Connect with us

Aktualitet

Nje muaj me plot te papritura/ Ky eshte horoskopi i detajuar i muajit KORRIK

Published

on

Dashi

Do të kaloni një periudhë të rëndësishme për të hyrë me shumë optimizëm për një ndryshim apo sukses, por kjo do të ndodhë vetëm me shumë përpjekje dhe punë nga ana juaj. Ky do të jetë një muaj i mirë për padi apo çështje gjyqësore që kanë zgjatur shumë ose kanë qenë problematike. Korriku do të jetë një kohë e mirë për trajtim ose terapi nëse jeni në proces për ta bërë këtë.

Në korrik, udhëtimet tuaja do të jenë të ecin mirë. Do të ketë një zhvillim të mirë në dashurinë, miqësinë ose marrëdhënien familjare. Kjo do të jetë një kohë e mirë për një martesë, një angazhim apo edhe një ndarje. Këtë muaj, kini kujdes me gjërat që u jepni fëmijëve ose të rinjve në familje. Ata nuk mund të dinë t’i përdorin ato ose t’i përdorin ato pa dashje dhe kështu të shkaktojnë dëme ose aksidente të padëshiruar.

Momente të pakëndshme këtë muaj do të përfshijnë një marrëdhënie me një grua që do t’ju për problemet dhe vuajtjet e saj. Do ta bëjë jetën e të tjerëve të pakëndshme. Për disa prej jush në korrik, do të keni angazhime lidhur me një pasuri të trashëguar, pension, ose ndonjë lloj tjetër angazhimi për njerëzit nga Përtej. Ju gjithashtu do të pikëlloheni nga lajme të pakëndshme për dikë që njihni.

Demi

Do të përjetoni emocionalisht një dramë në jetën e miqve tuaj, fqinjëve ose kolegëve. Kjo do të jetë një ngjarje që do të kërkojë mbështetje më të madhe morale dhe emocionale. Së shpejti, miqësia juaj do të vihet në gjykim. Në korrik, do të merrni pjesë në një mbledhje të rëndësishme familjare në lidhje me një djalë apo një të ri. Ky është një muaj në të cilin shumë do të marrin pjesë në një angazhim, martesë ose shfaqje publike të një burri të familjes.

Një konflikt këtë muaj, të cilin dikush tjetër do ta provokojë për të shpifur ose detyruar të bëni diçka që nuk dëshironi, do të fuksionojë në të mirën tuaj. Do të jeni në gjendje të arrini suksesin për të cilin nuk kishit pasur asnjë shpresë. Shmangni nervozizmin ose stresin mendor sepse korriku do të jetë një muaj shumë i suksesshëm për ju. Kini durim dhe keni besim në fatin tuaj. Surprizat këtë muaj do t’ju tregojnë nëse jeni duke shkuar në drejtimin e duhur apo të gabuar. Në korrik, do të keni një rast të gëzoheni për një dokument financiar ose për punët tuaja financiare.

Në disa raste, do të merrni ndihmë ose këshilla të drejta nga të huajt, por kini kujdes me kontaktet e tilla. Korriku do të jetë koha e duhur për dashuri dhe aventura romantike. Një flirtim në vendin tuaj të punës do të jetë i shkurtër, por me stuhi dhe do të lërë një kujtesë të veçantë për të dyja palët. Shmangni reklamimin e marrëdhënieve të tilla, sepse kjo është një situatë delikate.

Binjakët

Do të habiteni nga ngjarje për të cilat keni pasur tjetër pritshmëri. Është e vështirë të thuhet se sa e favorshme do të jetë kjo për ju. Këtë muaj do të ketë sekrete (familjare ose personale), si dhe disa veprime prapa krahëve si nga ju ashtu edhe nga njerëz të tjerë ndaj jush. Një nga ngjarjet e rëndësishme të këtij muaji do të lidhet me lajmet që lidhen me një grua të re që jeton në një qytet tjetër.

Kjo mund të ketë një lidhje me ndarjen e saj nga jeta, me disa humbje ose dështime, me fatkeqësi apo aksident. Do të shkoni në një festë me të afërmit ose miqtëpër një fejesë, martesë, përvjetor etj. Ky do të jetë një muaj i mirë për martesë ose për të krijuar një marrëdhënie serioze. Ju do të keni më shumë stres në punën tuaj, sepse shumë njerëz do të mbështeten tek ju dhe ju nuk do të jeni në gjendje të merrni ndihmë të mjaftueshme për të trajtuar lehtësisht detyrat tuaja.

Flirtimi në vendin tuaj të punës do të krijojë një konflikt dhe madje edhe një skandal me dikë që ka një qëndrim personal ndaj kësaj marrëdhënieje. Një rast për gëzim të veçantë do të jetë nga rrethi juaj i miqve të ngushtë ose fqinjëve. Përvojat më interesante dhe të veçanta të këtij muaji do të jenë të lidhura me takimet tuaja me miqtë e rinj dhe të vjetër. Mundësitë e paparashikuara do të lindin nëpërmjet takimeve.

Gaforrja

Do të jeni në gjendje të zgjidhni shqetësimet tuaja financiare ose problemet që mund të kenë ndodhur në muajt apo vitet e kaluara. Ka mundësi të gëzoni një sukses financiar pas një periudhe pune të vështirë dhe madje edhe një lloj privimi. Këtë muaj, lajmet për problemet serioze me të afërmit tuaj, miqtë ose të njohurit do t’ju bëjnë të mendoni për disa kthesa të papritura në jetë. Këto ngjarje do të jenë një përvojë e përjetshme edhe për ju, sepse askush nuk e di se çfarë lloj situate mund të përjetojnë dhe çfarë përvojash mund të kenë.

Këtë muaj, do të keni probleme me dokumentat. Ju do të përballeni me burokraci të panevojshme ose shumë formalitete që do t’ju bëjnë nervozë. Kjo do të jetë një kohë e mirë për të pastruar shtëpinë nga sendet e panevojshme ose të vjetëruara. Megjithatë, këtë muaj, ju mund të bëheni subjekt i mashtrimit ose vjedhjes nga dikush që ka planifikuar më parë veprimet e tij. Ju mund të shijoni lindjen e një fëmije ose lajmet e shumëpritura të shtatzënisë. Nëse jeni në procesin e një padie financiare, përgatituni për shtyrje, ndërrime të pakëndshme ose komplikime.

Nëse jeni në procesin e bërjes së një ndryshimi të rëndësishëm në jetën tuaj për të cilin keni nevojë për më shumë burime financiare, mund të përjetoni vonesa ose vështirësi. Një situatë stresuese që lidhet me një të afërm do t’ju bëjë të kuptoni edhe një herë se gjërat e këqija në jetë vijnë shpejt. Kini kujdes me pajisjet elektrike dhe çdo pajisje teknike apo instalime në shtëpinë tuaj.

Luani

Korriku do të jetë një muaj i vështirë për ju, sepse do t`ju duhet të ndaheni nga dikush me të cilin keni kaluar një pjesë të jetës së bashku. Mund të jetë një koleg, mik ose dikush nga rrethi i të afërmit tuaj. Arsyet për një ndarje të tillë do të jenë të ndryshme dhe në asnjë rast nuk do të jetë dramë.

Kjo do të jetë një ngjarje që do ta ndryshojë jetën tuaj në një farë mënyre ose do të pasqyrojë gjendjen tuaj emocionale për një periudhë të caktuar kohe. Në punën tuaj do të keni momente tensioni për shkak të ndërrimeve të ndryshme, detyrave të papërfunduara nga muajt e mëparshëm dhe projektet. Për disa prej jush, Korriku sjell një ndryshim në punë, në një pozitë të re ose një karrierë krejtësisht të re. Shëndeti juaj do të kërkojë kujdes. Fillimi i këtij parashikimi nuk ishte shumë optimist, por në korrik nuk do të keni vetëm ditë me re.

Do të merrni vendime të guximshme, duke rrezikuar me guxim. Zhvillimi i mirë do të ndodhë në një padi (nëse keni diçka të tillë). Do të shqetësoheni për zhvillimin e ngjarjeve në jetën e një partneri intim. Shmangni një konflikt me vajzën, motrën ose mbesën, pasi kjo do ta bëjë marrëdhënien tuaj më keq. Edhe nëse arrini një pajtim të shpejtë, situata nuk do të harrohet dhe në disa raste nuk do të falet.

Virgjëresha

Do të jeni të ngarkuar me gabime të ndryshme ose probleme që lidhen me një djalë apo një të ri, me shumë gjasa nga rrethi i familjes suaj. Ky do të jetë një muaj i mirë për një udhëtim për të takuar të afërmit, miqtë apo të njohurit e tjerët. Për disa prej jush, Korriku do të jetë koha e një ndryshimi të madh që lidhet me zhvendosjen nga vendi i banimit. Surpriza do të ketë lidhje me një fëmijë: që nga shtatzënia, lindja ose arritjet në shkollë. Ju gjithashtu do të befasoheni nga lajmet për shtatzëninë e një gruaje. Këtë muaj, mund të arrini shumë gjëra, të filloni dhe të përfundoni detyra dhe plane të rëndësishme.

Ju gjithashtu do të përjetoni një seri emocionesh të këndshme, kryesisht në dashuri. Këtë muaj shmangni marrëdhëniet financiare me miqtë. Fati do të gjejë një mënyrë për t’ju habitur me një dokument financiar, një fitore të papritur ose një dhuratë, një blerje me një çmim të mirë dhe më tepër. Korrik do të jetë një muaj i vështirë për meshkujt nën moshën 35 vje. Shmangni rreziqet, ngjarjet e pakujdesshme në shtëpi ose në shoqëri.

