behet akoma me e erret dhe akoma me thithese ne kuptimin qe ju josh ti shkoni mbrapa ne disa raste pa kthim pas

Virgjeresha

Duket sikur asgje nuk ju ndihmon dot te gjeni dike qe ka humbur ne largesi dhe ne erresire shpirterore Po pikerisht sot nje rreze drite do ju jap ndricim te situates

Peshorja

Deti i mundesive mund te jete edhe pertej te pamundures Dhe sot e pamundura do behet me jsohese se asnjehere tjeter per ju Shijojeni ne te gjitha dimensionet

Akrepi

Nese dikush ju gjen ne skuten tuaj me te erret shpirterore atehetre keni gjetur udhetarin me te mire ne kohe qe ju percjell mesazhe nga te gjitha koherat

Shigjetari

Duket sikur pusi i shpenzimeve tuaja po kapercen kufijt e universit tuaj Po a do mund te ndricohet shpirti juaj ne menyre qe te gjeni qellim per tja arritur gjithckaje

Bricjapi

Fundi i Galaktikes ju mungonte per te thene qe kush reziston durron edhe kushtet me ekstreme Ndoshta sot do zbuloni sekretin e forces tuaj

Ujori

Do keni nje uri te madhe shpirterore per tu permbushur me ndjenja mundesi pune dhe frymezim U rrejtja ne disa raste do jete prezent dhe h akmarrja

Peshqit

Vorbullat e forta nuk jane per qenie delikate por mundesisht perpiquni te fantazoni si do ishte nese do ishit nje peshk ne kufi te galaktikes

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending