Connect with us

Uncategorized

HOROSKOPI date 14 MAJ i detajuar/ Kjo eshte shenja qe do te marr nje surprize

Published

on

Dashi Çfarëdo emocioni që mund të ndjeni nesër duhet ta përqafoni dhe të ndiheni mirë. Sa i përket aspektit profesional, mund të merrni lajme të mira në lidhje me një promovim.

Demi Përpiquni të fokusoheni më shumë te gjërat tuaja private, duke i lënë pak pas dore punët publike. Sa i përket një investimi, gjasat janë që të merrni frytet e punës tuaj.

Binjakët Tregoni më shumë kujdes me shpenzimin e parave, sepse mund të përfundoni të falimentuar. Shmangni në këto momente jetën ekstravagante, në mënyrë që të keni siguri ekonomike.

Gaforrja Ju duhet ta vendosni veten në vend të parë nesër. Për një kohë të gjatë keni vënë nevojat dhe dëshirat e njerëzve të tjerë përpara përparësive tuaja. Bëni planet tuaja, zbatoni rregullat tuaja dhe kënaquni.

Luani Nuk ka nevojë të jeni modest nesër, sidomos kur dikush lart e di shumë mirë sesa i talentuar jeni. Nëse merrni komplimente, është e këshillueshme të thoni faleminderit dhe të prisni shpërblimin që meritoni.

Virgjëresha Nesër do të jetë më e lehtë se kurrë që të organizoheni. Ndiheni shumë energjik dhe të përqendruar. Nëse keni pritur për një kohë të gjatë për të bërë disa rregullime, nesër është dita e duhur.

Peshorja Është një gjë e mirë, që muskujt tuaj janë ushtruar mirë gjatë ditëve të fundit, duke ju bërë gati për çdo moment nesër. Ashtu si një kamariere profesioniste, ju do të jeni në gjendje të ballafaqoheni me detyra të shumta dhe klientë të pangopur. Universi do t’i përgjigjet elasticitetit dhe aftësive tuaja.

Akrepi Çfarëdo që të bëni nesër, mos e shitni veten lirë! Ju jeni të aftë për gjëra të mahnitshme tani dhe askush nuk mund t’ju thotë të kundërtën. Nëse kaloni shumë kohë duke medituar, do të humbni perspektivën.

Shigjetari Ndërsa provoni veten se sa të aftë jeni, jeni gjithashtu duke dëshmuar për të gjithë të tjerët se jeni një forcë për t’u marrë parasysh. Në aspektin romantik, nesër mund të merrni lajme të mira.

BricjapiMundohuni t’i bindni disa njerëz që keni përreth se nuk duhet të kenë fri ke nga idetë e reja. Në punë mund të përballeni me disa pengesa artificiale, të cilat me pak zgjuarsi do t’i kaloni.

Ujori Nëse po përpiqeni të tërhiqni vëmendjen e një personi, nesër mund t’ia dilni mbanë. Do të keni sharmin për të rënë në sy dhe gjithashtu për të shkëlqyer. Sa i përket situatës ekonomike, gjërat do të stabilizohen.

Peshqit Do të jeni në gjendje të krijoni një mënyrë krejtësisht të re për të bërë gjërat që ju doni. Në punë mund të përballeni me disa pengesa, që mund t’ju krijojnë zhgënjim. Mos hiqni dorë, edhe nëse pengesat duken të pakalueshme.

2 Comments

2 Comments

  1. Pingback: Official Runtz Crew California

  2. Pingback: Can you order DMT Online?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Uncategorized

“Brenda 3-4 ditësh do keni një takim që do ju ndryshojë jetën!”, kjo periudhë i takon kësaj shenje sipas Helena Biehl

Published

on

Astrologia e dashur Helena Biehl ka bërë një parashikim sa i përket ditëve që do vijnë, ku tregon shenjën më me FAT sipas pozitave të planeteve.

Kjo fundjavë do jetë speciale për Peshqit, sidomos për çështje që lidhen me ndjenjat. Në dashuri prezenca pozitive e Neptunit dhe ardhja e Hënës në shenjë, do ju japin joshje dhe sensualitet. Nëse keni një lidhje fikse, sot do shpërthejnë emocione jashtë të zakonshmes. Do jeni shumë të sigurtë se partneri/ja juaj do mbetet i/e mahnitur.

Ju që jeni single, do merrni lajme të mira nëse jeni në kërkim të shpirtit binjak. Nëse jo këtë të shtunë, brenda tre ose katër ditëve do bëni një takim fatlum që do ju ndryshojë jetën.

Puna do shkojë shumë mirë. Vlerësoni atë që keni se është një thesar. Nëse nuk jeni të kënaqur, përveshni mëngët për të ndryshuar çfarë nuk ju pëlqen. Mundësitë nuk ju mungojnë.

Continue Reading

Uncategorized

“Flirtoni sa më shumë dhe shprehni të gjitha ndjenjat!”, ja këshillat e Jorgo Pullës për këto shenja

Published

on

Binjaket

Klima e ditës është ideale për ata që kërkojnë thelbin dhe thellësinë në lidhjet e tyre  ndërpersonale. Afërdita vazhdon të jetë në një pozicion ndihmues për shenjën tuaj, dhe ju shtyn të veproni në cështjet tuaja personale. Dashuria eshte prane, kapeni!

Virgjeresha

Mund të afroheni më pranë personit që ju intereson, të ndani caste dhe të dilni një shëtitje në këtë kohë vjeshtore. Gjithashtu, do të gjeni mundësi për të shprehur gjithcka që ndjeni!

Peshqit

Mundeni të afroheni me personin që ju intereson, vecanërisht nëse e keni njohur falë shokëve tuaj, ndërkohë që mund të flirtoni nëse jeni të lirë! Fakt është fundja se do përballeni me cështjet tuaja erotike në mënyrë më të pjekur!

Continue Reading

Uncategorized

Para pa hesap dhe shumë dashuri, ja 2 shenjat që do i gëzohen të shtunës

Published

on

Gaforrja

Gjatë gjithë kësaj dite do i keni mendimet shumë të ndriçuara dhe do ndiheni shumë të çliruar. Jupiterin do e keni pranë dhe ai nuk do lejojë të ndodhin gjëra të këqija. Ju të dashuruarit do keni një bashkëpunim të fortë me partnerin tuaj. Ai do ju kuptojë më së miri dhe do mundohet sa të mundet t’ua plotësojë dëshirat e zjarrta. Ju beqarët nuk duhet të hidhni hapa të pamenduara mirë sepse përndryshe situata mund t’iu dalë jashtë kontrollit. Në punë do filloni një projekt të rëndësishëm që do ua zgjerojë edhe më shumë horizontet. Do jeni edhe më të përqendruar nga sa e kishit imagjinuar ndonjëherë. Në planin financiar do merrni masa strikte dhe do ja arrini ta stabilizoni situatën.

Virgjeresha

Gjatë kësaj dite do jeni në humor edhe më të mirë dhe do arrini të përqendroheni pas gjërave thelbësore. Do jeni gjithë kohës te motivuar gjate kësaj dite dhe do mundoheni ne çdo moment ta surprizoni atë qe keni ne krah. Beqaret do mbeten ashtu si janë edhe për disa kohe. Personat qe do ju gjenden rreth e rrotull nuk janë te përshtatshmit. Ne punë do persekutoheni jashtëzakonisht dhe nuk do lodheni edhe sikur sfidat [para jush të jetë të vështira. Miqtë do ju përgëzojnë gjithë kohës. Financat do jenë shumë më të mira se disa ditë më parë dhe kjo falë ndihmës se pakushtëzuar që do iu japin miqtë e ngushtë.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!