Peshorja

Do ta mbani mend një ngjarje të rëndësishme në lidhje me dikë në rrethin tuaj të të afërmve. Është e mundur që të keni një angazhim lidhur me kujtimin e një të afërmi të vdekur ose për t’u kujdesur për pasurinë dhe sendet e trashëguara. Mos i kushtoni vëmendje komenteve apo thashethemeve që ndikojnë në privatësinë tuaj. Sidomos ato që janë të lidhura me të kaluarën tuaj ose të partnerit tuaj.

Këtë muaj, do të keni planin tuaj për të ndryshuar shtëpinë ose pajisjet që përdorni. Keni shumë gjasa të përballeni me rezistencën ose mungesën e ndihmës nga njerëzit me të cilët jetoni ose punoni. Do të përjetoni një konflikt që lidhet me interesat ose dëshirat tuaja materiale. Do të jeni të mërzitur ose të zhgënjyer nga një lajm i pakëndshëm që lidhet me një person që jeton larg. Një ngjarje ose incident i pakëndshëm gjatë një udhëtimi është e mundur.

Ky do të jetë një muaj i mirë për krijimin e miqësive dhe kontakteve të reja. Në shtëpi do të diskutoni lajmet apo ngjarjet me një vajzë apo një grua të re të familjes suaj. Disa prej jush do të gëzojnë lajmet për mëmësinë e ardhshme ose lindjen e një fëmije. Këshilla për këtë muaj është që të jeni më të kujdesshëm. Do të keni një mbledhje me të afërmit, lidhur me një fejesë, martesë, lindjen e një fëmije, përvjetor ose ditëlindje.

Akrepi

Në korrik do të korrigjoni planet tuaja të vjetra ose do të bëni ato të rejat për veprimet tuaja të ardhshme këtë muaj apo deri në fund të vitit. Do të keni një takim të rëndësishëm, intervistë, prezantim këtë muaj që do të kërkojë përgatitje të mirë dhe përqendrim maksimal. Njerëz të rinj do të shfaqen në rrethin tuaj të miqve, kolegëve ose të afërmve. Shumë do të marrin një kafshë të re. Do të keni një takim, vizitë ose mbledhje, që ka të ngjarë të lidhet me një të afërm i cili jeton ose punon në një qytet apo vend tjetër.

Jo gjithçka që ai ose ajo do të ndajë për jetën e tij do të jetë e vërtetë. Korriku do t’ju sjellë një shans për të kuptuar mundësitë e humbura. Ju nuk mund të prisni të gjeni gjëra të harruara ose të vjedhura. Këtë muaj do të merrni këshilla ose informata të dobishme nga një shok ose koleg. Papritur, mund të keni komplikime të përkohshme që lidhen me një udhëtim të gjatë. Vonesa ose pengesa mund të lindin gjithashtu me paratë që lidhen me njerëz nga larg.

Nëse po udhëtoni këtë muaj, kini kujdes me të gjitha dokumentet dhe paratë që ju nevojiten për këtë udhëtim. Korriku do sjellë një lajm lidhur me një shtatzëni të papritur ose të paplanifikuar. Angazhimet e mundshme lidhen me marrjen e parave nga trashëgimia, pensionet dhe më tepër. Jini të kujdesshëm në lidhje me marrëdhëniet tuaja financiare me njerëzit e tjerë. Nëse lind një situatë e tillë bëni kontrata.

Shigjetari

Do të jeni në gjendje të sqaroni shqetësimet tuaja dhe të krijoni më shumë qartësi për një problem jetese ose situatë që është e rëndësishme për ju. Do t’ju jepet shansi për të bërë shumë gjëra të mira dhe për t’u kënaqur me veten. Në korrik, marrëdhëniet tuaja personale ose profesionale, të cilat deri më tani nuk kanë qenë problematike, do të përjetojnë sprova të rëndësishme. Kini kujdes me shenja të mbindjeshmërisë ose xhelozisë. Këtë muaj, do të bëni një takim me miqtë ose fqinjët tuaj rreth një ngjarjeje në shtëpinë e tyre.

Nëse jeni përgjegjës për paratë në punën tuaj, kini kujdes që të mos lejoni të ndodhë një situatë të pakëndshme për shkak të gabimeve ose mashtrimit. Ky do të jetë një muaj i mirë për të zgjidhur një problem financiar ose për të përfunduar një pagesë. Gjatë këtij muaji, mund të konsolidoni pozitën tuaj në vendin e punës. Do t’ju jepet mundësia për të realizuar një shans apo ide të humbur. Korriku mund të mbahet mend për një blerje të re në shtëpinë tuaj. Jeni gati për të marrë para nga një grua ose të përjetoni një zhvillim të favorshëm të marrëdhënieve financiare me një grua. Ky muaj do të jetë i mirë për punën e lidhur me gratë.

Bricjapi

Korriku do të jetë një muaj shumë i tensionuar dhe dinamik për ju. Do të keni më shumë angazhime në rutinën tuaj të përditshme dhe më shumë detyra që do t’ju duhet të përfundoni në kohë. Këtë muaj, do të konsideroni idetë, sugjerimet ose mundësitë për të ardhura më të mira, punë shtesë, dhe më tepër. Do të angazhoheni kryesisht me problemet dhe shqetësimet tuaja. Ju do të kërkoni mënyra për t’i zgjidhur ato me mençuri. Kjo do të jetë e rëndësishme për ju para se të bëheni më seriozë.

Në disa raste kjo mund t’ju kushtojë para. Zhvillimi i marrëdhënies suaj personale, miqësore ose profesionale do t’ju habisë këtë muaj. Do të ndiheni të hutuar dhe të pasigurt për atë që po ndodh. Në korrik do të merrni para ose një dokument financiar që do të ketë një lidhje me një burrë. Kjo mund të lidhet me marrëdhënien tuaj familjare, por gjithashtu mund të ketë lidhje me biznesin tuaj (nëse e keni). Në korrik, do të diskutohen planet e lidhura me fëmijët: edukimi i tyre, zhvillimin e talenteve ose përvetësimin e aftësive shtesë, etj.

Për disa prej jush, korriku kërkon kujdesin e një problemi shëndetësor, një qëndrim ose trajtim në një spital, terapi të veçantë dhe më tepër. Këtë muaj, mund të ofendoheni nga fjalët dhe veprimet e një personi që do të veprojë qëllimisht në këtë mënyrë. Burrat do të grumbullojnë informacione të rëndësishme në karrierë përmes literaturës së specializuar, videove, praktikës ose çdo forme tjetër të trajnimit.

Ujori

Do të keni raste të ndryshme për t’u mbledhur me të afërmit dhe miqtë që jetojnë afër ose larg jush. Në Do merrni një vendim të rëndësishëm që do të kërkojë një angazhim për dokumentet. Do të merrni detyra të rëndësishme që lidhen me fëmijën tuaj ose me punën që ka të bëjë me fëmijët (nëse punoni në një fushë të tillë).

Do të përgatiteni për udhëtime ose do të keni një udhëtim pune. Një udhëtim i tillë do të lidhet me kontaktet me njerëz të ndryshëm, si të afërmit tuaj, miqtë ose të njohurit e rinj. Nëpërmjet kontakteve të tilla këtë muaj do të merrni një përfitim personal. Disa prej jush do të udhëtojnë për një pronë të vendosur në një vendbanim tjetër. Do të jetë e rëndësishme të jeni i hapur për komunikimin me njerëz të ndryshëm nga një shumëllojshmëri destinacionesh. Në këtë mënyrë do të pasuroni njohuritë tuaja, do të jepni energji dhe do të dilni në disa ide të reja.

Keqkuptimet ose shqetësimet e dashurisë do të jenë të përkohshme, të shkaktuara kryesisht nga reagime të keqkuptuara ose mbindjeshmëri. Këtë muaj, do të përjetoni diçka të veçantë për jetën tuaj të dashurisë. Në punën tuaj ose aktivitetin publik, do t`i gëzoheni një bisede, sugjerimi ose ideje. Korriku solli një mbledhje të veçantë lidhur me një fëmijë apo të ri. Këtë muaj mund të lindin para të papritura ose mund të lindin të ardhura shtesë. Ka të ngjarë të shpenzoni para për gjëra të panevojshme.

Peshqit

Mund të përjetoni një shumëllojshmëri të emocioneve që lidhen me flirtimin në zyrë ose një marrëdhënie të re romantike (me shumë gjasa me dikë me të cilin keni kontakte profesionale ose publike). Në korrik, kini kujdes nga veprimet emocionale të një personi që është i afërmi juaj. Korriku do të jetë një kohë e mirë për të përfunduar angazhimet dhe detyrat e braktisura që nga qershori.

Do të jeni në gjendje të zgjidhni një numër problemesh, por çdo hap apo vendim që ju nevojitet do të jetë i menduar mirë dhe do të shmangë përgjigjet emocionale. Do të kuptoni shumë shpejt se qëllimi i një personi është të provokojë një konflikt me ju. Korrik do sjellë një ngjarje të pakëndshme që përfshin një person me të cilin keni kontakte të përgjithshme profesionale. Një periudhë kontakti me institucionet gjyqësore ose një çështje gjyqësore do të ngrihet në korrik. Në pritshmëritë tuaja për para, jini realistë dhe mos shpresoni kot.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending