Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI date 9 QERSHOR i detajuar/ Kjo eshte shenja qe do te kete nje dite te vecante

Published

on

Dashi

Në dashuri ka ardhur momenti për të folur hapur dhe nëse situata është e parikuperueshme, mund të vendosni që ta mbyllni. Bëni mirë që të shfrytëzoni momentet negative, për të kuptuar se si duhet ti zgjidhni problemet. Në punë, më në fund do të ketë rikuperim dhe do të merrni oferta të mira.

Demi

Stresi që ju ndjek prej disa kohësh, po ju lodh, ndaj bëni mirë që të gjeni qetësinë. Në këtë moment keni nevojë për të bërë kujdes me sferën financiare dhe shpenzimet.

Binjakët

Në dashuri nëse flisni me sinqeritet, do të keni mundësi që të zgjidhni shumë probleme. Po ashtu mund të ketë takime interesante. Në punë duhet kujdes, pasi rinisja do të jetë e lodhshme.

Gaforrja

Kjo është një situatë më e mirë, ku energjia do të jetë më e madhe, për shkak se nuk e keni më Hënën kundër. Nëse ka diçka që ju shkakton ankth dhe stres, duhet të gjeni një zgjidhje. Në punë, duhet të angazhoheni më shumë.

Luani

Ju pret një ditë e komplikuar, e mbushur me nervozizëm dhe tension. Gjatë kësaj dite, mund të keni disa dyshime. Nëse dikush ju ngacmon, mundohuni që të mos humbni durimin. Në punë mund të përballeni me probleme dhe kundërshti.

Virgjëresha

Gjërat në dashuri nuk do të ecin keq, por ka diçka që ju nervozon dhe ju bën të largët. Ky nuk është momenti ideal për të debatuar. Pas një periudhe të komplikuar, mund të jeni në kërkim të gjërave të reja. Në punë, keni nevojë për qetësi.

Peshorja

Në dashuri gjërat do të përmirësohen, ku Saturni do të hyjë në shenjën tuaj. Do të keni mundësi që të çliroheni nga disa pesha, ose njerëz. Në punë jo çdo gjë do të ecë siç dëshironi, por mos u dorëzoni.

Akrepi

Jeni duke përjetuar ditë të rënda, ku ndiheni nervoz dhe të lodhur. Duhet të bëni më shumë kujdes ndaj asaj që do të thoni. Hëna do të ketë ndikim të kundërt dhe ju fton që të jeni të kujdesshëm. Çiftet në krizë, do të duhet ta rishikojnë raportin mes tyre. Në punë, gjërat do të ecin ngadalë.

Shigjetari

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm, por jo të gjitha problemet do mund të zgjidhen në këtë moment. Gjatë kësaj të marte mund ta humbni toruan lehtësisht, ndaj bëni kujdes. Në punë, do ju duhet që të shtyni disa situata që ju krijojnë probleme.

Bricjapi

Për të shmangur një problem, mund të vendosni që të mos flisni me partnerin/en, por kjo nuk është zgjidhja e duhur, shkruan noa.al. Në raportin në çift duhet të sheshoni dallimet. Rikuperim do të ketë në punë.

Ujori

Kjo është një periudhë e mirë për lidhjet e reja, ku nëse jeni vetëm do të keni mundësi që të bëni takime të rëndësishme. Do të ndiheni disi nervoz gjatë kësaj dite. Mundohuni që të mos acaroheni me të tjerët, pasi nëse bëni diçka, kjo ndodh pasi e doni vetë.

Peshqit

Problemet në dashuri do të kalojnë shuam shpejt. Kjo është një periudhë mjaft pozitive, gjatë së cilës do keni mundësi që të merrni diçka më shumë. Në punë, pritet që të merrni përgjigje pozitive.

3 Comments

3 Comments

  1. Pingback: สล็อตวอเลท

  2. Pingback: nova88

  3. Pingback: maxbet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending