Connect with us

Magazina

Nuk i pelqente ajo qe kishin/ Keto jane 7 VAJZAT VIP qe kane bere operacion plastik hunden

Published

on

Tashmë operacionet plastike nuk janë më “tabu” e aq më tepër të rrallë, sidomos kur bëhet fjalë në botën e shoëbizit shqiptar. Disa e kanë pranuar që kanë realizuar një ndërhyrje të tillë, disa janë përfolur por mohuar.

Por po ti shohim vipat tanë duken thuajse njësoj pasi të gjitha gati janë kthyer në “kukulla plastike”. Albeu.com ju përcjell disa nga ndërhyrjet në hundë të vipave që duan apo sduan ti pranojnë i kanë gati njësoj.

Nora Istrefi pranon për buzët, por jo për hundën”. Ndërhyrje kirurgjike vërehen edhe në hundën  dhe mollëzat e këngëtares, por që asnjë përgjigje konkrete nuk është dhënë deri më tani.

Almeda Abazi, e cila vazhdon karrierën e saj në Turqi, në një intervistë për “Pasdite në Top Channel’ ka pranuar publikisht se ka bërë një ndërhyrje estetike në hundë. “Nuk e kam problem të flas për këtë. E kam pranuar gjithmonë që kam bërë ndërhyrje estetike në hundë”, është shprehur modelja

“Po kam lëmuar hundën” jo për tu bërë më e bukur, por e kam menduar se do të ndihem më mirë”, ka thënë Vejsiu në spektaklin televiziv “Your Face Sound Familiar”. Megjithatë, ajo nuk ka treguar nëse është vetëm hunda e saj, apo ka bërë edhe ndërhyrje tjera.

Këngëtarja Greta Koçi ka pranuar në një intervistë për Arian Çanin në “Zonë e Lirë” se ka bërë një ndërhyrje në hundë duke shtuar se kjo është e vetmja ndërhyrje që ka bërë. Por ne mendojme se ka bërë edhe më tepër

Njëra ndër to është edhe Eni Koçi. Këngëtarja vetë nuk e ka pranuar asnjëherë por flitet se ka bërë operacion në hundë dhe në buzë. Por si duket nuk është mjaftuar me kaq sepse së fundmi po përflitet që ka bërë edhe një ndërhyrje në të pasme

Ajo ka pranuar se ka realizuar ndërhyrje në hundë dhe madje nuk pendohet aspak sepse i pëlqen pamja e saj aktuale. Dhurata Dora. Këngëtarja Dhurata Dora ka pranuar se ka bërë operacion plastik hundën. Ishin fansat që nisën aludimet pas ndryshimit që kishin vërejtur.

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” këngëtarja Bleona Qereti u pyet sërish për operacionet plastike. Ajo pranoi sërish se kishte bërë vetëm hundën”

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Magazina

Rritja e vajzes se saj eshte suksesi me i madh i aktores/ Ja sa eshte rritur bukuroshja e Arjola Demirit

Published

on

Arjola Demiri eshte nje prej aktoreve me te dashura te skenes humoristike dhe me gjere e cila ka me mijera fansa te cilet e mbeshtesin ne cdo projekt qe ajo ndermerr me komentet me te mira dhe pozitive ne Instagram apo Facebook.

Aktorja thuri mjaft suksese dhe pse eshte bere e famshme kohet e fundit ne skenen e “Portokallise” dhe me pas ne filmin e Ermal Mamaqit “I love Tropoja”. Aktorja eshte shume e talentuar dhe na ka shkrire me rolet e saj te shumta ne “Portokalli”.

Arjola ka nje te shkuar jo aq shume te suksesshme pasi eshte ndare nga bashkeshorti i saj shume vite me pare dhe i eshte dashur te rrisi e vetme bukuroshen e saj Alessia. Rritja e nje femije pa nje prinder eshte sukses shume i madh per prindrin qe e rrit pasi veshtiresite jane te shumta.

Por bukuroshja eshte bere kaq shume e rritur saqe duken shoqe me mami Arjolen jo sikur kane marredhenie nene e bije. Alessia eshte bere nje zonjushe e cila eshte kopja e se emes, ato kane nje ngjashmeri te frikshme me njera-tjetren.

Vajza e aktores eshte bere kaq e pavarur saqe ka hapur nje llogari te sajen ne Instagram ne te cilen poston cdo dite foto ose video nga perditshmeria e saj. Babai i vogelushes nuk ka qene nje personazh i famshem per publikun shqiptar.

Bukuroshja e aktores eshte dhjete vjece dhe ka nje gjatesi mbi normale krahasuar me femijet e moshes se saj. Le ti urojme Arjoles nje udhetim sa me te lehte ne rritjen dhe perkujdesjen per vogelushen e saj dhe te gjeje sa me shpejte njeriun e zemres.

Continue Reading

Magazina

Nga Alketa Vejsiu te Aurela Gace/ Disa ne fshat disa ne natyre,keshtu e kaluan fundjaven VIP-at shqiptar

Published

on

Te qenurit vip nuk qenka gjithmone te besh nje jete te shtrenjte dhe luksoze, mjaft vipa tane mund ta kalojne diten e tyre qe e kane pushim ne shtepite e tyre apo ne nje vend shume modest. Vipat tane sjane komentuar mjaft per veshjet e shtrenjta te luksit apo restorantet e shtrenjta qe frekuentojne.

Por disa prej vipave tane bejne nje jete shume te thjeshte me te mira materiale te perballueshme nga shumica dhe kjo i ben ata te jene shume modest ne syrin tone. Mos prisni shume nga ata, as pushime te papritura ne Maldive, as daljet cdo fundjave jashte shtetit, por nje mbledhje familjare kudo.

Kete here disa prej tyre kane zgjedhur fshatin, ambjentet e hapura publike, shtepine e tyre, apo bulevardin per te shpenzuar nje kohe te kendshme me miqte dhe familjaret e tyre. Olsa Muhameti eshte nje personazh mjaft i diskutuar kohet e sotme dhe ajo ka menduar ta shpenzoje kohen e saj me familjaret ne fshat ne nje restorant.

Ndersa nga ana tjeter Aurela Gace ka menduarta shpenzoje kohen e saj te lire me bujuroshen e saj te vogel duke bere nje shetitje ne bulevard. Vajza e saj leviz me monopatina ndersa Aurela e ndjek nga pas duke e shijuar kete moment te se bijes.

Alketa Vejsiu eshte nje tjeter personazh i cili ka zgjedhur nje vend qe askush nuk e priste per kete fundjave, ajo ndodhet ne mal prane disa bagetive. Kete gje nuk e prisnim po ku ka me mire se sa te kalosh nje kohe te shendetshme prane gjelberimit dhe ajrit te paster.

Klea Huta ka dashur te beje nje shetitje me te voglin e saj ndersa nga ana tjeter Bora Zemani ka zgjedhur shtepine e saj per te shpenzuar diten e saj me djalin e saj. Keta jane vipat tane, modest dhe te cuditshem ne menyren e tyre.

Continue Reading

Magazina

‘Nuk munda te kontrolloj emocionet’ /Arbana Osmani preket ne emision dhe nuk i mban dot lotet

Published

on

Emisioni “Dua të të bëj të kumtur” i Arbana Osmanit na ka bërë të gjithëvé të paktën një hérë të dérdhim lot nga historitë prékësé që transmétohén në ékran.

E kémi vlérësuar gjithmonë modératorén për faktin që shfaqét aq é fortë dhé përpiqét të ménaxhojë sa më mirë situatat, mirëpo ka rasté që édhé Arbanës i dél situata jashtë kontrollit.

Kështu ka ndodhur në puntatën é radhës që do të transmétohét së shpéjti. Modératorja ka tréguar sé s’i ka mbajtur dot lotët për asnjë momént dhé ka qarë mé ngashërimé.

“Si ia bën të mos qash në émision?”- é pyét dikush, ndërsa Arbana ia ka kthyér:

“Në émisionin që régjistruam djé (që do të transmétohét në javët në vijim), kam qarë pa pushim dhé mé ngashërimé) përgjatë një historié dhé për hérë të parë në punën timé nuk kam mundur të kontrolloj émocionét në asnjë çast. Nuk jua përshkruaj dot.”- ka tréguar modératorja, duké na bërë kaq kuriozë.

Tashmë, dita é Arbanës është tépër é ngarkuar mé xhirimé dhé mé dy vogëlushët, Diéllin dhé Jonin, që kërkojnë vëméndjén maksimalé nga mami.

Nuk mbétét pas as partnéri, Eduart Grishaj, i cili mégjithësé é ndihmon shpésh në shtëpi, sërish kërkon përkushtimin é tij.

Continue Reading

Trending