Connect with us

Sot

HOROSKOPI date 15 PRILL sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT e dites

Published

on

Dashi

Pritet qe partneri t’iu kushtoje me shume vëmendje gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje. Do kaloni çaste te mrekullueshme dhe nuk do doni te ndaheni për asnjë çast. Beqaret duhet t’i gjykojnë mire te gjitha gjerat para se te fillojnë histori dashurie. Ne planin financiar situata do jete goxha e qëndrueshme nëse vazhdoni te shpenzoni me maturi.

Demi

Mos ëndërroni shume gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje sepse ka rrezik te përballeni me zhgënjime te mëdha. Beqaret do kenë plot mundësi për takime te rëndësishme te cilat mund te përfundojnë ne histori dashurie afatgjata. Financat do vijnë duke u përmirësuar. Do keni mundësi te kryeni edhe shpenzimet me te nevojshme edhe te hiqni disa para mënjanë.

Binjaket

Jeta juaj ne çift do vije duke u përmirësuar gjate kësaj dite. Rutina do marre fund njëherë e përgjithmonë dhe do e shihni me pozitivizëm te ardhmen. Beqaret edhe pse do kërkojnë pa fund dashurinë nuk kane për ta gjetur atë. Financat do jene goxha te qëndrueshme. Nuk do e keni aspak te vështirë te lani borxhet dhe te kryeni shpenzimet e domosdoshme.

Gaforrja

Jetën sentimentale do e lini pas dore duke qene se do keni plot angazhime dhe pune te tjera. Partneri do ju mirëkuptojë. Beqaret nuk do ndihen ende gat te ndryshojnë statusin, kështu qe do mbeten vetëm. Do jeni shume ambicione zot ne planin financiar dhe nuk do kënaqeni me aq para sa keni. Kujdes, sepse duke bere çmenduri mund te keni humbje te mëdha.

Luani

Pasioni do ndizet edhe me shume gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Emocionet qe do përjetoni janë te papërshkrueshme kështu qe shfrytëzojeni sa te mundni çdo moment. Beqaret nuk do jene ne humor për te kërkuar dashurinë dhe do mbeten ashtu si janë. Financat do vazhdojnë te mbeten te trazuara, kështu qe kujdes me çdo lëvizje qe do kryeni.

Virgjeresha

Mos u largoni shume nga realiteti sot juve qe jeni ne një lidhje sepse shume shpejt do përballeni me zhgënjime. Beqaret do kenë një dite te favorshme. Ka ardhur momenti qe edhe ata te flirtojnë dhe te fillojnë je etape te re me dike ne krah. Ne planin financiar do keni goxha vështirësi sepse nuk do pranoni ta shtrëngoni rripin e shpenzimeve.

Peshorja

Fale influencës pozitive te Marsit dhe te Jupiterit, jeta juaj ne çift do jete e bukur dhe mjaft entuziazmuese. Do ndiheni me fat qe keni dike si partneri ne krah. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ne momentet qe ata me pak e presin. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë duhet te shmangni investimet e mëdha. Merruni me shume me menaxhimin e te ardhurave.

Akrepi

Jeta juaj ne çift do jete mjaft e favorizuar gjate kësaj dite. Do përjetoni çaste fantastike dhe plot emocione. Ndonjëherë do ju duket sikur jeni ne ëndërr. Beqaret do dashurohen koke e këmbë pas një personi qe kane pak kohe qe e njohin. Ne planin financiar do jeni shume te kujdesshëm dhe nuk do lejoni qe gjendja te përkeqësohet.

Shigjetari

Mjedisi yjor nuk do jete shume i përshtatshëm sot për ata qe janë ne një lidhje. Mund te lindin here pas here edhe disa mosmarrëveshje te vogla. Me kujdes mund t’i kaloni shpejt ato. Beqaret nuk duhet te kërkojnë me ngulm fillimin e një lidhjeje sepse do pendohen shpejt. Ne planin financiar gjerat do shkojnë me se miri. Do ndiheni shume te qete tashme.

Bricjapi

Dite mjaft delikate kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do ndiheni ne humorin e duhur as ju dhe as partneri, prandaj çdo fjale e pavend mund ta acaroje atmosferën. Beqaret do kenë veçse takime kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Financat nuk do jene aspak ne gjendje te keq kështu qe mund te kryeni pa frike edhe ndonjë shpenzim me shume.

Ujori

Nëse doni qe lidhja juaj te ece sa me mire duhet te toleroni dhe te bëni ndonjë lëshim te vogël. Me kokëfortësi dhe inat nuk mund te zgjidhni asnjëherë asgjë. Beqaret nuk do e kenë aspak mendjen te krijojnë një lidhje sepse do jene te angazhuar me pune. Për financat do përkujdeseni gjithë kohës dhe situata pritet te mbetet e qëndrueshme.

Peshqit

Do keni shume mosbesim gjate kësaj dite ndaj partnerit tuaj dhe gjerat nuk do ecin si i kishit planifikuar. E mira është te flisni sa me hapur me te dhe te diskutoni çdo detaj. Beqaret do jene ne ankth sepse nuk do e gjejnë dot princin e tyre te kaltër. Financat do fillojnë te përmirësohen fale ndihmës qe do iu japin disa familjare.

7 Comments

7 Comments

  1. Pingback: truck driving jobs

  2. Pingback: idinstate.ph

  3. Pingback: trực tiếp boóng đá hôm nay

  4. Pingback: relx

  5. Pingback: nova88

  6. Pingback: discuss#escorte Limoges

  7. Pingback: mujeres Barcelona

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sot

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Alketa Vejsiu para 16 vitesh

Published

on

Alketa Vejsiu eshte padyshim imazhi me jetegjate ne ekranin shqiptar. Aftesia dhe elokuenca e saj per te sjelle gjera te bukura ne skene ka ditur si te terheq gjithmone vemendjen e publikut.

Perpos angazhimeve te shumta, Alketa eshte gjithmone aktive ne rrjetet sociale.

Moderatorja eshte bere nostalgjike dhe ka postuar nje foto para 15 vitesh.

Ne krah te fotos Alketa shkruan: ’15 vjet me pare, Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem’

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente nga ndjekesit te cilet e kane komplimentuar per pamjen e saj.

Vejsiu duket sikur ka bere pakt me kohen pasi vitet kalojne dhe ajo mbetet gjithmone kaq e bukur.

Kujtojme se ajo eshte shume e pelqyer nga publiku shqiptar i cili i ka qendruar prane qe ne fillimet e karrieres si folese ne radio e deri ne ditet e sotme.

Continue Reading

Sot

Luana Vjollca ndryshon ngjyren e flokeve ne menyre drastike/ Ja si duket ajo me pamjen e re

Published

on

Moderatorja Luana Vjollca ka ardhur ne ekran me emisionin e saj shume te ndjekur ‘Shiko kush luan’. Luana ka mahnintur gjithmone fansat me daljen ne ekran pasi shfaqet gjithmone shume e kuruar.

Prej vitesh ajo ka ruajtur thuajse gjithmone te njejtin look, me floket bionde.
Me sa duket Luanen e paska marr malli per ndryshme.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet me nje fustan te zi pas trupit dhe floket ngjyre kafe.

‘Kush je ti dhe cfare i ke bere Luanes?’, shkruan moderatorja bashkengjitur postimit.

Si zakonisht, fansat nuk i kane kursyer komplimentet per te. Duhet te pranojme se Luana ngjan e bukur me cdo lloj ngjyre apo modeli flokesh.

Ajo terheq gjithmone vemendjen e publikut i cili ka kuriozitet per cdo gje rreth saj.
Po ju si mendoni, si ngjan me bukur Luana bionde apo brune?

Continue Reading

Sot

Do te filloj 1 cikel i ri ne jeten tuaj/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 19 DHJETOR 2020

JUPITERI NE UJOR

ERE E RE LIRIE PERMBYSJE DHE REVOLUCION

JUPITERI nje planet i Dashur ashtu sic ishte Zoti i Perendive simbolizon

Mbrojtjen

zhvillimin

Pervojen

Perparimin

Jupiteri shenon nje periudhepozitive ne shenjen ku futet ne Harten e Qiellit dhe ne harten personale te gjithkujt

Zakonisht na entuziazmon por edhe na bene te marrim rrezikojme duke marre risqe pa baze reale

Ne vitin 2020 Jupiteri ishte ne shenjen me te keqe per te ne Bricjap

U kushtezuan liri levizje zgjedhje ceshtje karriere e ekonomike Zhvillimi gezimi ngelen ne vend numero
Do largohet nga Ujori ne 28 Dhjetor 2021 Por ne maj ne dt 13 do bej nje futje te shpejt ne Peshk deri ne 29 Korrik
Nga 29 Korri deri ne 19 Tetor do jete i kundert si pozicion

Ne dt 21 Dhjetor ne daten e solsticit Dimeror do takohet me Saturnin ne Ujor

Ky takim ne shenjat e Ajrit ndodh nje here ne 200 vjet

Ne shenjen e Ajrit ne Ujor mund ta cilesojme si frymemarrje te Egzistences

Eshte momenti ku Krijuesi ON i Feshkellen Materies dhe i jep fryme ose shpirt

Idea behet fjale dhe Fjala drejton Energjine

Do jemi ne nje moment ku ngjan sikur jetojme ne nje shtepi pa Dritare dhe do shperthejme muret per tu futur Drita dhe ajri i fresket

Por mbi te gjitha na duhet nje Qellim per te bere ndryshimet

Shtetet dhe Qeverite ne planin politik e perfeksionuan Diktaturen me Jupiterin ne Bricjap dhe vete nga menyra e funksionimit shteti eshte Diktature

Tani Diktatura do mbetet pa shtepi pa Mure rrethuese dhe ajri do huje e do dal nga te gjitha anet
Si cdo organizem edhe shteti mund te fitoj imunitet nga ky ndryshim i madh

Nuk duhet ta lejojme

Dashi

Deshira juaj tashme do jete te shpetoni boten Por kete nuk mund ta beni E rendesishme eshte te jeni me altruist dhe te punoni ne grup ne kete periudhe ndryshimesh te medha Jeta erotike nuk ju perket me Do merreni me ceshtje me te rendesishme sociale

Demi

Per ju siguria vjen e para Por ne nje periudhe ndryshimesh te medha do ta keni te veshtire te pershtateni Gjithesei ju duhet te mesoheni me ndryshimet qe do ndodhin ne jeten tuaj Zgjeroni rrethin e kontakteve

Binjaket

Jupiteri do ju ndihmoj te merrni njohuri te reja shkencore dhe teknologjike Ju jeni te hapur drejt ndryshimeve dhe gjerave te reja dhe ideve te reja Ceshtjet ligjore do ju favorizohen Po keshtu edhe udhetimet dhe llogjika e re Do fitoni nje ndjenje drejtesie apo te se drejtes

Gaforrja

Ne ceshtjet ekonomike dhe te sigurise do ndikoj Jupiteri ne Ujor per shenjen tuaj Duhet te rregulloni kredite detyrimet borxhet Disa do ta perjetojne ndryshe ndjenjen e sigurise pasi do besojne ne forcen e tyre te brendshme Por nje ndryshim emocional do ju beje te humbni ekuilibrat dhe shendetin fizik Duhet te jeni optimist dhe jo melankolik

Luani

Do kete shume rendesi te madhe per ju futja e Jupietrit dhe Saturnit ne Ujor perball jush. Ne fushen e marredhenieve do keni rinovim te bashkepunimeve dhe te jetes personale Do vijne shanse te reja por duhet te beni zgjedhjen e duhur Duhet te shmangni marredheniet e paqarta dhe te silleni me me seriozitetKujdes nga ndarjet ne cift ose ne pune

Virgjeresha

Jeta juaj e perditeshme me Jupiterin en Ujor ashtu sic ishit mesuar do permbyset dhe do ndryshoj krejtesisht
Ne punen tuaj duhet te promovoni teknologjine e re dhe publicitetin Nuk mund te jeni me ankth dhe te kontrrolloni cdo gje Kujdes me shendetin Perdorni terapi te reja dhe menyre te shendetshme te ushqyeri dhe shplodhjeje

Peshorja

Forca me e madhe krijuese dhe talentet apo hobet tuaja tashme do marrin zhvillim dhe perparesi ne jeten tuaj Do shpenzoni kohn tuaj te lire me gjera qe ju pelqejne dhe ju japin liri Keni fatin te beni femijeDo keni fat me lojrat e Fatit Por mos e teproni

Akrepi

Ju do ta ndjeni mire Jupietrin ne Ujor me ndryshimet qe do vijne pasi keni nevoj per nje Metamorfoze Kryesisht ne ceshtje te nje shtepie prone apo ceshtje familjare Gjithsesi do donit qe perparimi te behej me hapa te matur e te sigurt Nese deshironi te zbuloni nje thesar ate do ta gjeni tek pervoja juaj Pervoja do jete guri juaj i cmuar per te Ardhmen Stabiliteti ne jeten tuaj personale dhe te te arfermve do kete perparesi

Shigjetari

Udheheqesi juaj Jupiteri tashme ne Ujor ndodhet ne nje shenje qe eshte ne natyren tuaj Nuk do ngeleni me vetem te merzitur dhe te menjanuar Tashme ajri i lirise dhe i veprimit rikthehet ne jeten tuaj te bllokur gjate ketij viti qe kaluam Do bashkepunoni me njerez serioz dhe marreveshje kontrata e bashkepunime do jene te mira per ju

Bricjapi

Per ju do fillojne ndryshimet ne ceshtjet e vlerave monetare dhe shkembimeve ekonomike Deri tani jeni mjaftuar me te qenit ne krye te marrdhenieve megjithese nuk keni patur zhvillime te rendesishme keto dy vitet e fundit Tashme duhet te ndryshoni filozofi qe te filloni te fitoni ne ekonomi apo ne siguri

Ujori

Nje cikel i ri 12 vjecar fillon ne shenjen tuaj me rezultate qe do ndjehen per 30 vjet rresht Ky eshte viti qe ju nxjerr nga nje bllokim i dukshem tre vjecar me Saturnin ne BricjapDuhet te beni levizje rregulluese ne gabimet qe keni bere dhe te perparoni ne karriere dhe jete personale

Peshqit

Jupietri dhe Saturni ne Ujor do ju pstrojne fillimisht se brendshmi ne shenjen tuaj Keni nevoj per nje lavazh shpirteror para se te filloni te jepni e te merrni me njerzit dhe te bashkepunoni Ne shenjen tuaj do ndodhin Apokalipse te rendesishme Nese keto tre vitet e fundit nuk keni bere aleanca apo plane reale Mund te themi qe keni humbur shanse Tashme duhet te ndryshoni neutropi Ky Apokalips do ju tregoj shume gjera qe nuk i dinit per veten tuaj dhe duhet ti ndryshoni

Continue Reading

Trending