Connect with us

Aktualitet

Ky do te jete muaji juaj/ Keto jane 3 Shenjat qe do te kene ndryshime te medha ne muajin QERSHOR

Published

on

Për këto katër shenja të zodiakut, qershori do të jetë një muaj me fat dhe mundësi të mëdha.

Kontrolloni listën për të parë nëse jeni në mesin e shenjave të ‘bekuara’ të këtij muaji!

Luani-

Shumë fat e pret Luanin në të gjitha sferat e jetës. Ata do të jenë në gjendje të zgjidhin problemet e grumbulluara, të përmirësojnë gjendjen e tyre financiare dhe të rrisin cilësinë e të gjitha marrëdhënieve të tyre. Urtësia, pjekuria dhe përulësia do të hyjnë në jetën e tyre dhe do t’i udhëzojnë ata. Duke hedhur një hap në një kohë dhe duke jetuar pa u varur nga të tjerët, do të keni një muaj me rezultate të shkëlqyera.

Virgjëresha-

Virgjëresha do të ketë shumë fat në qershor. Shumë energji pozitive dhe fat do t’u dërgohet atyre, gjë e cila do t’i ndihmojë të zgjidhin problemet e rëndësishme që janë grumbulluar në mendjet dhe zemrat e tyre. Duke u marrë më mirë me këtë, ata do të fitojnë lirinë dhe aftësinë për të ndryshuar jetën e tyre për mirë, veçanërisht në fushën financiare. E kaluara do të lihet pas dhe rigjallërimi i saj do të jetë i fuqishëm.

Bricjapi-

Muaji qershor me siguri do të jetë më i suksesshmi i vitit për Bricjapët. Energjia e planetëve do të jetë e favorshme dhe do të sjellë më shumë fat në rrugën tuaj, veçanërisht në fushën profesionale. Investoni në qëllimet tuaja, punoni me përkushtim, lëreni fatin t’ju udhëheqë dhe do të arrini në një vend shumë të këndshëm. Ruani përulësinë dhe thjeshtësinë dhe fati do të vazhdojë të udhëheqë hapat tuaj për pjesën tjetër të vitit.

Ujori-

Më në fund Ujori do të çlirojë veten nga ndikimi negativ i njerëzve dhe situatave dhe do të rimarrë kontrollin e jetës, duke e ndihmuar shumë edhe fati. Në ditët e para të muajit, ata do të përqendrohen në riorganizimin e rutinës së tyre për të udhëhequr hapat e tyre me besim dhe fat të madh. Për sa kohë që qëndroni të vetëdijshëm dhe shmangni marrjen e shumë rreziqeve, fati do të jetë në favorin tuaj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Aktualitet

Arbana Osmani publikon foton e pare te djalit te saj Diell/ Shikoni sa i mire eshte ai

Published

on

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bekuan me nje bebush ne muajin tetor. Cifti i njohur i showbiz-it zgjodhen nje emer unik, tipik shqiptar per te voglin.

Ata i vendosen vogelushit te tyre emrin Diell.

Ne rrjetet sociale s’kane munguar momentet e embla me te por portretin e te voglit nuk e kemi pare ende.
Eduarti dhe Arbana ndajne shpesh ne rrjetet sociale foto dhe video me te voglin e tyre.

Se fundmi moderatorja e njohur ka publikuar nje video ne ‘Instastory ku shfaqet Eduarti teksa perkedhel Diellin.

Edhe babi Eduarti ashtu si mami Arbana qenka shume i perkushtuar ndaj vogelushit.

Mbi video teksa na ka faluar disa doza shume te mira dashurie, moderatorja shkruan: ‘Bekimet e mia!’

Continue Reading

Trending