Connect with us

Aktualitet

Meshkujt nuk na i thone asnjehere/ Keto jane 11 veshjet qe ata i adhurojne te femrat

Published

on

Meshkujt kanë preferenca të veçanta dhe e dini sigurisht qe jane edhe tekanjoze për sa i takon veshjes së femrave. Meshkujt preferojnë femrat e thjeshta ,besoj se e keni degjuar shpesh kete. Me poshte do tregojme disa foto qe eshte krejt e kunderta.

Ata preferojne me shume femrat te vishen me funde te shkurter apo pantallona te ngushta, provokuese dhe taka te larta.

Nese doni te dukeni bukur para partnerit tuaj ose djalit që dëshironi t’i bëni përshtypje shikoni fotot me poshte !

Çorapet deri te gjuri, përmbush fantazitë e meshkujve per vajzat e veshura me uniformë shkolle. Keto veshje personifikojnë vajzën e zgjuar, por edhe ate lozonjare me sjellje tipike të një ‘kokete’.

Duke i dhene nje pamje femerore , takat e larta e bëjnë një femër të duket joshëse dhe tërheqëse.

Shumë tërheqëse për meshkujt jane edhe femrat sportive.

Pasi tregojne format femerore edhe minifundet jane shume se ksi dhe sensuale.

Shume te domosdoshem ne garderoben e femrave jane edhe fustanet e shkurter te zinj. Mos ngurroni t’i vishni tani qe edhe meshkujt i preferojne shume!!

Pantallonat e ngushta apo streçet te cilat nxjerrin ne pah format preferohen shumë nga meshkujt.

Atletet

Ata mendojne se femrat qe veshin atleta e bejne kete se nuk u intereson vemendja e te tjereve apo se nuk duan dhe kjo gje i terheq me shume.

Te veshesh rrobat e tij

Kur u vjedhin kemishen apo bluzen e tij e mbi te gjitha ne nje situate
relaksuese kur jeni ne shtepi apo dilni per nje shetitje,meshkujve thelle thelle u pelqen shume kjo gje.

Te kesh stilin tend

Nje vajze qe vishet zakonshem nuk eshte dhe aq e preferuar sa nje femer e cila eshte stil ne veshje. Ata preferojne te jesh vetvetja dhe mos te veshesh cdo gje qe del neper dyqane. Mbajeni mend kete gje sepse eshte shume e rendesishme…

Syzet optike

Meshkujt i lidhin syzet me zgjuarsine dhe sensualitetin. Syzet i japin cdo vajze nje pamje te sofistikuar dhe inteligjente. Nuk do ishte ide e keqe nje pal syze pa numer per ju qe nuk i keni te nevojshme.

Xhaketat e lekures

Meshkujt vdesin per sfidat ndaj dhe ata preferojne vajzat qe veshin xhaketat e lekures, kjo ndoshta ngaqe ato tregojne pak agresivitet.
Ndaj vajzave me xhaket lekure ata kane nje terheqje te pashpjegueshme.

11 Comments

11 Comments

  1. Pingback: buy lsd online

  2. Pingback: บาคาร่า1688

  3. Pingback: armlite guns

  4. Pingback: xembóng đá trực tuyến

  5. Pingback: replica christian lou button red bottom high heels christian louboutin

  6. Pingback: sbo

  7. Pingback: sbobet

  8. Pingback: wow slot

  9. Pingback: can i buy psilocybin online​

  10. Pingback: คลิปหลุด

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending