Connect with us

Magazina

Me rrudha dhe rrathe te zinj te syte/ Ja si duken VAJZAT VIP pa pike makup-i ne fytyre

Published

on

Vajzat Vip rralle here i shikojme te pa grimuara dhe pa vendosur dicka ne fytyren e tyre. Aq i rendesishem eshte bere makeup-i dhe grimi ne keto kohe sa duket se ato nuk bejne dot pa te..

Megjithate here pas here disa pre vajzave vip jane me te guximshme dhe ndajne foto pa pike makeup-i ne fytyre dhe pa perdoru filtrat e instagramit per te fshehur disa parregullsi ne pamjen e tyre. Ato si te gjitha ne nuk jane perfekte ne lekure edhe pse bejne trajtime te shumta per lekuren.

Lekura e paster shpesh eshte dhurate e Zotit dhe jo e trajtimeve te shtrenjta. Ndryshimet hormonale normale te trupit te femres here pas here bejne edhe qe lekura te humbase pastertine e saj. Me poshte kemi nje galeri te vajzave vip pa makeup.

Ato jane natyrale dhe te lezetshme edhe me parregullsite e vogla.

1.Xhensila Myrtezaj

2.Loredana

3.Elvana Gjata

4.Miriam Cani

5.Enca

6.Nora Istrefi

7.Arilena Ara

8.Dafina Zeqiri

9.Arbana Osmani

10.Xhemi Shehu

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Magazina

Xhensila dhe Ajka bejne ”XING” me njera tjetren/ Mami dhe bija vishen njelloj dhe duken kaq bukur

Published

on

By

Kengetarja e nohur Xhensila Myrtezaj eshte munduar ta mbaje sa me larg syrit te mediave vogelushen e saj Ajka. Ajo eshte treguar gjithmone shume e kujdesshme dhe rastet kur kemi pare ndonje foto te Ajkes jane te rralla

Kohet e fundit, Xhensila ka publikuar me shpesh foto me te voglen e saj dhe na ka kenaqur syrin.
Ajka eshte bere nje zonjush e vogel e cila rritet cdo dite e me shume.

Kengetarja e njohur na ka dhene dozen e sheqerit teksa ka publikuar nje foto me te bijen.
Krah pozes se tyre qe na dha kaq pozivitet sot, Xhensila shkrua: “Shoqja me e mire e mamit.Ajka qumeshtorja”.

Ato shfaqen te veshura njesoj teksa jane duke perqafuar njera-tjetren. Xhensila ka treguar shpesh sesa shume e ka ndryshuar Ajka jeten e saj.

Pak kohe me pare,kengetarja e njohur beri dhe nje tatuazh shume te vecante dedikuar se bijes.

Continue Reading

Magazina

Bieta Sulo ben ”XING” me veshjen/ Keto jane xhinset qe ajo nuk i heq nga trupi

Published

on

Moderatorja e njohur Bieta Sulo eshte nje figure e rendesishme ne ‘Top Chanel’.Ajo eshte ne trasmetim cdo pasdite me emsionin e saj ‘Ftese ne 5’.

Perpos angazhimeve te shumta Bieta eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe gjithmone ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj. Ne cdo foto apo video te publikuar moderatorja shfaqet e kuruar deri ne detaje.

Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet e veshur sportive me nje bluze shumengjyreshe, me xhinse dhe atleta sportive.

Keto xhinse nuk ishin aspak te panjohura per ndjekesit e moderatres. Vetem pak kohe me pare, Bieta ka publikuar foto me po te njejtat xhinse.

Me sa duket moderatores i pelqejne shume dhe ndihet shume rehat me to.

Per Bieten nuk qenka aspak problem qe te postoj foto me te njejten veshje!

Continue Reading

Magazina

Plas debati në “Për’puthen”/ Melisa: Si më ofendosh, turp të të vij. Sindi: Ki kujdes me tonet se…

Published

on

Diten e sotme ne emisionin ‘Perputhen’ u transmetua takimi romantik mes Melises dhe Fatjonit.

Dyshja ne pjesen e dyte te takimit nisen te flasin rreth nje te ardhme se bashku dhe marteses. Ne te gjithe kete bisede ajo cka ben me shume pershtypje eshte fakti se Melisa do t’i ftoje ne dasmen e saj te gjithe pervec Sindit.
Pas kesaj deklarate nga ana e Melises nisen menjehere debate shume te ashpra ne studio.

Melisa: Dihet boterisht antipatia ime, ja e ndjen vet.

Bora: Pse s’duhet te jete Sindi ne dasme

Sindi: Uroj qe Melisa te gjej njeriun e duhur ne jete dhe ta kaloj ate altar nje here ne jete edhe pse e ve ne dyshim

Melisa: Antipati per ofendimet qe ben. Turp te vij qe edhe altarin e perdor per ofendim. Vetem violines ke mesuar me i ra.

Sindi: Zemer te lutem mos ngri zerin dhe diskutojme si njerez, nese

Melisa: Nese do ishim ne jeten reale do nxirrja anen time me te keqe

Sindi: Edhe une kam anen time me te keq

Melisa: Ka me shume se kaq,

Sindi: Pse duhet te cenohem per kete mendim

Melisa: Si te me thuash kurve mua edhe mos e marr si ofendim

Sindi: Ki kujdes me tonet se siç bertet ti mund te bertas dhe une

Melisa: Se ça?

Sindi: Pse e paedukate si puna jote jam une, nuk bertas si puna jote.

Melisa: Nuk flas si puna jote, shyqyr zotit qe ke msu me sha he me ofendu se per tjeter gje ishalla qofshin keta qe jane.

Sindi: Mos flit per te tjeret.

Continue Reading

Trending