Connect with us

Sot

HOROSKOPI date 6 MAJ i detajuar/ Kjo eshte shenja qe do kete ndryshime te medha

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Do jeni paksa të ndjeshëm gjatë kësaj dite dhe ndonjëherë mund të veproni pa qenë plotësisht të bindur. Shëndeti do jetë i qëndrueshëm dhe nuk do keni as problemin më të vogël. Merruni pak me tepër me sport që të ndiheni më mirë. Financat nuk do jenë aspak në gjendjen më të mirë kështu që në disa momente mund të gjendeni edhe në vështirësi.

Demi

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Në disa momente do ndiheni nervozë gjatë kësaj dite dhe nuk do arrini të shpreheni si e ndieni. Shëndeti do jetë shumë i mirë. Nuk do keni për çfarë të ankoheni madje as nëse vuani nga probleme kronike. Për një buxhet më të mire duhet t’ua vini veshin më shumë këshillave që do iu jepen.

Binjakët

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Në përgjithësi dita e sotme do jetë optimiste dhe e thjeshtë. Nuk do keni ankesa të mëdha. Shëndeti do jetë i mirë nëse ju nuk e teproni me ushqimin dhe nuk bëni një jetë sedentare. Ecni më shumë në këmbë. Për menaxhimin e financave duhet t’ua vini veshin më shumë këshillave të familjarëve dhe miqve të ngushtë.

Gaforrja

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Matini mirë fjalët që do thoni gjatë kësaj dite sepse papritur situata mund t’iu ndërlikohet tej mase. Shëndeti do jetë shumë i mirë dhe do ndiheni më të tonifikuar. Kujdes vetëm me ujin shumë të ftohtë sepse do keni shqetësime nga grykët. Edhe në planin financiar fati do jetë gjithë kohës në anën tuaj. Mund t’ia lejoni vetes edhe disa shpenzime më tepër.

Luani

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Mundohuni të jeni më të hapur sot dhe më tolerantë, përndryshe do dilni të humbur. Shëndeti nuk do jetë problematik, madje do ndiheni edhe plot energji. Bëni vetëm pak kujdes me gjërat pikante. Financat do i keni më tepër kujdes dhe nuk do ndodhë asnjë tronditje.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Përgatituni për disa ndryshime gjatë kësaj dite madje edhe në fusha që nuk i keni menduar. Për të pasur një shëndet më të mirë reduktoni racionet e mishit dhe konsumoni më tepër fruta dhe perime. Në planin financiar do jeni me fat. Do arrini ta stabilizoni gjendjen më shpejt nga sa kishit menduar.

Peshorja

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Valë të ngrohta do fryjnë gjatë kësaj dite për ju. Hëna dhe Neptuni do ua bëjnë atmosferën më të këndshme. Shëndeti nuk do jetë aspak problematik. Gjithsesi për t’u qetësuar bëni një kontroll të përgjithshëm tek mjeku. Buxhetin do arrini ta stabilizoni me pak mundim dhe ndihmë nga të afërmit.

Akrepi

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Gjatë kësaj dite do bëni më shumë përpjekje për të ecur para dhe keni për t’ia dalë mbanë me sukses. Autoriteti që keni do iu ndihmojë pamasë. Shëndeti nuk do përbëjë asnjë problem. Do ndiheni të qetë në këtë sektor. Në planin financiar nuk do arrini dot vetë ta stabilizoni situatën prandaj duhet të kërkoni ndihmë nga të afërmit ose nga miqtë.

Shigjetari

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Venusi dhe Hëna do ua bëjnë këtë ditë fantastike. Do ndiheni për mrekulli dhe plot besim në vetvete. Me shëndetin duhet të bëni kujdes. Mos e teproni me ushqimin dhe ruani një ekuilibër. Për buxhetin duhet të përkujdeseni edhe më tepër në mënyrë që gjendja të përmirësohet.

Bricjapi

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Jeta juaj do jetë shumë interesante sot. Mund të merrni disa ftesa që nuk duhet t’i refuzoni. Shëndeti do jetë përgjithësisht pa probleme. Pini sa më shume lëngje sepse do e keni tej mase të nevojshme. Në planin financiar do keni vështirësi të vogla, por që do kalojnë shpejt.

Ujori

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Nëse nuk tregoheni të logjikshëm gjatë kësaj dite keni për të humbur shumë. Ankthi do iu sjellë probleme shëndetësore. Mund të keni edhe shqetësime nga barku ose shpina. Gjithsesi mos u alarmoni sepse situata do rregullohet shpejt. Në planin financiar nuk duhet kurrsesi të ndërmerrni rreziqe sepse mund të mbeteni pa para.

Peshqit

Horoskopi i datës 6 maj 2020

Gjatë kësaj dite do ecni para në çdo plan. Dinamizmi dhe këmbëngulja do jetë pikat tuaja më të forta. Mund të keni probleme kard iovaskulare dhe cerebrale nëse nuk tregoni kujdesin e duhur për shëndetin. Beni edhe kontrolle te përgjithshme. Në planin financiar duhet ende të tregoheni tejet të matur. /dritare.net

6 Comments

6 Comments

  1. Pingback: psychedelic online store

  2. Pingback: best pair programming tools

  3. Pingback: Phygital Retail Experience

  4. Pingback: คาสิโนออนไลน์เว็บตรง

  5. Pingback: qsteam

  6. Pingback: Sale Page

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sot

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Alketa Vejsiu para 16 vitesh

Published

on

Alketa Vejsiu eshte padyshim imazhi me jetegjate ne ekranin shqiptar. Aftesia dhe elokuenca e saj per te sjelle gjera te bukura ne skene ka ditur si te terheq gjithmone vemendjen e publikut.

Perpos angazhimeve te shumta, Alketa eshte gjithmone aktive ne rrjetet sociale.

Moderatorja eshte bere nostalgjike dhe ka postuar nje foto para 15 vitesh.

Ne krah te fotos Alketa shkruan: ’15 vjet me pare, Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem’

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente nga ndjekesit te cilet e kane komplimentuar per pamjen e saj.

Vejsiu duket sikur ka bere pakt me kohen pasi vitet kalojne dhe ajo mbetet gjithmone kaq e bukur.

Kujtojme se ajo eshte shume e pelqyer nga publiku shqiptar i cili i ka qendruar prane qe ne fillimet e karrieres si folese ne radio e deri ne ditet e sotme.

Continue Reading

Sot

Luana Vjollca ndryshon ngjyren e flokeve ne menyre drastike/ Ja si duket ajo me pamjen e re

Published

on

Moderatorja Luana Vjollca ka ardhur ne ekran me emisionin e saj shume te ndjekur ‘Shiko kush luan’. Luana ka mahnintur gjithmone fansat me daljen ne ekran pasi shfaqet gjithmone shume e kuruar.

Prej vitesh ajo ka ruajtur thuajse gjithmone te njejtin look, me floket bionde.
Me sa duket Luanen e paska marr malli per ndryshme.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet me nje fustan te zi pas trupit dhe floket ngjyre kafe.

‘Kush je ti dhe cfare i ke bere Luanes?’, shkruan moderatorja bashkengjitur postimit.

Si zakonisht, fansat nuk i kane kursyer komplimentet per te. Duhet te pranojme se Luana ngjan e bukur me cdo lloj ngjyre apo modeli flokesh.

Ajo terheq gjithmone vemendjen e publikut i cili ka kuriozitet per cdo gje rreth saj.
Po ju si mendoni, si ngjan me bukur Luana bionde apo brune?

Continue Reading

Sot

Do te filloj 1 cikel i ri ne jeten tuaj/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 19 DHJETOR 2020

JUPITERI NE UJOR

ERE E RE LIRIE PERMBYSJE DHE REVOLUCION

JUPITERI nje planet i Dashur ashtu sic ishte Zoti i Perendive simbolizon

Mbrojtjen

zhvillimin

Pervojen

Perparimin

Jupiteri shenon nje periudhepozitive ne shenjen ku futet ne Harten e Qiellit dhe ne harten personale te gjithkujt

Zakonisht na entuziazmon por edhe na bene te marrim rrezikojme duke marre risqe pa baze reale

Ne vitin 2020 Jupiteri ishte ne shenjen me te keqe per te ne Bricjap

U kushtezuan liri levizje zgjedhje ceshtje karriere e ekonomike Zhvillimi gezimi ngelen ne vend numero
Do largohet nga Ujori ne 28 Dhjetor 2021 Por ne maj ne dt 13 do bej nje futje te shpejt ne Peshk deri ne 29 Korrik
Nga 29 Korri deri ne 19 Tetor do jete i kundert si pozicion

Ne dt 21 Dhjetor ne daten e solsticit Dimeror do takohet me Saturnin ne Ujor

Ky takim ne shenjat e Ajrit ndodh nje here ne 200 vjet

Ne shenjen e Ajrit ne Ujor mund ta cilesojme si frymemarrje te Egzistences

Eshte momenti ku Krijuesi ON i Feshkellen Materies dhe i jep fryme ose shpirt

Idea behet fjale dhe Fjala drejton Energjine

Do jemi ne nje moment ku ngjan sikur jetojme ne nje shtepi pa Dritare dhe do shperthejme muret per tu futur Drita dhe ajri i fresket

Por mbi te gjitha na duhet nje Qellim per te bere ndryshimet

Shtetet dhe Qeverite ne planin politik e perfeksionuan Diktaturen me Jupiterin ne Bricjap dhe vete nga menyra e funksionimit shteti eshte Diktature

Tani Diktatura do mbetet pa shtepi pa Mure rrethuese dhe ajri do huje e do dal nga te gjitha anet
Si cdo organizem edhe shteti mund te fitoj imunitet nga ky ndryshim i madh

Nuk duhet ta lejojme

Dashi

Deshira juaj tashme do jete te shpetoni boten Por kete nuk mund ta beni E rendesishme eshte te jeni me altruist dhe te punoni ne grup ne kete periudhe ndryshimesh te medha Jeta erotike nuk ju perket me Do merreni me ceshtje me te rendesishme sociale

Demi

Per ju siguria vjen e para Por ne nje periudhe ndryshimesh te medha do ta keni te veshtire te pershtateni Gjithesei ju duhet te mesoheni me ndryshimet qe do ndodhin ne jeten tuaj Zgjeroni rrethin e kontakteve

Binjaket

Jupiteri do ju ndihmoj te merrni njohuri te reja shkencore dhe teknologjike Ju jeni te hapur drejt ndryshimeve dhe gjerave te reja dhe ideve te reja Ceshtjet ligjore do ju favorizohen Po keshtu edhe udhetimet dhe llogjika e re Do fitoni nje ndjenje drejtesie apo te se drejtes

Gaforrja

Ne ceshtjet ekonomike dhe te sigurise do ndikoj Jupiteri ne Ujor per shenjen tuaj Duhet te rregulloni kredite detyrimet borxhet Disa do ta perjetojne ndryshe ndjenjen e sigurise pasi do besojne ne forcen e tyre te brendshme Por nje ndryshim emocional do ju beje te humbni ekuilibrat dhe shendetin fizik Duhet te jeni optimist dhe jo melankolik

Luani

Do kete shume rendesi te madhe per ju futja e Jupietrit dhe Saturnit ne Ujor perball jush. Ne fushen e marredhenieve do keni rinovim te bashkepunimeve dhe te jetes personale Do vijne shanse te reja por duhet te beni zgjedhjen e duhur Duhet te shmangni marredheniet e paqarta dhe te silleni me me seriozitetKujdes nga ndarjet ne cift ose ne pune

Virgjeresha

Jeta juaj e perditeshme me Jupiterin en Ujor ashtu sic ishit mesuar do permbyset dhe do ndryshoj krejtesisht
Ne punen tuaj duhet te promovoni teknologjine e re dhe publicitetin Nuk mund te jeni me ankth dhe te kontrrolloni cdo gje Kujdes me shendetin Perdorni terapi te reja dhe menyre te shendetshme te ushqyeri dhe shplodhjeje

Peshorja

Forca me e madhe krijuese dhe talentet apo hobet tuaja tashme do marrin zhvillim dhe perparesi ne jeten tuaj Do shpenzoni kohn tuaj te lire me gjera qe ju pelqejne dhe ju japin liri Keni fatin te beni femijeDo keni fat me lojrat e Fatit Por mos e teproni

Akrepi

Ju do ta ndjeni mire Jupietrin ne Ujor me ndryshimet qe do vijne pasi keni nevoj per nje Metamorfoze Kryesisht ne ceshtje te nje shtepie prone apo ceshtje familjare Gjithsesi do donit qe perparimi te behej me hapa te matur e te sigurt Nese deshironi te zbuloni nje thesar ate do ta gjeni tek pervoja juaj Pervoja do jete guri juaj i cmuar per te Ardhmen Stabiliteti ne jeten tuaj personale dhe te te arfermve do kete perparesi

Shigjetari

Udheheqesi juaj Jupiteri tashme ne Ujor ndodhet ne nje shenje qe eshte ne natyren tuaj Nuk do ngeleni me vetem te merzitur dhe te menjanuar Tashme ajri i lirise dhe i veprimit rikthehet ne jeten tuaj te bllokur gjate ketij viti qe kaluam Do bashkepunoni me njerez serioz dhe marreveshje kontrata e bashkepunime do jene te mira per ju

Bricjapi

Per ju do fillojne ndryshimet ne ceshtjet e vlerave monetare dhe shkembimeve ekonomike Deri tani jeni mjaftuar me te qenit ne krye te marrdhenieve megjithese nuk keni patur zhvillime te rendesishme keto dy vitet e fundit Tashme duhet te ndryshoni filozofi qe te filloni te fitoni ne ekonomi apo ne siguri

Ujori

Nje cikel i ri 12 vjecar fillon ne shenjen tuaj me rezultate qe do ndjehen per 30 vjet rresht Ky eshte viti qe ju nxjerr nga nje bllokim i dukshem tre vjecar me Saturnin ne BricjapDuhet te beni levizje rregulluese ne gabimet qe keni bere dhe te perparoni ne karriere dhe jete personale

Peshqit

Jupietri dhe Saturni ne Ujor do ju pstrojne fillimisht se brendshmi ne shenjen tuaj Keni nevoj per nje lavazh shpirteror para se te filloni te jepni e te merrni me njerzit dhe te bashkepunoni Ne shenjen tuaj do ndodhin Apokalipse te rendesishme Nese keto tre vitet e fundit nuk keni bere aleanca apo plane reale Mund te themi qe keni humbur shanse Tashme duhet te ndryshoni neutropi Ky Apokalips do ju tregoj shume gjera qe nuk i dinit per veten tuaj dhe duhet ti ndryshoni

Continue Reading

Trending