Connect with us

Sot

Me baluke dhe floket sterr te zeza/ Ja si dukej Ami perpara 10 viteve

Published

on

Amarda Toska edhe pse ka disa vite që është larguar nga ekrani, vijon të jetë një ndër moderatoret më të preferuara të publikut..

Së fundmi, Ami ka hapur arkiva dhe ka publikuar në ‘Instastory’ një foto ku tregon si dukej 9 vite më parë. Foto kjo në të cilën shfaqet me baluke dhe flokë të zeza.

Kujtojmë se fillimet e karrierës, Ami i ka pasur si balerinë dhe më pas u bë pjesë e “Portokalli”, aty ku u njoh edhe me Ermal Mamaqin. Tashmë ajo është përqëndruar në biznesin e saj dhe familjen.

8 Comments

8 Comments

  1. Pingback: Buy Guns In usa

  2. Pingback: get more

  3. Pingback: sbobet

  4. Pingback: maxbet

  5. Pingback: benelli rifles for sale

  6. Pingback: wow slot

  7. Pingback: sbo

  8. Pingback: sportsbet io giriş

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Ja cilësitë më të mira të çdo shenje të horoskopit sipas parashikimeve të astrologut Vincenzo Lagana

Published

on

Shenja jonë astrologjike ka shumë ndikim tek temperamenti i secilit person, kjo bën që disa të kenë edhe më shumë cilësi se disa të tjerë. Zbuloni gjërat unike të secilës shenjë.

Dashi. Nëse personat e kësaj shenje veçohen nga të tjerët, arsyeja kryesore është vendosmëria. Ata nuk dorëzohen para pengesave dhe vështirësitë i shndërrojnë në mundësi. Edhe guximi është një cilësi e vyer.

Demi. Personat e kësaj shenje bëjnë çdo sakrificë të mundshme për t’u kujdesur për personat e dashur. Ata janë të ëmbël, tejet të përkujdesur dhe mundohen që t’i bëjnë të buzëqeshin gjithë kohës.

Binjakët. Cilësia e tyre më e veçantë është komunikimi. Sipas Dritare.net, personat e kësaj shenje dinë t’i bëjnë bisedat sa më të këndshme dhe interesante.

Gaforrja. Cilësia më e mirë e personave të kësaj shenje është besnikëria. Edhe pse mund të bëjnë armiq ata mbrojtur jo vetëm idetë, por edhe njerëzit më të dobët.

Luani. Karizma e personave të kësaj shenje është e jashtëzakonshme. Ata janë oratorë të paarritshëm dhe dinë të bëjnë për vete turma të mëdha.

Virgjëresha. Personat e kësaj shenje janë mjaft të arsyeshëm, analizues të mirë dhe mjaft të organizuar. Kjo bën që ata të arrijnë çdo që duan.

Peshorja. Personat e kësaj shenje veçohen për diplomacinë, taktin dhe empatinë. Të gjitha këto iu shërbejnë për vete dhe iu hyjnë në punë edhe për të ndihmuar të tjerët.

Akrepi. Personat e kësaj shenje, duke qenë misterioze, janë edhe mjaft tërheqës. Aftësia për të ngritur dyshime është më e veçanta.

Shigjetari. Personat e kësaj shenjë janë unikë për shkak të pozitivitetit që zotërojnë. Me këtë aventurierë nuk mund të mërzitesh kurrë.

Bricjapi. Cilësia më e veçantë e personave të kësaj shenje është guximi dhe kurajoja. Ata mund të kalojnë pa problem çdo lloj sfide.

Ujori. Imagjinata e zhvilluar është cilësia më e mirë e personave të kësaj shenje. Falë saj arrijnë t’i bëjnë gjërat edhe më mirë.

Peshqit. Personat e kësaj shenje ia dalin mbanë përherë për shkak të inteligjencës së jashtëzakonshme. Nga ana tjetër ata janë edhe mjaft njerëzorë dhe bujarë me të gjithë.

Continue Reading

Aktualitet

Horoskopi i datës 24 Tetor / Ja cilat nga shenjat përfitojnë më së shumti në fillim të javës

Published

on

Dashi

Kjo e hënë duket se është një ditë reflektimi. Në dashuri mund të debatoni për gjëra të rëndomta, gjithsesi mbrëmje situata do të jetë pak më mirë. Tensionet mund të lindin edhe për shkak të disa shqetësimeve që bartni.

Demi

Edhe për demat, kjo e hënë është një ditë reflektimi. Që tani deri në fund të muajit është shumë e rëndësishme të shmangni konfliktet. Në punë, edhe aty gjërat nuk po ndrisin, problemet e vogla mund të kapërcehen me pak racionalitet.

Binjaket

Kjo javë nis me yje në pozicion të favorshëm për të lindurit e shenjës tuaj, është koha e duhur për të folur qartë me gjysmën tjetër.

Gaforrja

Këto janë ditë mjaft interesante për të filluar të kuptoni se çfarë ka ndodhur, plus nëse ka pasur tensione apo distancim, do të jetë më e lehtë për t’u afruar.

Luani

Mund të debatoni, por është e rëndësishme të mos shkoni përtej kufijve të caktuar. Kjo këshillë vjen pasi, në disa çifte, mes të hënës dhe të martës mund të ketë ndonjë keqkuptim.

Virgjeresha

Dielli dhe Venusi janë në pozicion të mirë dhe kjo ju bën që të kërkoheni nga të tjerët, t’ju duan, t’ju konsiderojnë një person të dashur që ia vlen ta kesh pranë. Në punë, disa gjëra po marrin udhë pasi energjia juaj është rikthyer.

Peshorja

Me Hënën në shenjën tuaj të horoskopit kjo ditë e hënë rezulton interesante për dashurinë. Në punë vijnë lajme të mira, do të ndjeni kënaqësi.

Akrepi

Është një periudhë interesante për dashurinë, veçanërisht për ata që duan dhe po kërkojnë një pasion të ri. Nga ana tjetër jeni duke përjetuar një fazë të mirë rikuperimi në punë.

Shigjetari

Ditë e shkëlqyer për ndjenjat. Faza e rikuperimit përputhet sidomos me një Peshore. Këshilla në aspektin e punës është që të dëgjoni propozimet e reja.

Bricjapi

Afërdita është kthyer në favor të shenjës tuaj dhe mosmarrëveshjet mund të zgjidhen në këtë të hënë. Axhitim në punë, e rëndësishme është të jesh i suksesshëm, të tjerat nuk kanë aq rëndësi.

Ujori

Duhet të keni kujdes që të mos ndërlikoni disa marrëdhënie, sidomos në fund të këtij muaji. Disa marrëveshje do të duhet të shtyhen për shkak të rrethanave, por këtë të hënë mendohuni mirë para se të veproni.

Peshqit

Situata e përgjithshme është premtuese, nga data edhe më shumë për t’u ndjerë mirë. Ata që kanë një proces gjyqësor në vazhdim, mund të marrin një përgjigje të rëndësishme.

Continue Reading

Aktualitet

Ja çfarë i acaron më së shumti shenjat tona të horoskopit sipas parashikimeve nga Susan Miller

Published

on

Ka disa gjëra që i nevrikosin shumë disa persona dhe ato varen edhe nga shenjë e horoskopit që kanë. Zbuloni çfarë nuk durojnë dot ata.

Dashi

Personat e shenjës së dashit i acarojnë shume ata që gjejnë justifikim për gjithçka, por edhe ata që qahen gjithë kohës dhe nuk janë aspak tolerantë.

Demi

Demat acarohen shumë nga personat e papërgjegjshëm dhe të papjekur.

Binjakët

Çfarë i acaron më shumë personat e shenjës së binjakëve? Të akuzohen për diçka që nuk e kanë bërë dhe të jenë të varur nga të tjerët.

Gaforrja

Gaforret acarohen shume nga personat që mendojnë se bujaria dhe sjellja e mirë janë pikat e tyre të dobëta. Çdo gjë e ka një kufi dhe kur ky i fundit kalohet nuk ka më kuptim.

Luani

Personat e shenjë së luanit i acarojnë shumë ata që duan t’ua zënë vendin dhe që mendojnë se nëse i bëjnë për vete mund të përfitojnë sa më shumë.

Virgjëresha

Virgjëreshat i acarojnë personat që ju vënë në pak të metat para të gjithëve dhe i bëjnë të duken të pazotët.

Peshorja

Çfarë i acaron peshoret që kërkojnë gjithmonë ekuilibër? Sigurisht ata që kërkojnë gjithë kohës konflikte pa arsye dhe ata që qahen për gjithçka.

Akrepi

Akrepat acarohen mjaft nga personat që bëjnë shumë pyetje de që janë kureshtarë edhe për detajet më të vogla. Kjo atyre ju duket e tepruar dhe bezdisëse.

Shigjetari

Po shigjetarët çfarë i acaron? Personat e mërzitshëm dhe negativë. Jeta është ë shkurtër dhe sipas tyre nuk duhet të kalohet në shoqëri të keqe.

Bricjapi

Personat e shenjës së bricjapit acarohen kur dikush pa ndonjë të drejtë mbi ta iu jep urdhra, por edhe ata që e shpërdorojnë paranë. Duke qenë shumë të pavarur ata nuk durojnë dot që dikush t’iu thotë çfarë të bëjnë.

Ujori

Ujorët acarohen nga personat që iu japin mendime pa i ditur mirë gjërat si dhe personat shumë të ngjitur.

Peshqit

Nga çfarë acarohen personat e shenjës së peshqve? Nga ana që nuk i mbajnë premtimet dhe nga ata që iu thonë se preken shpejt. Edhe çfarë pastaj se jeni të ndjeshëm? Çfarë ka këtu për t’u mbajtur nëpër gojë?

Continue Reading

Trending