Connect with us

Sot

Horoskopi date 14 QERSHOR i detajuar/ kjo eshte shenja me FAT e dites

Published

on

Dashi

Ambienti ne jetën tuaj ne çift do jete goxha i ngrohte gjate kësaj dite. Ne krahët e partnerit tuaj do ndiheni me se miri dhe nuk do kërkoni asgjë me shume. Beqaret nuk do e gjejnë dot princin e tyre te kaltër megjithatë nuk do bien ne melankoli. Miqtë do ju bëjnë edhe surpriza. Situata financiare do filloje te stabilizohet fale masave strikte qe do merrni.

Demi

Gjate kësaj dite do bini për çdo gjë dakord me partnerin tuaj dhe gjerat do ecin me se mire. Komunikimi dhe toleranca janë pikat tuaja me te forta. Beqaret nuk do jene me shume fat ne dashuri megjithatë mire është te mos dorëzohen deri ne sekondën e fundit. Asnjëherë nuk i dihet. Financat nuk do i menaxhoni ashtu si duhet prandaj edhe situata do ketë goxha probleme.

Binjaket

Sot do jete një dite e bekuar dhe me plot çaste te veçanta për ju qe jeni ne një lidhje. Ne disa momente do ju duket sikur do jeni mbi re. Beqaret do kenë takime impresionuese qe ne orët e para te mëngjesit me persona te cilat janë mendje hapur dhe mjaft serioze. Ne planin financiar mund te ndërmerrni edhe rreziqe, por situata do mbetet e njëjtë.

Gaforrja

Do ketë disa mosmarrëveshje për tema mjaft delikate gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Shpeshherë do ndiheni keq dhe do kërkoni te bëni ndryshime. Beqaret duhet te bëjnë akoma me shume durim sepse gjerat nuk mund te ndodhin sa hap e mbyll sytë. Urani do jete planeti qe do ju mbështesë ne planin financiar dhe do ju ndihmoje qe gjendja te përmirësohet.

Luani

Do keni shume mosmarrëveshje sot me partnerin tuaj dhe asgjë nuk do ece si duhet. Mundohuni te toleroni sepse përndryshe gjerat do marrin tatëpjetën. Beqaret duhet te dëgjojnë me shume zemrën gjate kësaj dite sepse ajo do i drejtoje ku duhet. Shpenzimet duhet bere sa me te kufizuara ne mënyrë qe gjendja te mos përkeqësohet.

Virgjeresha

Beni mire te mos nxitoheni me asgjë sot ju te dashuruarit sepse gjendja mund te mos kontrollohet dot me vone. Ata qe kane kohe qe janë bashke do e zgjidhin gjithçka me shpejt. Beqaret me mire te qëndrojnë edhe sot vetëm sepse mundësitë për takime nuk janë te mira. Financat do mbeten ne një gjendje goxha te qëndrueshme edhe pse ne fakt shpenzime do kryeni.

Peshorja

Sot do jeni me te sigurte për lidhjen tuaj dhe do merrni edhe vendime për te ardhmen. Dashuria juaj për partnerin dhe e tij për ju është aq e madhe saqë te gjithë ju kane zili. Beqaret do takojnë me ne fund personin e duhet dhe do fillojnë një histori dashurie afatgjate. Me financat do jeni shume te kujdesshëm dhe gjendja do vije duke u përmirësuar.

Akrepi

Dite shume e ndërlikuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh me personin qe keni ne krah dhe do debatoni shume ashpër me te. Beqaret do ndiheni mire me statusin qe kane dhe nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë. Financat do vazhdojnë te mbeten delikate prandaj do bëni mire te kërkoni ndihme nga specialistet.

Shigjetari

Priten çaste te këndshme sot ne jetën tuaj sentimentale. Si ju dhe partneri do jeni gati te bëni ndonjë çmenduri vetëm për te ndryshuar rutinën. Beqaret mund te kenë edhe dashuri me shikim te pare, vetëm se duhet te tregohen sa me te hapur, jo te mbyllen ne shtëpi dhe te presin. Financat do marrin bekimin e yjeve dhe gjendja do vije duke u përmirësuar.

Bricjapi

Nuk do jeni aspak ne humor gjate kësaj dite dhe do debatoni për gjitha me personin qe keni ne krah. Fatkeqësisht asgjë nuk do shkoje si e kishit ëndërruar. Beqaret duhet t’i marrin gjerat si t’iu vijnë dhe te bëjnë atë qe do ju thotë zemra. Ne planin financiar do e dini mire çfarë te bëni qe gjendja te ketë disa përmirësime. Edhe familjaret do ju japin një ndihme.

Ujori

Dite shume e turbullt kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do ece si e kishit ëndërruar kështu qe duhet te tregoheni te kujdesshëm. Beqaret do fillojnë një histori dashurie romantike e cila do iu sjelle emocione te papërsëritshme. Financat nuk do dini si t’i menaxhoni dhe ne një moment situata do ju dale jashtë kontrollit.

Peshqit

Duhet te reflektoni me kujdes sot ju qe jeni ne një lidhje dhe te merrni disa vendime me rëndësi. Nuk duhet humbur me kohe. Beqaret do krijojnë një lidhje te forte me dike qe kane pak kohe qe e njohin. Shume gjera kane për te ndryshuar për ta. Ne planin financiar do përkujdeseni mjaft dhe situata nuk do ketë as tronditjen me te vogël.

4 Comments

4 Comments

  1. Pingback: VPS Hosting from $19.99

  2. Pingback: mail order marijuana weed online

  3. Pingback: codeless automation

  4. Pingback: สล็อตวอเลท

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sot

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Alketa Vejsiu para 16 vitesh

Published

on

Alketa Vejsiu eshte padyshim imazhi me jetegjate ne ekranin shqiptar. Aftesia dhe elokuenca e saj per te sjelle gjera te bukura ne skene ka ditur si te terheq gjithmone vemendjen e publikut.

Perpos angazhimeve te shumta, Alketa eshte gjithmone aktive ne rrjetet sociale.

Moderatorja eshte bere nostalgjike dhe ka postuar nje foto para 15 vitesh.

Ne krah te fotos Alketa shkruan: ’15 vjet me pare, Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem’

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente nga ndjekesit te cilet e kane komplimentuar per pamjen e saj.

Vejsiu duket sikur ka bere pakt me kohen pasi vitet kalojne dhe ajo mbetet gjithmone kaq e bukur.

Kujtojme se ajo eshte shume e pelqyer nga publiku shqiptar i cili i ka qendruar prane qe ne fillimet e karrieres si folese ne radio e deri ne ditet e sotme.

Continue Reading

Sot

Luana Vjollca ndryshon ngjyren e flokeve ne menyre drastike/ Ja si duket ajo me pamjen e re

Published

on

Moderatorja Luana Vjollca ka ardhur ne ekran me emisionin e saj shume te ndjekur ‘Shiko kush luan’. Luana ka mahnintur gjithmone fansat me daljen ne ekran pasi shfaqet gjithmone shume e kuruar.

Prej vitesh ajo ka ruajtur thuajse gjithmone te njejtin look, me floket bionde.
Me sa duket Luanen e paska marr malli per ndryshme.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet me nje fustan te zi pas trupit dhe floket ngjyre kafe.

‘Kush je ti dhe cfare i ke bere Luanes?’, shkruan moderatorja bashkengjitur postimit.

Si zakonisht, fansat nuk i kane kursyer komplimentet per te. Duhet te pranojme se Luana ngjan e bukur me cdo lloj ngjyre apo modeli flokesh.

Ajo terheq gjithmone vemendjen e publikut i cili ka kuriozitet per cdo gje rreth saj.
Po ju si mendoni, si ngjan me bukur Luana bionde apo brune?

Continue Reading

Sot

Do te filloj 1 cikel i ri ne jeten tuaj/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 19 DHJETOR 2020

JUPITERI NE UJOR

ERE E RE LIRIE PERMBYSJE DHE REVOLUCION

JUPITERI nje planet i Dashur ashtu sic ishte Zoti i Perendive simbolizon

Mbrojtjen

zhvillimin

Pervojen

Perparimin

Jupiteri shenon nje periudhepozitive ne shenjen ku futet ne Harten e Qiellit dhe ne harten personale te gjithkujt

Zakonisht na entuziazmon por edhe na bene te marrim rrezikojme duke marre risqe pa baze reale

Ne vitin 2020 Jupiteri ishte ne shenjen me te keqe per te ne Bricjap

U kushtezuan liri levizje zgjedhje ceshtje karriere e ekonomike Zhvillimi gezimi ngelen ne vend numero
Do largohet nga Ujori ne 28 Dhjetor 2021 Por ne maj ne dt 13 do bej nje futje te shpejt ne Peshk deri ne 29 Korrik
Nga 29 Korri deri ne 19 Tetor do jete i kundert si pozicion

Ne dt 21 Dhjetor ne daten e solsticit Dimeror do takohet me Saturnin ne Ujor

Ky takim ne shenjat e Ajrit ndodh nje here ne 200 vjet

Ne shenjen e Ajrit ne Ujor mund ta cilesojme si frymemarrje te Egzistences

Eshte momenti ku Krijuesi ON i Feshkellen Materies dhe i jep fryme ose shpirt

Idea behet fjale dhe Fjala drejton Energjine

Do jemi ne nje moment ku ngjan sikur jetojme ne nje shtepi pa Dritare dhe do shperthejme muret per tu futur Drita dhe ajri i fresket

Por mbi te gjitha na duhet nje Qellim per te bere ndryshimet

Shtetet dhe Qeverite ne planin politik e perfeksionuan Diktaturen me Jupiterin ne Bricjap dhe vete nga menyra e funksionimit shteti eshte Diktature

Tani Diktatura do mbetet pa shtepi pa Mure rrethuese dhe ajri do huje e do dal nga te gjitha anet
Si cdo organizem edhe shteti mund te fitoj imunitet nga ky ndryshim i madh

Nuk duhet ta lejojme

Dashi

Deshira juaj tashme do jete te shpetoni boten Por kete nuk mund ta beni E rendesishme eshte te jeni me altruist dhe te punoni ne grup ne kete periudhe ndryshimesh te medha Jeta erotike nuk ju perket me Do merreni me ceshtje me te rendesishme sociale

Demi

Per ju siguria vjen e para Por ne nje periudhe ndryshimesh te medha do ta keni te veshtire te pershtateni Gjithesei ju duhet te mesoheni me ndryshimet qe do ndodhin ne jeten tuaj Zgjeroni rrethin e kontakteve

Binjaket

Jupiteri do ju ndihmoj te merrni njohuri te reja shkencore dhe teknologjike Ju jeni te hapur drejt ndryshimeve dhe gjerave te reja dhe ideve te reja Ceshtjet ligjore do ju favorizohen Po keshtu edhe udhetimet dhe llogjika e re Do fitoni nje ndjenje drejtesie apo te se drejtes

Gaforrja

Ne ceshtjet ekonomike dhe te sigurise do ndikoj Jupiteri ne Ujor per shenjen tuaj Duhet te rregulloni kredite detyrimet borxhet Disa do ta perjetojne ndryshe ndjenjen e sigurise pasi do besojne ne forcen e tyre te brendshme Por nje ndryshim emocional do ju beje te humbni ekuilibrat dhe shendetin fizik Duhet te jeni optimist dhe jo melankolik

Luani

Do kete shume rendesi te madhe per ju futja e Jupietrit dhe Saturnit ne Ujor perball jush. Ne fushen e marredhenieve do keni rinovim te bashkepunimeve dhe te jetes personale Do vijne shanse te reja por duhet te beni zgjedhjen e duhur Duhet te shmangni marredheniet e paqarta dhe te silleni me me seriozitetKujdes nga ndarjet ne cift ose ne pune

Virgjeresha

Jeta juaj e perditeshme me Jupiterin en Ujor ashtu sic ishit mesuar do permbyset dhe do ndryshoj krejtesisht
Ne punen tuaj duhet te promovoni teknologjine e re dhe publicitetin Nuk mund te jeni me ankth dhe te kontrrolloni cdo gje Kujdes me shendetin Perdorni terapi te reja dhe menyre te shendetshme te ushqyeri dhe shplodhjeje

Peshorja

Forca me e madhe krijuese dhe talentet apo hobet tuaja tashme do marrin zhvillim dhe perparesi ne jeten tuaj Do shpenzoni kohn tuaj te lire me gjera qe ju pelqejne dhe ju japin liri Keni fatin te beni femijeDo keni fat me lojrat e Fatit Por mos e teproni

Akrepi

Ju do ta ndjeni mire Jupietrin ne Ujor me ndryshimet qe do vijne pasi keni nevoj per nje Metamorfoze Kryesisht ne ceshtje te nje shtepie prone apo ceshtje familjare Gjithsesi do donit qe perparimi te behej me hapa te matur e te sigurt Nese deshironi te zbuloni nje thesar ate do ta gjeni tek pervoja juaj Pervoja do jete guri juaj i cmuar per te Ardhmen Stabiliteti ne jeten tuaj personale dhe te te arfermve do kete perparesi

Shigjetari

Udheheqesi juaj Jupiteri tashme ne Ujor ndodhet ne nje shenje qe eshte ne natyren tuaj Nuk do ngeleni me vetem te merzitur dhe te menjanuar Tashme ajri i lirise dhe i veprimit rikthehet ne jeten tuaj te bllokur gjate ketij viti qe kaluam Do bashkepunoni me njerez serioz dhe marreveshje kontrata e bashkepunime do jene te mira per ju

Bricjapi

Per ju do fillojne ndryshimet ne ceshtjet e vlerave monetare dhe shkembimeve ekonomike Deri tani jeni mjaftuar me te qenit ne krye te marrdhenieve megjithese nuk keni patur zhvillime te rendesishme keto dy vitet e fundit Tashme duhet te ndryshoni filozofi qe te filloni te fitoni ne ekonomi apo ne siguri

Ujori

Nje cikel i ri 12 vjecar fillon ne shenjen tuaj me rezultate qe do ndjehen per 30 vjet rresht Ky eshte viti qe ju nxjerr nga nje bllokim i dukshem tre vjecar me Saturnin ne BricjapDuhet te beni levizje rregulluese ne gabimet qe keni bere dhe te perparoni ne karriere dhe jete personale

Peshqit

Jupietri dhe Saturni ne Ujor do ju pstrojne fillimisht se brendshmi ne shenjen tuaj Keni nevoj per nje lavazh shpirteror para se te filloni te jepni e te merrni me njerzit dhe te bashkepunoni Ne shenjen tuaj do ndodhin Apokalipse te rendesishme Nese keto tre vitet e fundit nuk keni bere aleanca apo plane reale Mund te themi qe keni humbur shanse Tashme duhet te ndryshoni neutropi Ky Apokalips do ju tregoj shume gjera qe nuk i dinit per veten tuaj dhe duhet ti ndryshoni

Continue Reading

Trending