Connect with us

Uncategorized

HOROSKOPI date 23 PRILL sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT e dites

Published

on

Dashi

Sot do merrni gjithçka qe keni dashur nga ai qe keni ne krah dhe kënaqësitë do jene te pafundme. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit. Beqaret duhet te marrin iniciativa dhe te fillojnë edhe aventura afatshkurtra. Do ndihen mire. Ne planin financiar duhet te merrni masa strikte ne mënyrë qe gjendja te mos përkeqësohet me tepër.

Demi

Mos u tregoni te ashpër me parterin tuaj sot sepse pa dashje mund ta lëndoni atë dhe nuk do e bëni te ndihet mire. Beqaret nga ana tjetër nuk duhet te hedhin hapa te nxituara sepse mund te përballen me goxha zhgënjime me vone. Ruajeni veten tuaj. gjendja financiare nuk do jete aq e mire sa duhet, kështu qe mire do jete te shmangni çdo lloj investimi te tejskajshëm.

Binjaket

Mjedisi yjor do jete shume i përshtatshëm gjate kësaj dite për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Çdo gjë do shkoje për mrekulli ndërmjet jush dhe atij qe keni ne krah. Beqaret do jene te papërqendruar dhe nuk do mund te fillojnë dot një lidhje sot. Te ardhurat do kenë goxha rritje kështu qe do mund te kryeni edhe ndonjë investim me tepër.

Gaforrja

Te dashuruarit do kenë një dite normale dhe pa ndonjë gjë te jashtëzakonshme. Shfrytëzojeni sa te mundni. Beqaret do kalojnë një dite shume te veçante sot. Do jeni gjithë kohës te rrethuar nga persona interesante me te cilët ka gjasa te fillojnë edhe lidhje shume shpejt. Me financat mos u tregoni te pamatur nëse nuk doni te keni probleme me pas.

Luani

Kujtoni gjithmonë se dashuria është si një lule e cila qe te rritet sa me shume do përkujdes. Mos e lini për asnjë çast pas dore partnerin, përkundrazi mundohuni ta surprizoni çdo çast. Beqaret nuk do kenë mundësi as te realizojnë takime, jo me te nisin histori dashurie. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj dhe gjerat do ecin për mrekulli.

Virgjeresha

Do ju duhet te luftoni fort gjate kësaj dite qe te ruani një klime sa me harmonike ne jetën tuaj ne çift. Kohen e lire kushtojani atij qe keni ne krah. Beqaret do marrin deklarata te forta dashurie te cilat mund t’ua ndryshojnë përgjithmonë te ardhmen. Ne planin financiar do realizoni transaksione te rëndësishme dhe gjendja do vije duke u përmirësuar.

Peshorja

Duhet te bëni shume kujdes gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje ne mënyrë qe te mos e rrezikoni për asnjë çast mbarëvajtjen e jetës sentimentale. Shume persona do mundohen t’iu sjellin probleme. Beqaret duhet te tregohen te duruar sepse sot nuk do ketë mundësi shume te mira. Financat do jene te mira, megjithatë nuk duhet te kryeni shpenzime te tejskajshme.

Akrepi

Sektori i dashurisë do jete i privilegjuar si për çiftet ashtu edhe për ata qe janë vetëm. Te dashuruarit do kalojnë çaste romantike dhe te veçanta, ndërsa beqaret me ne fund do e gjejnë shpirtin e tyre binjak. Shume gjera kane për te ndryshuar me ne fund për ta. Ne planin financiar do jeni shume te zotet dhe do dini si ta menaxhoni gjithë situatën.

Shigjetari

Plutoni do jete planeti qe do merret me jetën sentimentale te çifteve gjate kësaj dite. Ai do i nxite ata te tregohen te dashur dhe te përkushtuar me personin qe kane ne krah. Beqaret nga ana tjetër do jene te pafat dhe do vazhdojnë te mbeten te vetmuar. Te ardhurat do kenë disa përmirësime te vogla, kështu qe mund te përfitoni për te shlyer një pjese te borxheve.

Bricjapi

Fati do jete me ju sot ne planin sentimental. Yjet do ua bëjnë ditën plot ngjyra dhe shkëlqim. Do ndiheni shpesh si ne një ëndërr te bukur. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër sepse shume persona do i kenë ne vëmendje. Ne planin financiar do realizoni transaksione dhe investime te konsiderueshme dhe gjendja do mbetet serish e mire.

Ujori

Dite mjaft e kënaqshme kjo e sotmja për te dashuruarit, prandaj shfrytëzojeni sa me shume qe te mundeni. Partneri do ju dashuroje edhe me më shume pasion. Ata qe janë vetëm do mbeten me te njëjtin status duke qene se do refuzojnë çdo lloj ftese qe do iu behet. Financat nuk mund te përmirësohen nëse kryeni shpenzime te konsiderueshme. Kujdes!

Peshqit

Hëna do jete e pozicionuar mire gjate kësaj dite ne planin tuaj sentimental. Gjerat do ecin për mrekulli dhe nuk do keni me as problemin me te vogël me partnerin tuaj. Beqaret do realizojnë takime te rëndësishme, por nuk do mund te fillojnë dot një lidhje te qëndrueshme. Gjendja e te ardhurave do jete delikate kështu qe kujdes me çfarëdo lloj shpenzimi qe do kryeni.

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: learn the facts here now

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Uncategorized

“Flirtoni sa më shumë dhe shprehni të gjitha ndjenjat!”, ja këshillat e Jorgo Pullës për këto shenja

Published

on

Binjaket

Klima e ditës është ideale për ata që kërkojnë thelbin dhe thellësinë në lidhjet e tyre  ndërpersonale. Afërdita vazhdon të jetë në një pozicion ndihmues për shenjën tuaj, dhe ju shtyn të veproni në cështjet tuaja personale. Dashuria eshte prane, kapeni!

Virgjeresha

Mund të afroheni më pranë personit që ju intereson, të ndani caste dhe të dilni një shëtitje në këtë kohë vjeshtore. Gjithashtu, do të gjeni mundësi për të shprehur gjithcka që ndjeni!

Peshqit

Mundeni të afroheni me personin që ju intereson, vecanërisht nëse e keni njohur falë shokëve tuaj, ndërkohë që mund të flirtoni nëse jeni të lirë! Fakt është fundja se do përballeni me cështjet tuaja erotike në mënyrë më të pjekur!

Continue Reading

Uncategorized

Para pa hesap dhe shumë dashuri, ja 2 shenjat që do i gëzohen të shtunës

Published

on

Gaforrja

Gjatë gjithë kësaj dite do i keni mendimet shumë të ndriçuara dhe do ndiheni shumë të çliruar. Jupiterin do e keni pranë dhe ai nuk do lejojë të ndodhin gjëra të këqija. Ju të dashuruarit do keni një bashkëpunim të fortë me partnerin tuaj. Ai do ju kuptojë më së miri dhe do mundohet sa të mundet t’ua plotësojë dëshirat e zjarrta. Ju beqarët nuk duhet të hidhni hapa të pamenduara mirë sepse përndryshe situata mund t’iu dalë jashtë kontrollit. Në punë do filloni një projekt të rëndësishëm që do ua zgjerojë edhe më shumë horizontet. Do jeni edhe më të përqendruar nga sa e kishit imagjinuar ndonjëherë. Në planin financiar do merrni masa strikte dhe do ja arrini ta stabilizoni situatën.

Virgjeresha

Gjatë kësaj dite do jeni në humor edhe më të mirë dhe do arrini të përqendroheni pas gjërave thelbësore. Do jeni gjithë kohës te motivuar gjate kësaj dite dhe do mundoheni ne çdo moment ta surprizoni atë qe keni ne krah. Beqaret do mbeten ashtu si janë edhe për disa kohe. Personat qe do ju gjenden rreth e rrotull nuk janë te përshtatshmit. Ne punë do persekutoheni jashtëzakonisht dhe nuk do lodheni edhe sikur sfidat [para jush të jetë të vështira. Miqtë do ju përgëzojnë gjithë kohës. Financat do jenë shumë më të mira se disa ditë më parë dhe kjo falë ndihmës se pakushtëzuar që do iu japin miqtë e ngushtë.

Continue Reading

Uncategorized

1 person do perpiqet tju beje prapaskena/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron keto 3 shenja

Published

on

SHIGJETARI

Të përgjithshmet

Dita e sotme ju fton të jeni më korrekt por edhe me më shumë qëndrueshmëri ndaj qëllimeve që keni vendosur, ndërkohë që paralelisht mund të keni përshtypjen se po lëvizni shenjat e situatave, por përfundimisht zhvillimet ka mundësi t’ju përgënjeshtrojnë.

Dashuria

Shokë do të luajnë rol shumë të rëndësishëm, por varet dhe nga ju për të ndarë se cilat janë të dobishme dhe cilat informacione nuk janë. Për më tepër, duhet të ruani një profil më të vendosur, pasi keni vendosur kufinj shumë të rëndësishëm tek persona të tretë.

Karriera dhe financat

Shokë do të luajnë rol shumë të rëndësishëm, por varet dhe nga ju për të ndarë se cilat janë të dobishme dhe cilat informacione nuk janë. Për më tepër, duhet të ruani një profil më të vendosur, pasi keni vendosur kufinj shumë të rëndësishëm tek persona të tretë.

BRICJAPI

Të përgjithshmet

Shokë do të luajnë rol shumë të rëndësishëm, por varet dhe nga ju për të ndarë se cilat janë të dobishme dhe cilat informacione nuk janë. Për më tepër, duhet të ruani një profil më të vendosur, pasi keni vendosur kufinj shumë të rëndësishëm tek persona të tretë.

Dashuria

Janë shumë cështjet e të tjerëve që duhet të sistemoni dhe ju zemërojnë, kryesisht sepse nuk ndekin provat tuaja dhe përfundimisht bëjnë të… kokës tyre! Fundja jeni në një periudhë me dëshirë seksuale të lartë!

Karriera dhe financat

Karriera është ajo që pranon pak presion sot, kështu që preferohet të lini gjërat më të rëndësishme për periudhën e ardhshme, ndërkohë që shokët janë aty për ju dhe ju mbështesin.

PESHORJA DITOR

Të përgjithshmet

Hëna sot nga shenja e Ujorit jep disa mundësi, por në kënd negative me Marsin e kundërt dëshmon se sot jeni të prirur në impulsivitete dhe nxitime që mund t’ju ekspozojnë për jashtë, duke dëmtuar imazhin që përcillni, ndërkohë që njëkohësisht ekziston rreziku për tu shtyrë në kurthe që lidhen me rrethin tuaj social.

Dashuria

Megjithëse dita e sotme lëviz për ju në një terren vecanërisht të elektrizuar, ju përpiqeni të korigjoni gabime.

Karriera dhe financat

Eprorë, punëdhënës apo përgjegjës mund t’ju problematizojnë sot pasi keni dhe disa të reja që sjellin frymë por edhe mundësi të rëndësishme.

Continue Reading

Trending