Connect with us

Aktualitet

Do te kaloni caste te paharruara/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje qe do marr surprizen

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 13 DHE 14 QERSHOR 2020

NOTA ROMANTIKE

E Shtune dt 13 dhe e Djele dt 14 dhe Marsi ne Peshk takohet ne Neptunin Romantik qe eshte ne Peshk

Ne kete shenje te ndjenjave romantike ndjeshmeria dhe keqardhja do jene shume te dukshme

Situata do reklamoj nje romantizem te fuqishem dhe fantazi Ne te njejten kohe do kemi nevoj per siguri sentimentale

Erotizmi do behet qellim dhe nese jeni ne nje lidhje duhet te kaloni caste te kendshme personale

Neptuni si oktava me e larte e Aferdites do sjell bukuri dhe cilesi dhe besim

Veshtiresi dhe prapaskena do kete por Universi do behet Fanar ne castet tona te veshtira

Dashi

Sot eshte momenti ti shkoni romantizmit ne piken me te ndjeshme dhe me enderrimtare Kjo do percaktoj jeten tuaj ne vazhdim ne planin sentimental

Demi

Ndoshta do ta kerkoni romantizmin ne vendin e gabuar apo ne nje rreth miqsh apo shoqerie Mund ta jete pak mmnet Utopik per ju por rendesi ka qe dicka po ndjeni te forte

Binjaket

Keni fatin te jeni ne nje ambjent me njerez qe do interesohen personalisht per ju dhe do ju krijojne nje situate shume romantike dhe joshese

Gaforrja

Nje udhetim nepermjet detit apo ujit ju bene me te kendshem ne kete periudhe dhe ju zgjon nga nje enderr e veshtire e koheve te fundit

Luani

Aty ku ka shume romance dhe ndjenje ju keni pak frike te futeni dhe kjo do beje qe te perdorni nje takike jo te drejte per drejte per te shijuar momente romantike

Virgjeresha

Sot do jeni perball nje anatagonizmi ne ndjenje apo ne partneritet e ciftMund te beheni xheloz ne marredhenien tuaj apo te shikoni dike qe do ju ngreje xhelozine

Peshorja

Kjo fund jave do jete e vrullshme dhe ne fillim nuk do ta kuptoni sa e kendshme dhe e bukur do jete Pas nervozizmit do filloj qetesia dh romanca

Akrepi

Do jeni romantizmi dhe erotimzmi ne te gjitha format dhe menyrat Edhe ne kasolle edhe ne bregdet edhe ne mal edhe ne lu fte

Shigjetari

Fundjava do ju mbyll ne shtepi por do benit mire te armatoseshit me aktivitete qe tja kaloni sa me mire Filma romantike apo aredime te bukura Por mund te keni edhe nje takim surprize te papritur erotik ne shtepi

Bricjapi

Ne lagjen apo ne fshatin tuaj do kete ardhur kete fundjave nje person qe do ju zgjoj kureshtjen e se kaluares romantike apo e diteve te bukura

Ujori

Nese do kishte me shume rendesi paraja per ju kete fund jave atehere perseri ate do ta perdorinit per te rene ne sy me veshje apo me gjera qejfi

Peshqit

Mund te mos jeni me besimtar se Papa por mund te beheni me romantik se gjikthush ne kete periudhe duke ju larguar te keqes dhe momenteve te veshtira me lezet

5 Comments

5 Comments

  1. Pingback: DevOps Consulting Firm

  2. Pingback: digital transformation in it

  3. Pingback: XPR 350 Legend Bolt-Action Rifle with Black Synthetic Stock

  4. Pingback: nova88

  5. Pingback: Motivational Quotes For Students Who Need Inspiration

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending