Connect with us

Aktualitet

Kane lindur me kemishe/ Keto jane 4 Femrat e horoskopit qe e kane fatin qe ne lindje

Published

on

Sipas atyre që thonë ekspertët e Astrologjisë dhe Horoskopit, gratë më me fat u përkasin 4 shenjave zodiakale.

Me fat në dashuri, karrierë, ekonomikisht…Doni ta dini për kë po flasim? Na lexoni më poshtë!

Në vend të katërt gjejmë gruan që i përket shenjës së Dashit. Le të themi se Dashi është një shenjë që e ka krijuar fati. Flasim për gra të zgjuara dhe të vendosura. Gra që dinë se si t’i bëjnë lëvizjet.

Ndonjëherë edhe pak oportuniste, gruaja e Dashit di gjithmonë se çfarë të bëjë për të marrë atë që dëshiron. Kur e tepron, kjo anë e saj mund të konsiderohet një defekt, por në pjesën më të madhe të rasteve është një cilësi e shkëlqyer.

Në vend të tretë është gruaja e Shigjetarit. Në fakt po flasim për një personalitet shumë optimist dhe gjithnjë energjik. Dhe ne e dimë se sa i rëndësishëm është optimizmi dhe pozitiviteti kur bëhet fjalë për të pasur fat dhe sukses.

Gruaja e Shigjetarit është një grua që shkëlqen, një grua që ndryshe nga Dashi, nuk ka nevojë të jetë oportuniste për të marrë atë që dëshiron. Ajo gjithmonë di të përdorë aftësitë e veta për të arritur qëllimet.

Medalja e argjendit i përket gruas së shenjës së Binjakëve. Gratë e Binjakëve janë me fat sepse rrezikojnë gjithmonë. Një mijë projekte dhe një mijë sipërmarrje janë në kokën e saj, prandaj sipas ligjit të probabilitetit, e ka shumë të lehtë të arrijë sukses.

Kurse në vend të parë të klasifikimit të shenjave më me fat, renditet gruaja e Ujorit. Gruaja e kësaj shenje të zodiakut është në të vërtetë një grua që gjithmonë di se si t’i shfrytëzojë mundësitë.

Nuk ka frikë të rrezikojë ose të përfshihet prandaj ka shumë gjasa të arrijë sukses dhe benefite në jetë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending