Connect with us

Sot

HOROSKOPI date 22 PRILL sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT e dites

Published

on

Dashi

Ka mundësi qe partneri t’iu beje një propozim te madhe gjate kësaj dite. Nga përgjigjja juaj do varen shume gjera kështu qe matuni mire para se te flisni. Beqaret gjithashtu do kenë shume sukses ne dashuri dhe do ndihen te bekuar nga yjet. Ne planin financiar gjendja do lere për te dëshiruar. Duke shpenzuar pa mase do e pakësoni mjaft buxhetin.

Demi

Çiftet qe iu kane mbijetuar edhe sfidave te vështira dhe problemeve, do kalojnë një dite mjaft pozitive sot. Ata qe kane pasur tronditje te njëpasnjëshme ka rrezik qe te përfundojnë keq. Beqaret nuk do jene ne humor shume te mire për te kërkuar shpirtin e tyre binjak. Te ardhurat do jene me te mira, kështu qe mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Binjaket

Xhelozia e tepruar do jete ajo qe do ju prishe shume pune sot. Asgjë nuk ka për te ecur si e kishit menduar ne jetën sentimentale dhe kjo do ju beje te vuani. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te partnerit ideal dhe nuk do ndalen derisa ta gjejnë atë. Fati do jete ne anën e tyre. Me paratë nuk do i keni punët shume mire. Do vazhdoni te shpenzoni pa fund dhe gjendja do përkeqësohet.

Gaforrja

Nëse jeni tashme ne një lidhje, mendoni si t’i çoni gjerat edhe me tej dhe shmangni çdo lloj konflikti me atë qe keni ne krah. Beqaret do fillojnë me ne fund angazhime serioze te cilat do ua shtojnë buzëqeshjen dhe do ua ndryshojnë për mire jetën. Ne planin financiar mos u dekurajoni po patet probleme te vogla, por mundohuni te ruani qëndrueshmërinë.

Luani

Nëse jeni ne një lidhje, mos bëni gabim te flirtoni me te tjerë persona gjate kësaj dite sepse mund te keni probleme te mëdha ne çift. Mos e prishni me dorën tuaj harmoninë qe mbizotëron. Beqaret duhet te qëndrojnë me këmbë ne toke dhe jo te kërkojnë gjera te pamundura. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire, kështu qe mos kryeni shpenzime kuturu.

Virgjeresha

Do dashuroheni me shume pasion gjate kësaj dite ju qe jeni ne një lidhje dhe gjerat do ecin me se miri. Vazhdoni ne te njëjtën rruge qe keni nisur. Beqaret duhet te tregohen me te kthjellet dhe te mos bëjnë gjera te pamenduara mire. Mos luani me jetën tuaj. Financat ka rrezik te përkeqësohen tej mase, kështu qe do ju duhet ndihma e te afërmve për t’ia dale mbanë.

Peshorja

Do përballeni me probleme goxha te mëdha gjate kësaj dite ju te dashuruarit. Mundohuni t’i zgjidhni një e nga një ne mënyrë qe atmosfera te mos acarohet se tepërmi. Beqaret ka mundësi ta gjejnë ne pune personin e përshtatshëm dhe do fillojnë me te një histori te bukur dashurie. Situata financiare do përmirësohet ndjeshëm dhe kjo fale perkujdesit qe do tregoni me shpenzimet.

Akrepi

Hëna do jete planeti qe do e influencoje keq jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe gjerat nuk kane për te ecur mire. Mosmarrëveshjet dhe debatet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do kenë plot mundësi për takime dhe do mund te fillojnë lidhje afatgjata. Gjendja e te ardhurave do jete mjaft delikate kështu qe mos shpenzoni shume marramendëse.

Shigjetari

Dite e trazuar dhe me re kjo e sotmja për ata qe janë ne çift. Kujdes me gjithçka qe do i thoni partnerit ne mënyrë qe te mos keni probleme serioze. Ata qe janë vetëm do kenë mundësi te mrekullueshme për te krijuar një lidhje dhe për te ndryshuar statusin. Financat nuk do jene ende te qëndrueshme, kështu qe mendohuni mire para se te shpenzoni për diçka.

Bricjapi

Klima ne jetën tuaj ne çift nuk do jete aspak e përshtatshme gjate kësaj dite. Nuk do merreni vesh si duhet me partnerin dhe mosmarrëveshjet do jene te shumta. Beqaret do marrin propozime te cilat do i bëjnë te ndihen mire. Mos i humbni rastet e mira. Financat fatmirësisht do jene me te begata dhe kjo fate përkujdesjes dhe masave qe keni marre.

Ujori

Do jeni shume nervoze gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale dhe kjo do ju bllokoje pak. Nuk do ja shprehni partnerit ndjenjat ashtu si i ndjeni. Relaksohuni dhe mos humbni me kohe për te bere deklarata. Beqaret do jene ne humor dhe te gatshëm për çdo lloj çmendurie. Financat fatmirësisht do jene ne një gjendje te qëndrueshme.

Peshqit

Do kaloni momente delikate gjate kësaj dite ju qe jeni ne një lidhje dhe e ardhmja do jete e zymte. Asgjë nuk ka për te ecur ashtu si e kishin menduar. Beqaret do kërkojnë gjera te pamundura dhe nuk do ja arrijnë dot qëllimit. Financat do jene ne gjendje me te mire se kohet e fundit kështu qe do arrini te shlyeni te gjitha borxhet qe keni pasur.

6 Comments

6 Comments

  1. Pingback: 홀덤사이트

  2. Pingback: where to buy mdma molly ecstasy

  3. Pingback: glockonline.org

  4. Pingback: เว็บตรงสล็อต

  5. Pingback: best dumps store 2022

  6. Pingback: 강남셔츠

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sot

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Alketa Vejsiu para 16 vitesh

Published

on

Alketa Vejsiu eshte padyshim imazhi me jetegjate ne ekranin shqiptar. Aftesia dhe elokuenca e saj per te sjelle gjera te bukura ne skene ka ditur si te terheq gjithmone vemendjen e publikut.

Perpos angazhimeve te shumta, Alketa eshte gjithmone aktive ne rrjetet sociale.

Moderatorja eshte bere nostalgjike dhe ka postuar nje foto para 15 vitesh.

Ne krah te fotos Alketa shkruan: ’15 vjet me pare, Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem’

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente nga ndjekesit te cilet e kane komplimentuar per pamjen e saj.

Vejsiu duket sikur ka bere pakt me kohen pasi vitet kalojne dhe ajo mbetet gjithmone kaq e bukur.

Kujtojme se ajo eshte shume e pelqyer nga publiku shqiptar i cili i ka qendruar prane qe ne fillimet e karrieres si folese ne radio e deri ne ditet e sotme.

Continue Reading

Sot

Luana Vjollca ndryshon ngjyren e flokeve ne menyre drastike/ Ja si duket ajo me pamjen e re

Published

on

Moderatorja Luana Vjollca ka ardhur ne ekran me emisionin e saj shume te ndjekur ‘Shiko kush luan’. Luana ka mahnintur gjithmone fansat me daljen ne ekran pasi shfaqet gjithmone shume e kuruar.

Prej vitesh ajo ka ruajtur thuajse gjithmone te njejtin look, me floket bionde.
Me sa duket Luanen e paska marr malli per ndryshme.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet me nje fustan te zi pas trupit dhe floket ngjyre kafe.

‘Kush je ti dhe cfare i ke bere Luanes?’, shkruan moderatorja bashkengjitur postimit.

Si zakonisht, fansat nuk i kane kursyer komplimentet per te. Duhet te pranojme se Luana ngjan e bukur me cdo lloj ngjyre apo modeli flokesh.

Ajo terheq gjithmone vemendjen e publikut i cili ka kuriozitet per cdo gje rreth saj.
Po ju si mendoni, si ngjan me bukur Luana bionde apo brune?

Continue Reading

Sot

Do te filloj 1 cikel i ri ne jeten tuaj/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 19 DHJETOR 2020

JUPITERI NE UJOR

ERE E RE LIRIE PERMBYSJE DHE REVOLUCION

JUPITERI nje planet i Dashur ashtu sic ishte Zoti i Perendive simbolizon

Mbrojtjen

zhvillimin

Pervojen

Perparimin

Jupiteri shenon nje periudhepozitive ne shenjen ku futet ne Harten e Qiellit dhe ne harten personale te gjithkujt

Zakonisht na entuziazmon por edhe na bene te marrim rrezikojme duke marre risqe pa baze reale

Ne vitin 2020 Jupiteri ishte ne shenjen me te keqe per te ne Bricjap

U kushtezuan liri levizje zgjedhje ceshtje karriere e ekonomike Zhvillimi gezimi ngelen ne vend numero
Do largohet nga Ujori ne 28 Dhjetor 2021 Por ne maj ne dt 13 do bej nje futje te shpejt ne Peshk deri ne 29 Korrik
Nga 29 Korri deri ne 19 Tetor do jete i kundert si pozicion

Ne dt 21 Dhjetor ne daten e solsticit Dimeror do takohet me Saturnin ne Ujor

Ky takim ne shenjat e Ajrit ndodh nje here ne 200 vjet

Ne shenjen e Ajrit ne Ujor mund ta cilesojme si frymemarrje te Egzistences

Eshte momenti ku Krijuesi ON i Feshkellen Materies dhe i jep fryme ose shpirt

Idea behet fjale dhe Fjala drejton Energjine

Do jemi ne nje moment ku ngjan sikur jetojme ne nje shtepi pa Dritare dhe do shperthejme muret per tu futur Drita dhe ajri i fresket

Por mbi te gjitha na duhet nje Qellim per te bere ndryshimet

Shtetet dhe Qeverite ne planin politik e perfeksionuan Diktaturen me Jupiterin ne Bricjap dhe vete nga menyra e funksionimit shteti eshte Diktature

Tani Diktatura do mbetet pa shtepi pa Mure rrethuese dhe ajri do huje e do dal nga te gjitha anet
Si cdo organizem edhe shteti mund te fitoj imunitet nga ky ndryshim i madh

Nuk duhet ta lejojme

Dashi

Deshira juaj tashme do jete te shpetoni boten Por kete nuk mund ta beni E rendesishme eshte te jeni me altruist dhe te punoni ne grup ne kete periudhe ndryshimesh te medha Jeta erotike nuk ju perket me Do merreni me ceshtje me te rendesishme sociale

Demi

Per ju siguria vjen e para Por ne nje periudhe ndryshimesh te medha do ta keni te veshtire te pershtateni Gjithesei ju duhet te mesoheni me ndryshimet qe do ndodhin ne jeten tuaj Zgjeroni rrethin e kontakteve

Binjaket

Jupiteri do ju ndihmoj te merrni njohuri te reja shkencore dhe teknologjike Ju jeni te hapur drejt ndryshimeve dhe gjerave te reja dhe ideve te reja Ceshtjet ligjore do ju favorizohen Po keshtu edhe udhetimet dhe llogjika e re Do fitoni nje ndjenje drejtesie apo te se drejtes

Gaforrja

Ne ceshtjet ekonomike dhe te sigurise do ndikoj Jupiteri ne Ujor per shenjen tuaj Duhet te rregulloni kredite detyrimet borxhet Disa do ta perjetojne ndryshe ndjenjen e sigurise pasi do besojne ne forcen e tyre te brendshme Por nje ndryshim emocional do ju beje te humbni ekuilibrat dhe shendetin fizik Duhet te jeni optimist dhe jo melankolik

Luani

Do kete shume rendesi te madhe per ju futja e Jupietrit dhe Saturnit ne Ujor perball jush. Ne fushen e marredhenieve do keni rinovim te bashkepunimeve dhe te jetes personale Do vijne shanse te reja por duhet te beni zgjedhjen e duhur Duhet te shmangni marredheniet e paqarta dhe te silleni me me seriozitetKujdes nga ndarjet ne cift ose ne pune

Virgjeresha

Jeta juaj e perditeshme me Jupiterin en Ujor ashtu sic ishit mesuar do permbyset dhe do ndryshoj krejtesisht
Ne punen tuaj duhet te promovoni teknologjine e re dhe publicitetin Nuk mund te jeni me ankth dhe te kontrrolloni cdo gje Kujdes me shendetin Perdorni terapi te reja dhe menyre te shendetshme te ushqyeri dhe shplodhjeje

Peshorja

Forca me e madhe krijuese dhe talentet apo hobet tuaja tashme do marrin zhvillim dhe perparesi ne jeten tuaj Do shpenzoni kohn tuaj te lire me gjera qe ju pelqejne dhe ju japin liri Keni fatin te beni femijeDo keni fat me lojrat e Fatit Por mos e teproni

Akrepi

Ju do ta ndjeni mire Jupietrin ne Ujor me ndryshimet qe do vijne pasi keni nevoj per nje Metamorfoze Kryesisht ne ceshtje te nje shtepie prone apo ceshtje familjare Gjithsesi do donit qe perparimi te behej me hapa te matur e te sigurt Nese deshironi te zbuloni nje thesar ate do ta gjeni tek pervoja juaj Pervoja do jete guri juaj i cmuar per te Ardhmen Stabiliteti ne jeten tuaj personale dhe te te arfermve do kete perparesi

Shigjetari

Udheheqesi juaj Jupiteri tashme ne Ujor ndodhet ne nje shenje qe eshte ne natyren tuaj Nuk do ngeleni me vetem te merzitur dhe te menjanuar Tashme ajri i lirise dhe i veprimit rikthehet ne jeten tuaj te bllokur gjate ketij viti qe kaluam Do bashkepunoni me njerez serioz dhe marreveshje kontrata e bashkepunime do jene te mira per ju

Bricjapi

Per ju do fillojne ndryshimet ne ceshtjet e vlerave monetare dhe shkembimeve ekonomike Deri tani jeni mjaftuar me te qenit ne krye te marrdhenieve megjithese nuk keni patur zhvillime te rendesishme keto dy vitet e fundit Tashme duhet te ndryshoni filozofi qe te filloni te fitoni ne ekonomi apo ne siguri

Ujori

Nje cikel i ri 12 vjecar fillon ne shenjen tuaj me rezultate qe do ndjehen per 30 vjet rresht Ky eshte viti qe ju nxjerr nga nje bllokim i dukshem tre vjecar me Saturnin ne BricjapDuhet te beni levizje rregulluese ne gabimet qe keni bere dhe te perparoni ne karriere dhe jete personale

Peshqit

Jupietri dhe Saturni ne Ujor do ju pstrojne fillimisht se brendshmi ne shenjen tuaj Keni nevoj per nje lavazh shpirteror para se te filloni te jepni e te merrni me njerzit dhe te bashkepunoni Ne shenjen tuaj do ndodhin Apokalipse te rendesishme Nese keto tre vitet e fundit nuk keni bere aleanca apo plane reale Mund te themi qe keni humbur shanse Tashme duhet te ndryshoni neutropi Ky Apokalips do ju tregoj shume gjera qe nuk i dinit per veten tuaj dhe duhet ti ndryshoni

Continue Reading

Trending