Connect with us

Aktualitet

Fustane dhe veshje pafund/ Garderoba e Arbana Osmanit qenka kaq e madhe sa nje apartament

Published

on

Nuk i dihet nese eshte rastesi apo e qellimshme por e vetmja gje qe dihet eshte se Arbana Osmani eshte ne qender te vemendjes te mediave roze dhe portaleve te ndryshme.

Pas divrocit ajo nuk eshte me ne qender te vemendjes per lajmet e programit “Dua te te bej te lumtur” por per shkak te ndryshimeve ne jeten personale.

Arbana duket se eshte me e lumtur se kurre me pare prane dashurise se te birit , partnerit por tani edhe te shtepise se re.Shtepia eshte e madhe sa ngjan si nje pallat. Moderatroja ka ndare per ndjekesit e saj momente nga ambienti ku kalon ore te kendshme me djalin , mbesen si dhe gatuan receta te ndryshme per ta.

Mikja e saj Xhemi Shehu me ane te nje foto te publikuar ne InstaStory na tregoi se ne ç’oaze mrekullie jeton mikja e saj.

Xhemi shkruan ne foto “Mengjesi te shtepia e Panes” ku shfaqet e relaksuar duke shijuar pamjen si dhe nje filxhan kafeje. Shtepia duket nje stil modern, me strukture xhami, ku dominojne nuancat e tokes dhe mobilijet me materiale druri.

Me siguri do doni te shikoni si duket edhe pjesa tjeter e shtepise kur te shikoni garderoben gjigande.

Shtepia duhet te jete perrallore por nuk na ngelet gje tjeter vecse te presim postimet e radhes.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Aktualitet

Arbana Osmani publikon foton e pare te djalit te saj Diell/ Shikoni sa i mire eshte ai

Published

on

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bekuan me nje bebush ne muajin tetor. Cifti i njohur i showbiz-it zgjodhen nje emer unik, tipik shqiptar per te voglin.

Ata i vendosen vogelushit te tyre emrin Diell.

Ne rrjetet sociale s’kane munguar momentet e embla me te por portretin e te voglit nuk e kemi pare ende.
Eduarti dhe Arbana ndajne shpesh ne rrjetet sociale foto dhe video me te voglin e tyre.

Se fundmi moderatorja e njohur ka publikuar nje video ne ‘Instastory ku shfaqet Eduarti teksa perkedhel Diellin.

Edhe babi Eduarti ashtu si mami Arbana qenka shume i perkushtuar ndaj vogelushit.

Mbi video teksa na ka faluar disa doza shume te mira dashurie, moderatorja shkruan: ‘Bekimet e mia!’

Continue Reading

Trending