Connect with us

Aktualitet

Te vogla dhe te pafajshme/ Ja si ishin rregulluar dhe cfare kishin veshur vajzat VIP ne mbremjen e matures

Published

on

Matura eshte nje feste qe te gjithe e kujtojne me nostalgji dhe emocion. Ne qershor maturantet pergatiten per festen e tyre me te rendesishme. Edhe vipat shqiptare shpesh kane postuar foto te festes por ndryshimi me pamjen e sotme eshte shume drastik.

Nora Istrefi

Nora ne mbremjen e matures shfaqet me nje look shume te thjeshte dhe me forma te rrumbullakosura. Kengetarja nga Kosova ka publikuar vetem nje foto nga mbremja e matures dhe duket se ka ndryshuar shume qe atehere.

Armina Mevlani

Nga fotot qe Armina poston te disa viteve me pare mund te themi se ajo vazhdon te jete po njesoj. Pasioni i saj per ngjyren e kuqe mbetet po njesoj pasi edhe per mbremjen e matures fustani i saj eshte po ne kete ngjyre.

Kida

Kida mbremjen e matures e kishte vetem pak kohe me pare. Kengetarja duket pothuajse si pamja e nje prej klipeve te saj. Ajo shfaqet ne mbremjen e matures plot stil dhe ekstavagante.

Era Istrefi

Era shfaqet shume ndryshe ne mbremjen e matures dhe nga ai moment e deri tani ka ndryshuar jo pak. Fustani qe ka veshur kengetarja me fame boterore eshte perdorur me pas edhe nga Nora ,motra e saj.

Xhesika Polo

Xhesika ne mbremjen e matures duket shume ndryshe dhe ajo qe eshte me e dukshme eshte pesha e saj qe tani ajo ka humbur.Ndersa modeli i flokeve qe ajo ka zgjedhur nese na pyesin ne themi se nuk eshte gjeja e duhur per nje feste si mbremja e matures.

Eva Murati

Ne vitin 2004 Eva ishte maturante e Petro Nini Luarasit.Moderatoja na sjell nje foto ku duket se nuk ka ndryshuar shume. Eva si para 5 vitesh edhe tani ka mbetur nje vajze simpatike.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending