Connect with us

Sot

Mos e jepni veten perball problemeve/ Kjo eshte shenja qe do i bej ball veshtiresive dhe nuk dorezohet

Published

on

Dashi

Fat dhe gëzim pa fund do keni gjate kësaj dite ne planin sentimental. Shfrytëzojeni sa te mundni çdo moment sepse me vone nuk do jete e njëjta gjë. Beqaret do kenë një dite te mrekullueshme dhe te mbushur me takime te veçanta. Financat do vazhdojnë edhe sot te jene te mbrojtura. Me maturi mund te kryeni edhe ndonjë investim me tepër sesa zakonisht.

Demi

Ne jetën tuaj ne çift nuk do jeni shume te qarte për atë qe duhet te bëni. Partneri here pas here do ju kritikoje dhe marrëdhënia me te nuk do ece aq mire sa mendonit. Beqaret do jene me shume fat dhe me ne fund do e gjejnë personin me te përshtatshëm. Me financat do merreni me tepër se zakonisht dhe gjendja do vije dalëngadalë duke u përmirësuar.

Binjaket

Për shkak te angazhimeve te shumta familjare dhe profesionale do e lini pas dore sot jetën sentimentale. Mire është t’ia shpjegoni partnerit gjithçka ne mënyrë qe ai te mos keqkuptohet. Beqaret do bëjnë për vete atë qe duan dhe do ndihen me te plotësuar se kurrë. Ne planin financiar gjendja do vije dalëngadalë duke u përmirësuar. Mos kërkoni gjera te pamundura.

Gaforrja

Planetët do kenë ndikim shume te madhe gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Do ndiheni shume te vetmuar sepse partneri nuk do ju kushtoje rëndësinë e duhur. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te dashurisë dhe vetëm ne mbrëmje mund te kenë takime interesante. Financat do jene goxha te mira. Përfitoni për te shlyer borxhet.

Luani

Priten surpriza te mëdha gjate kësaj dite për te gjithë ju qe jeni ne një lidhje. Ne krahët e partnerit do përjetoni kënaqësi pa fund dhe nuk do dëshiroheni te ndaheni asnjë çast. Beqaret do jene te angazhuar me pune te tjera dhe nuk do mund ta fillojnë dot një lidhje. Për financat do jete dite goxha e vështirë. Nuk do arrini dot te kryeni as shpenzimet me te domosdoshme.

Virgjeresha

Te dashuruarit do kenë një dite rutine dhe pa asgjë te jashtëzakonshme. Merrini gjerat si t’iu vijnë pa menduar për te nesërmen. Beqaret nuk duhet te presin histori dashurie serioze sepse nuk do ju realizohen dëshirat. Për aventura edhe mund te shpresojnë. Me financat duhet te tregoheni sa me te kujdesshëm sepse situata nuk do jete ne favorin tuaj.

Peshorja

Do i bëni deklarata te forta dashurie partnerit tuaj dhe do e ndizni edhe njëherë tjetër zjarrin e pasionit. Beqaret duhet t’ua shprehin simpatinë personave qe pëlqejnë sepse vetëm ne këtë mënyrë do kenë gjasa për te filluar një lidhje. Ne planin financiar do keni fat me shumice dhe gjendja do përmirësohet me tepër nga sa mendonit.

Akrepi

Do jeni shume ëndërrimtare gjate kësaj dite dhe ka rrezik te përballeni me zhgënjime te mëdha sot. Realizmi është ai qe ne fakt duhet t’iu udhëheqë. Beqaret do jene nostalgjike dhe nuk do ndihen gati për te filluar histori dashurie. Financat do fillojnë te kenë disa përmirësime te vogla, por mjaft te nevojshme për momentin. Vazhdoni te ndiqni një strategji strikte.

Shigjetari

Do ndiheni me te lumtur se kurrë gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe do përjetoni kënaqësi te pafundme. Beqaret me mire te qëndrojnë me statusin qe kane sot sepse kushtet nuk do jene te favorshme për te krijuar lidhjet e ëndërruara. Financat do i keni nen kujdes dhe nuk do hidhni asnjë hap te pamenduar. Nuk priten vështirësi ne këtë sektor.

Bricjapi

Venusi do jete planeti qe do e influencoje me se shumti jetën tuaj ne çift sot. Ne krahët e partnerit do ndiheni si kurrë, prandaj shfrytëzoni çdo sekonde. Beqaret duhet te mos kërkojnë persona pa te meta, por te përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Financat po i menaxhuar me kujdes nuk do keni as shqetësimin me te vogël.

Ujori

Te dashuruarit do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë gjë te veçante, Beni atë qe do ju thotë zemra pa u menduar gjate. Takime te shumta do kenë gjithë ditës beqaret, por nuk do mundin dot ta fillojnë një lidhje. Do ju duhet edhe pak kohe te presin. Gjendja e financave nuk do varet vetëm nga ju. Do jeni te detyruar te shpenzoni për objekte ne pune.

Peshqit

Do mahniteni sot nga surprizat qe do ju beje partneri dhe do e dashuroni ai kurrë me pare atë. E ardhmja do jete e shkëlqyer. Beqaret do kenë mundësi te fillojnë një histori dashurie te mrekullueshme dhe afatgjate. Financat do vijnë dalëngadalë duke u stabiluzra, megjithatë ende nuk është momenti për te kryer investime dhe transaksione te mëdha.

3 Comments

3 Comments

  1. Pingback: prepaid cremation services

  2. Pingback: Unlimited Web Hosting from $0.99

  3. Pingback: Sale Page

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sot

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Alketa Vejsiu para 16 vitesh

Published

on

Alketa Vejsiu eshte padyshim imazhi me jetegjate ne ekranin shqiptar. Aftesia dhe elokuenca e saj per te sjelle gjera te bukura ne skene ka ditur si te terheq gjithmone vemendjen e publikut.

Perpos angazhimeve te shumta, Alketa eshte gjithmone aktive ne rrjetet sociale.

Moderatorja eshte bere nostalgjike dhe ka postuar nje foto para 15 vitesh.

Ne krah te fotos Alketa shkruan: ’15 vjet me pare, Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem’

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente nga ndjekesit te cilet e kane komplimentuar per pamjen e saj.

Vejsiu duket sikur ka bere pakt me kohen pasi vitet kalojne dhe ajo mbetet gjithmone kaq e bukur.

Kujtojme se ajo eshte shume e pelqyer nga publiku shqiptar i cili i ka qendruar prane qe ne fillimet e karrieres si folese ne radio e deri ne ditet e sotme.

Continue Reading

Sot

Luana Vjollca ndryshon ngjyren e flokeve ne menyre drastike/ Ja si duket ajo me pamjen e re

Published

on

Moderatorja Luana Vjollca ka ardhur ne ekran me emisionin e saj shume te ndjekur ‘Shiko kush luan’. Luana ka mahnintur gjithmone fansat me daljen ne ekran pasi shfaqet gjithmone shume e kuruar.

Prej vitesh ajo ka ruajtur thuajse gjithmone te njejtin look, me floket bionde.
Me sa duket Luanen e paska marr malli per ndryshme.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet me nje fustan te zi pas trupit dhe floket ngjyre kafe.

‘Kush je ti dhe cfare i ke bere Luanes?’, shkruan moderatorja bashkengjitur postimit.

Si zakonisht, fansat nuk i kane kursyer komplimentet per te. Duhet te pranojme se Luana ngjan e bukur me cdo lloj ngjyre apo modeli flokesh.

Ajo terheq gjithmone vemendjen e publikut i cili ka kuriozitet per cdo gje rreth saj.
Po ju si mendoni, si ngjan me bukur Luana bionde apo brune?

Continue Reading

Sot

Do te filloj 1 cikel i ri ne jeten tuaj/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 19 DHJETOR 2020

JUPITERI NE UJOR

ERE E RE LIRIE PERMBYSJE DHE REVOLUCION

JUPITERI nje planet i Dashur ashtu sic ishte Zoti i Perendive simbolizon

Mbrojtjen

zhvillimin

Pervojen

Perparimin

Jupiteri shenon nje periudhepozitive ne shenjen ku futet ne Harten e Qiellit dhe ne harten personale te gjithkujt

Zakonisht na entuziazmon por edhe na bene te marrim rrezikojme duke marre risqe pa baze reale

Ne vitin 2020 Jupiteri ishte ne shenjen me te keqe per te ne Bricjap

U kushtezuan liri levizje zgjedhje ceshtje karriere e ekonomike Zhvillimi gezimi ngelen ne vend numero
Do largohet nga Ujori ne 28 Dhjetor 2021 Por ne maj ne dt 13 do bej nje futje te shpejt ne Peshk deri ne 29 Korrik
Nga 29 Korri deri ne 19 Tetor do jete i kundert si pozicion

Ne dt 21 Dhjetor ne daten e solsticit Dimeror do takohet me Saturnin ne Ujor

Ky takim ne shenjat e Ajrit ndodh nje here ne 200 vjet

Ne shenjen e Ajrit ne Ujor mund ta cilesojme si frymemarrje te Egzistences

Eshte momenti ku Krijuesi ON i Feshkellen Materies dhe i jep fryme ose shpirt

Idea behet fjale dhe Fjala drejton Energjine

Do jemi ne nje moment ku ngjan sikur jetojme ne nje shtepi pa Dritare dhe do shperthejme muret per tu futur Drita dhe ajri i fresket

Por mbi te gjitha na duhet nje Qellim per te bere ndryshimet

Shtetet dhe Qeverite ne planin politik e perfeksionuan Diktaturen me Jupiterin ne Bricjap dhe vete nga menyra e funksionimit shteti eshte Diktature

Tani Diktatura do mbetet pa shtepi pa Mure rrethuese dhe ajri do huje e do dal nga te gjitha anet
Si cdo organizem edhe shteti mund te fitoj imunitet nga ky ndryshim i madh

Nuk duhet ta lejojme

Dashi

Deshira juaj tashme do jete te shpetoni boten Por kete nuk mund ta beni E rendesishme eshte te jeni me altruist dhe te punoni ne grup ne kete periudhe ndryshimesh te medha Jeta erotike nuk ju perket me Do merreni me ceshtje me te rendesishme sociale

Demi

Per ju siguria vjen e para Por ne nje periudhe ndryshimesh te medha do ta keni te veshtire te pershtateni Gjithesei ju duhet te mesoheni me ndryshimet qe do ndodhin ne jeten tuaj Zgjeroni rrethin e kontakteve

Binjaket

Jupiteri do ju ndihmoj te merrni njohuri te reja shkencore dhe teknologjike Ju jeni te hapur drejt ndryshimeve dhe gjerave te reja dhe ideve te reja Ceshtjet ligjore do ju favorizohen Po keshtu edhe udhetimet dhe llogjika e re Do fitoni nje ndjenje drejtesie apo te se drejtes

Gaforrja

Ne ceshtjet ekonomike dhe te sigurise do ndikoj Jupiteri ne Ujor per shenjen tuaj Duhet te rregulloni kredite detyrimet borxhet Disa do ta perjetojne ndryshe ndjenjen e sigurise pasi do besojne ne forcen e tyre te brendshme Por nje ndryshim emocional do ju beje te humbni ekuilibrat dhe shendetin fizik Duhet te jeni optimist dhe jo melankolik

Luani

Do kete shume rendesi te madhe per ju futja e Jupietrit dhe Saturnit ne Ujor perball jush. Ne fushen e marredhenieve do keni rinovim te bashkepunimeve dhe te jetes personale Do vijne shanse te reja por duhet te beni zgjedhjen e duhur Duhet te shmangni marredheniet e paqarta dhe te silleni me me seriozitetKujdes nga ndarjet ne cift ose ne pune

Virgjeresha

Jeta juaj e perditeshme me Jupiterin en Ujor ashtu sic ishit mesuar do permbyset dhe do ndryshoj krejtesisht
Ne punen tuaj duhet te promovoni teknologjine e re dhe publicitetin Nuk mund te jeni me ankth dhe te kontrrolloni cdo gje Kujdes me shendetin Perdorni terapi te reja dhe menyre te shendetshme te ushqyeri dhe shplodhjeje

Peshorja

Forca me e madhe krijuese dhe talentet apo hobet tuaja tashme do marrin zhvillim dhe perparesi ne jeten tuaj Do shpenzoni kohn tuaj te lire me gjera qe ju pelqejne dhe ju japin liri Keni fatin te beni femijeDo keni fat me lojrat e Fatit Por mos e teproni

Akrepi

Ju do ta ndjeni mire Jupietrin ne Ujor me ndryshimet qe do vijne pasi keni nevoj per nje Metamorfoze Kryesisht ne ceshtje te nje shtepie prone apo ceshtje familjare Gjithsesi do donit qe perparimi te behej me hapa te matur e te sigurt Nese deshironi te zbuloni nje thesar ate do ta gjeni tek pervoja juaj Pervoja do jete guri juaj i cmuar per te Ardhmen Stabiliteti ne jeten tuaj personale dhe te te arfermve do kete perparesi

Shigjetari

Udheheqesi juaj Jupiteri tashme ne Ujor ndodhet ne nje shenje qe eshte ne natyren tuaj Nuk do ngeleni me vetem te merzitur dhe te menjanuar Tashme ajri i lirise dhe i veprimit rikthehet ne jeten tuaj te bllokur gjate ketij viti qe kaluam Do bashkepunoni me njerez serioz dhe marreveshje kontrata e bashkepunime do jene te mira per ju

Bricjapi

Per ju do fillojne ndryshimet ne ceshtjet e vlerave monetare dhe shkembimeve ekonomike Deri tani jeni mjaftuar me te qenit ne krye te marrdhenieve megjithese nuk keni patur zhvillime te rendesishme keto dy vitet e fundit Tashme duhet te ndryshoni filozofi qe te filloni te fitoni ne ekonomi apo ne siguri

Ujori

Nje cikel i ri 12 vjecar fillon ne shenjen tuaj me rezultate qe do ndjehen per 30 vjet rresht Ky eshte viti qe ju nxjerr nga nje bllokim i dukshem tre vjecar me Saturnin ne BricjapDuhet te beni levizje rregulluese ne gabimet qe keni bere dhe te perparoni ne karriere dhe jete personale

Peshqit

Jupietri dhe Saturni ne Ujor do ju pstrojne fillimisht se brendshmi ne shenjen tuaj Keni nevoj per nje lavazh shpirteror para se te filloni te jepni e te merrni me njerzit dhe te bashkepunoni Ne shenjen tuaj do ndodhin Apokalipse te rendesishme Nese keto tre vitet e fundit nuk keni bere aleanca apo plane reale Mund te themi qe keni humbur shanse Tashme duhet te ndryshoni neutropi Ky Apokalips do ju tregoj shume gjera qe nuk i dinit per veten tuaj dhe duhet ti ndryshoni

Continue Reading

Trending