Connect with us

Magazina

Beme mama te te ngjaj/ Keto jane 9 MAMAT VIP qe i kane vajzat yje

Published

on

Artistët duke qenë shumë të famshëm shpeshherë vihen në fokusin e mediave edhe për jetën e tyre private, familjen e fëmijët.

Disa prej tyre i kanë prezantuar tashmë fëmijët me publikun dhe ata kanë marrë tashmë famë po aq sa edhe prindërit.

Marina

Marina është vajza e këngëtares së mirënjohur dhe shumë të dashur, Eli Farës.Ajo është gjithashtu shumë e famshme dhe është komentuar shpesh në portale për fotot që publikon në Instagram në të cilat shfaqet në formë dhe e kuruar.

Rosana dhe Gjystja

Rosana është vajza e këngëtares Gjyste Vulaj. Ajo jo vetëm është shumë bukuroshe, por ka edhe shumë stil në të veshur, ashtu si e ëma. Rosana gjithashtu është vendosur shpesh në fokusin e mediave.

Irsin

Irsin është vajza e kampiones së bodybuilding, Dorina Memës. Irsin dhe Dorina kanë një marrëdhënie si shoqe të ngushta dhe pozojnë shpeshherë bashkë.

Ajo që vihet re është se nënë e bijë kanë të dyja shumë shije në veshje.

Anxhelina është vajza e këngëtares së mirënjohur Albërie Hadërgjonaj. Në fakt Anxhelinën e njihni të gjithë pasi ajo është këngëtare e famshme dhe një nga vajzat më të ndjekura në Instagram.

Anxhelina

Anxhelina prej vitesh jeton në SHBA dhe së shpejti do rikthehet në muzikë me këngë të reja.

Kejda, vajza e Majlinda Bregut është gjithashtu shumë e famshme.

Kejda

Kejda është shumë bukuroshe dhe është kthyer në një blogere me profilin e saj në Instagram ku me stilin e saj frymëzon shumë vajza të reja.

Benina është vajza e Ornela Bregut. Ajo është shumë bukuroshe, por paksa e tërhequr nga jeta publike. Benina preferon ta jetojë jetën në privatësi por pavarësisht kësaj ka qenë shpesh në fokus të mediave.

Megi

Megi është vajza e këngëtares shumë të dashur, Manjola Nallbanit. Ajo që vihet re është bukuria e Megit e trashëguar padyshim nga e ëma. Megi është krahasuar shpesh me aktoren hollivudiane Megan Fox.

Elisa është vajza e ish-Missit dhe këngëtares Ermiona Lekbello. Ashtu si mami, edhe Elisa është një vajzë me tipare shumë të bukura.

Elisa

Elisa dhe Ermiona kanë një marrëdhënie si shoqe të ngushta me njëra-tjetrën dhe së bashku kanë qenë të ftuara edhe në programe televizive.

Keisi është vajza e këngëtarit Sabiani. Ajo është shumë e famshme si modele dhe së fundmi edhe si këngëtare. Keisi është komentuar shpesh për format fizike dhe bukurinë e saj./Xing.al

Keisi

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Magazina

Rritja e vajzes se saj eshte suksesi me i madh i aktores/ Ja sa eshte rritur bukuroshja e Arjola Demirit

Published

on

Arjola Demiri eshte nje prej aktoreve me te dashura te skenes humoristike dhe me gjere e cila ka me mijera fansa te cilet e mbeshtesin ne cdo projekt qe ajo ndermerr me komentet me te mira dhe pozitive ne Instagram apo Facebook.

Aktorja thuri mjaft suksese dhe pse eshte bere e famshme kohet e fundit ne skenen e “Portokallise” dhe me pas ne filmin e Ermal Mamaqit “I love Tropoja”. Aktorja eshte shume e talentuar dhe na ka shkrire me rolet e saj te shumta ne “Portokalli”.

Arjola ka nje te shkuar jo aq shume te suksesshme pasi eshte ndare nga bashkeshorti i saj shume vite me pare dhe i eshte dashur te rrisi e vetme bukuroshen e saj Alessia. Rritja e nje femije pa nje prinder eshte sukses shume i madh per prindrin qe e rrit pasi veshtiresite jane te shumta.

Por bukuroshja eshte bere kaq shume e rritur saqe duken shoqe me mami Arjolen jo sikur kane marredhenie nene e bije. Alessia eshte bere nje zonjushe e cila eshte kopja e se emes, ato kane nje ngjashmeri te frikshme me njera-tjetren.

Vajza e aktores eshte bere kaq e pavarur saqe ka hapur nje llogari te sajen ne Instagram ne te cilen poston cdo dite foto ose video nga perditshmeria e saj. Babai i vogelushes nuk ka qene nje personazh i famshem per publikun shqiptar.

Bukuroshja e aktores eshte dhjete vjece dhe ka nje gjatesi mbi normale krahasuar me femijet e moshes se saj. Le ti urojme Arjoles nje udhetim sa me te lehte ne rritjen dhe perkujdesjen per vogelushen e saj dhe te gjeje sa me shpejte njeriun e zemres.

Continue Reading

Magazina

Nga Alketa Vejsiu te Aurela Gace/ Disa ne fshat disa ne natyre,keshtu e kaluan fundjaven VIP-at shqiptar

Published

on

Te qenurit vip nuk qenka gjithmone te besh nje jete te shtrenjte dhe luksoze, mjaft vipa tane mund ta kalojne diten e tyre qe e kane pushim ne shtepite e tyre apo ne nje vend shume modest. Vipat tane sjane komentuar mjaft per veshjet e shtrenjta te luksit apo restorantet e shtrenjta qe frekuentojne.

Por disa prej vipave tane bejne nje jete shume te thjeshte me te mira materiale te perballueshme nga shumica dhe kjo i ben ata te jene shume modest ne syrin tone. Mos prisni shume nga ata, as pushime te papritura ne Maldive, as daljet cdo fundjave jashte shtetit, por nje mbledhje familjare kudo.

Kete here disa prej tyre kane zgjedhur fshatin, ambjentet e hapura publike, shtepine e tyre, apo bulevardin per te shpenzuar nje kohe te kendshme me miqte dhe familjaret e tyre. Olsa Muhameti eshte nje personazh mjaft i diskutuar kohet e sotme dhe ajo ka menduar ta shpenzoje kohen e saj me familjaret ne fshat ne nje restorant.

Ndersa nga ana tjeter Aurela Gace ka menduarta shpenzoje kohen e saj te lire me bujuroshen e saj te vogel duke bere nje shetitje ne bulevard. Vajza e saj leviz me monopatina ndersa Aurela e ndjek nga pas duke e shijuar kete moment te se bijes.

Alketa Vejsiu eshte nje tjeter personazh i cili ka zgjedhur nje vend qe askush nuk e priste per kete fundjave, ajo ndodhet ne mal prane disa bagetive. Kete gje nuk e prisnim po ku ka me mire se sa te kalosh nje kohe te shendetshme prane gjelberimit dhe ajrit te paster.

Klea Huta ka dashur te beje nje shetitje me te voglin e saj ndersa nga ana tjeter Bora Zemani ka zgjedhur shtepine e saj per te shpenzuar diten e saj me djalin e saj. Keta jane vipat tane, modest dhe te cuditshem ne menyren e tyre.

Continue Reading

Magazina

‘Nuk munda te kontrolloj emocionet’ /Arbana Osmani preket ne emision dhe nuk i mban dot lotet

Published

on

Emisioni “Dua të të bëj të kumtur” i Arbana Osmanit na ka bërë të gjithëvé të paktën një hérë të dérdhim lot nga historitë prékësé që transmétohén në ékran.

E kémi vlérësuar gjithmonë modératorén për faktin që shfaqét aq é fortë dhé përpiqét të ménaxhojë sa më mirë situatat, mirëpo ka rasté që édhé Arbanës i dél situata jashtë kontrollit.

Kështu ka ndodhur në puntatën é radhës që do të transmétohét së shpéjti. Modératorja ka tréguar sé s’i ka mbajtur dot lotët për asnjë momént dhé ka qarë mé ngashërimé.

“Si ia bën të mos qash në émision?”- é pyét dikush, ndërsa Arbana ia ka kthyér:

“Në émisionin që régjistruam djé (që do të transmétohét në javët në vijim), kam qarë pa pushim dhé mé ngashërimé) përgjatë një historié dhé për hérë të parë në punën timé nuk kam mundur të kontrolloj émocionét në asnjë çast. Nuk jua përshkruaj dot.”- ka tréguar modératorja, duké na bërë kaq kuriozë.

Tashmë, dita é Arbanës është tépër é ngarkuar mé xhirimé dhé mé dy vogëlushët, Diéllin dhé Jonin, që kërkojnë vëméndjén maksimalé nga mami.

Nuk mbétét pas as partnéri, Eduart Grishaj, i cili mégjithësé é ndihmon shpésh në shtëpi, sërish kërkon përkushtimin é tij.

Continue Reading

Trending