Connect with us

Aktualitet

Dashuria mori fund/ Keto jane 5 CIFTET VIP qe i dhane fund marteses se gjate dhe nisen jete te re

Published

on

Ne fokus te adhuruesve dhe mediave eshte gjthmone ne fokus jeta private e yjeve te showbiz-it.

Kane qene te shumta historite dhe ndarjet qe kane pushtuar portalet kete vite dhe qe kane pasur nje fokus te vecante.
Disa cifte jane ndare dhe ka pasur divorce te bujshme, pra mesa duket ky vite duket se nuk ka qene aspak i mire per disa nga ciftet e njohur te ekranit.

Nora Istrefi-Robert Berisha

Nora Istrefi dhe Robert Berisha,vendosen qe kete vere t’i jepnin fund martesës së tyre pas 13 vitesh qe jetonin sebashku. Cifti jane edhe prinder te nje vajze. Roberti ishte ai i cili ndermjet nje statusi nje rrjetin social Instagram tregoi se ai dhe Nora nuk do jenë më bashkë. Ai shprehet gjithashtu se gjithë jetën do ta respektojë ish-bashkëshorten e tij.

Loredana-Mozzik

Nder me te perfolurat eshte edhe ndarja e Loredanës me Mozzik. Pak muaj pasi vajza e tyre Hana erdhi në jetë, cifti vendosi qe t’i jepte fund marredhenies se tyre. Dyshja nuk ka treguar se si i kane marredheniet midis tyre ,ndaj ende nuk është bërë e ditur arsyeja e ndarjes.
Loredana dhe Mozzik tregojne se ata kane nisur procedurat e divorcit.

Stresi-Keisi

Pasi reperi doli nga burgu Stresi dhe Keisi i dhanë fund martesës së tyre. Në një deklaratë të Keisit ajo tregoi se divorci është gati, teksa të gjithë prisnim dasmën e tyre.

Arbana Osmani-Ardit Keron

Ndarja e Arbana Osmanit me bashkëshortin e saj Ardit Keron eshte pikerisht nje nder ndarjet me te komentuara. Nga kjo martese ata kane edhe një djalë, Jonin. Duke qenë se ish-partneri i moderatores nuk është figurë publike, cifti u nda ne heshtje. Lidhja e saj e re me regjsorin Eduart Grishaj nxori ne pah qe Arbana eshte ndare me ish-bashkeshortin e saj.

Rudina Dembacaj-Aleks

Rudina dhe Aleksi ishin në qendër të vëmendjes për javë të tëra. Ata jane prinder te nje vajze. Rudina tregoi per here te pare ne emisionin “Wake up” se proçeset e divorcit kane filluar që në muajin mars.

Ajo tregon se eshte munduar ta kalojë duke e ngarkuar veten me punë , se për aktoren kjo ka qenë periudhë shumë e vështirë.

Rudina dhe Aleksi gëzojnë respekt për njëri-tjetrin, pavaresisht se ata tani nuk jane me bashke.

7 Comments

7 Comments

  1. Pingback: hop over to these guys

  2. Pingback: cheap 420 mail order USA

  3. Pingback: Digital transformation strategy

  4. Pingback: car dealership surveillance

  5. Pingback: idinstate fake id

  6. Pingback: he has a good point

  7. Pingback: buy hho generator/47% Fuel-Saving Plug-N-Play HHO Kit HHO generator Hydrogen kits for cars trucks

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending