Connect with us

Aktualitet

Do merrni nje oferte te rendesishme/ Astrologu i famshem Paolo Fox paralajmeron kete shenje

Published

on

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

Dashi: Parashikon një ditë të madhe rinovimi të hënën 15 qershor, veçanërisht falë Hënës në shenjë. Do të jetë një ditë e mbushur me lajme, me siguri një mundësi e re për punë do të manifestohet brenda 24 orëve të ardhshme. Epo edhe dashuri.

Demi: Për Demin fillimi i kësaj jave do të jetë shumë i veçantë, këshillat janë të mendoni me kujdes përpara se të merrni vendime të rëndësishme . Nëse po mendoni të blini një pronë, përpara se të vazhdoni, këshilloni veten me të dashurit tuaj.

Binjakët: Nëse jeni beqarë, në orët e ardhshme një lajm i mirë mund të vijë. Nëse keni kohë, kushtojini një mesazh atij personi që dëshironi të shihni përsëri pas një kohe të gjatë.

Tërheqja fizike në çift do të rritet ndjeshëm brenda orëve të ardhshme.

Gaforrja: Parashikohe lajme të mëdha në vendin e punës. Ndoshta po vjen një promovim? Përpjekjet tuaja gjatë muajve të fundit mund të paguajnë shumë shpejt, të jenë të gatshëm t’i përgjigjen një thirrje të rëndësishme biznesi.

Luani: Yjet e favorshëm ju ndihmojnë në dashuri, e cila do të jetë themelore këto ditë. Mundohuni të bëni gjëra në mëngjes. Në punë, përpiquni të mos i bëni problemet ekzistuese më keq me diskutimet e reja.

Virgjëresha: Ditë e rëndësishme për ndjenjat dhe marrëdhëniet me të tjerët. Sot ju doni të dilni dhe të përfshiheni. Në vendin e punës duhet të bëni një përpjekje shtesë.

Peshorja: Hëna e kundërt e ndërlikon situatën në dashuri. Dashuritë e reja mund të jenë të vështira për t’u vazhduar, vëmendja është e nevojshme dhe disa aspekte duhet të sqarohen. Puna mund t’ju ​​ketë shkaktuar disa probleme.

Akrepi: ËShtë koha që beqarët të bëjnë miq dhe të njohur të rinj, së shpejti ata mund të shndërrohen në diçka më shumë. Në punë, përpjekjet tuaja mund të paguajnë, një rikonfirmim është në rrugën e duhur.

Shigjetari: Hëna e favorshme ju ndihmon, nëse bëni pak përpjekje për të, të kapërceni problemet në dashuri dhe të merrni vendime. Një përgjigje ndaj një padi mund të vijë së shpejti.

Bricjapi: Në dashuri duhet të vazhdoni me kujdes. Jeni mjaft të lodhur dhe të shqetësuar. Në punë duhet shumë durim, Jupiteri ju ndihmon të zgjidhni problemet dhe të mbani qetësinë.

Ujori: Me personin e duhur ju doni të bëni plane. Gjërat në punë po shkojnë mirë, por do të ishte më mirë të mos merrni rreziqe të panevojshme. Ju duhet të merrni vendime.

Peshqit: Në dashuri, është koha për të zgjidhur problemet që lidhen me të kaluarën. Jini të durueshëm, mos u frikësoni. Në punë duhet të jeni të durueshëm, për momentin nuk ka asnjë lajm dhe duhet të keni kujdes që të mos dehur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending