Connect with us

Aktualitet

Horoskopi ditor i detajuar/ Kjo eshte shenja qe do te marr vesh dicka qe se ka pritur

Published

on

Dashi

Ju pret një ditë e mbushur me mundësi të shumta për lidhjet në çift dhe miqësitë. Mundohuni që të merrni kontrollin e jetës suaj dhe të bëni atë që duhet. Puna paraqitet mjaft mirë, ku zhvillime pozitive paraqiten në horizont.

Demi

Mundohuni që të kaloni përfundimisht eksperiencat e dhimbshme. Bëni diçka të re dhe njihuni me njerëz të rinj. Mos kini frikë nga e reja. Mundohuni që të zgjidhni edhe problemet e mbetura pezull.

Binjakët

E enjtja do të jetë e qetë në sferën sentimentale, ku nëse keni diçka për të thënë, ky është momenti i duhur. Nëse doni të ndryshoni diçka, një takim mund t’iu vijë në ndihmë. Mundohuni që në punë të mos jeni shumë konfliktual.

Gaforrja

Dita paraqitet mjaft pozitive për dashurinë. Mundohuni që të shtyni për një moment tjetër debatet dhe polemikat. Në punë, mund të mendoni për të ndryshuar diçka.

Luani

Ky është momenti i duhur për t’iu kushtuar çështjeve sentimentale. Në familje ka disa tensione, por situata do të përmirësohet me pak më shumë përkushtim. Në punë, shumë shpejt një projekt do të rezultojë i rëndësishëm.

Virgjëresha

Në dashuri bëni mirë që të shmangni polemikat dhe debatet. Nëse në punë ju ka ikur një mundësi, tashmë do të keni një shans tjetër. Bëni mirë që të mendoheni, para se të përfshiheni në situata të reja.

Peshorja

Ky është moment pozitiv për dashurinë, sidomos me një person të shenjës së luanit. Një dashuri mund të lind papritur nga një miqësi. Çështjet financiare duhen riparë me kujdes.

Akrepi

Ky është moment i vështirë sa i takon ndjenjave, ndaj veproni me kujdes. Marrëdhëniet me të lindurit e shenjës së peshqve, paraqiten mjaft pozitive. Në punë mund të ketë ndryshime të papritura.

Shigjetari

Në dashuri gjërat do të komplikohen gjatë fundjavës. Doni të sqaroni disa situata dhe të keni siguri, në mbylljen e disa çështjeve që nuk ju bindin. Në punë, mund të ketë ndryshime.

Bricjapi

Dashuria do të kalojë në plan të dytë, si dhe do të ketë disa çështje që kërkojnë sqarim. Jeni në kërkim të qetësisë, shkruan noa.al. Yjet në shenjën tuaj do ju ndihmojnë në punë, por duhet kohë.

Ujori

Ky është një moment mjaft i favorshëm për takimet. Mundohuni që të mos tregoheni shumë të ashpër me të tjerët, si dhe duhet të nisni të shikoni gabimet tuaja. Do të keni mundësi që të mendoni për një ndryshim. Kujdes duhet të bëni me financat, pasi ka diçka që duhet riparë.

Peshqit

Kjo është dita ideale për të folur me njeriun që doni, në mënyrë që të sqaroni marrëdhënien. Mos humbni kohë. Do të ndiheni më të qetë gjatë kësaj dite. Në punë, bëni mirë që të mos i shtyni situatat e mbetura pezull dhe të veproni.

8 Comments

8 Comments

  1. Pingback: dell sunucu destek

  2. Pingback: como espiar whatsapp

  3. Pingback: digital transformation for enterprises

  4. Pingback: 펀비

  5. Pingback: swiss omega diefei classic womens series 6

  6. Pingback: Pgslot

  7. Pingback: maxbet

  8. Pingback: sbobet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending