Connect with us

Aktualitet

I presin ditë të vështira/ Keto jane 3 Shenjat e Horoskopit qe do te kalojne nje periudhe jo te lehte

Published

on

Sezoni i Gaforreve filloi dhe tani përgatituni për emocione, nota romanticiteti dhe shumë dashuri. Por, jo të gjitha shenjat përfitojnë pozitivitet në një periudhë si kjo.

Marsi dhe Mërkuri, të pozicionuar në prapavijë me Gaforren, do të sjellin jo pak ndryshime për tre shenja në veçanti gjatë këtij muaji. Zgjidhja? Nuk mbetet gjë tjetër, veçse të përballoni çdo emocion ekstra gjatë katër javëve në vijim. Të predispozuarit për t’u ndikuar negativisht nga sezoni i Gaforres janë: Demi, Luani dhe Shigjetari.

Demet

Ata që i përkasin shenjës së Demit duhet ta dinë që do të mbingopen nga ana e ndjenjave. Gjithçka do të marrë një ngjyrim tipik prej Gaforreje (pra, përgatituni për ca lot lumturie nga asgjëja!) Lajmi i mirë është se Marsi është në shenjën tuaj, ndaj gjatë kësaj kohe do të ndjeni një energji të pashpjegueshme.

Duhet të bëni kujdes vetëm për diçka. Kushtojini rëndësi çdo takimi këtë muaj, pasi këto do të përcaktojnë vazhdimësinë tuaj në çdo aspekt të jetës pas datës 9 shtator.

Luanët

Do të bëhen më introvertë se kurrë. Disi e pazakontë, por Gaforret bëjnë të vetën! Do ndiheni jashtë gjithçkaje që bëni. Do besoni se nuk keni më energji për asgjë, por mos u shqetësoni. Kjo është vetëm imagjinata juaj, që po merr parasysh vetëm gjendjen emocionale.

Bëni mirë të karikoni bateritë dhe të bëni më të mirën tuaj: pra, të shkëlqeni në gjithçka. Si shenjë e fortë, tashmë e dini që kjo është thjeshtë një fazë kalimtare.

Shenja e Shigjetarit

Do të dalë nga zona e vetë “e errët”. Për ju, kontrolli i ndjenjave është – le të themi – talenti juaj primar. Por, jo në sezonin e Gaforreve. Do të nisni t’i shikoni gjërat ndryshe nga më parë. Megjithatë, disa përfshirje në fushën e romancës gjatë këtyre javëve, do të bëjnë që shtatori t’ju gjejë me një dashuri të re.

Duhet të keni parasysh se gjatë kësaj kohe, do të testohet vetëvlerësimi juaj. Mbani në mendje se me 22 korrik, shpëtoni nga gjithçka!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending