Connect with us

Magazina

Do merrni nje mbeshtetje qe nuk e prisni, astrologia Meri paralajmeron kete shenje…

Published

on

Kjo jave ka filluar me ndikimin pozitiv te Henes ne Bricjap me Uranin ne Dem

Ndryshime ne perditshmerine tone do vijne me te organizuara dhe me te qendrueshme sidomos per shenjat e Tokes Dem Virgjeresh dhe Bricjap

Nderkohe Merkuri eshte futur ne Dash dhe eshte gati luftarak ne menyren e te shprehurit dhe i padurruar

Por lidhja e Bukur qe bene Merkuri ne Dash me Aferditen ne Binjak do sjell harmoni dhe komunikime te kendshme si edhe takime errotike shume te favorizuara

Fillojne dhe hapen rruget e komunikimit ne shume drejtime Pra ne shume aspekte ne do kemi hapje te reja dhe mundesi te shkembejme ndjenjat dhe informacionet

Dashi: Nje ndryshim pune do ju konvertohet ne nje shperblim ekonomik apo futjen ne nje faze me te mire Nderkohe ne planin personal keni mesazhe dhe lajme te mira

Demi: Sot ndikimi i henes ne Bricjap do ju sjell nje mbeshtetje ne rrugen e ndryshimve te vazhdueshme qe keni patur deri tani Lajme ligjore dhe ekonomike do favorizohen Po ashtu takime te fsheta personale dhe pune

Binjaket: Jeni ne nje moment ku do gjeni mbeshteje dhe njohjet qe do keni do ju ngerne shume moralin dhe qellimet ne jete Do keni nje marreveshje te fshehte qe do jete ndoshta edhe kundr jush

Gaforrja: Kjo dite do ju sjell nje mundesi bashkepunimi apo rinovimi te nje bashkepunimi Por ka shanse te vendosni per nje bashkejetese apo lidhje te re ne cift

Luani: Jeni te afte te merrni energjine e momentit dhe te beni shume gjera me inisiativen e planeteve Do favorizoheni ne pune dhe dashuri

Virgjeresha: Lajmet dhe ndryshimet qe do ndodhin ne diten e sotme do kene nje baze te mire stabiliteti per te ardhmen Ne lidhje me karrieren mund te keni nje ngritje

Peshorja: Cdo gje qe lidhet me jeten personale do kete vulen e nje rikonfirmimi te suksesshem plus edhe ndonje propozim akoma me i bukur drejte pr se derjeti Ceshtjet e pronesise do kenie ndryshime

Akrepi Perpiquni te arrini nje kuote te kenaqeshme ne ceshtjet ekonomike dhe te merrni inisiativa te guximshme ne dukej Por edhe ne planin e bashkepunimeve mund te futeni ne biseda

Shigjetari: ceshtje e mire ekonomike duhet te hapet sot para jush e shoqeruar edhe me nje ndryshim ne punen e perditshme apo menyren e organizimit te jetes

Bricjapi:Hena sot ne shenjen tuaj ju sjell nje lajm te mire ne jeten errotike dhe ju hap mundesine te filloni nje jetese me nje partner te sigurt

Ujori:Nje plan sekret apo nje strategji e fshehte do percaktoj nje sukses ne nje ceshtje pune apo familjare Kryesisht ne lidhje me karrieren do kete parapaskena

Peshqit: Ne diten e sotme duhet te qendroni afer personave te familjes qe kane ne dore te rregullojne ceshtjet tuaja ekonomike apo nje takim me dike qe e keni vene ne sy per jeten personale

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Magazina

“Dukesh sikur nuk sillesh mire me Arbanën”/ Ja si i kthehet Xhemi ndjekëses

Published

on

Miqesia e tyre eshte gjithmone ne qender te vemendjes mediatike. Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu jane mike prej shume vitesh dhe gjithmone ndajne me fansat e tyre foto apo video te ndryshme. Dy mikeshat shfaqen gjithmone bashke duke na treguar se miqesia e tyre eshte shume e forte edhe pertej ekranit.

Por nje ndjekese e Arbanes nuk mendon keshtu. Ajo eshte shprehur se Xhemi nuk eshte aspak e sinqerte me te.

Ne nje prej fotove qe Arbana ka publikuar Xhemi ka shkruajtur: “E shef sa mire kur duron”. Pikerisht ketu nje ndjekese nuk eshte stepur per te shprehur mendimin e saj ne lidhje me keto komente dhe ka shkruajtur: “Se ç’ben ca komente ti mi Xhemi. Gjithmone sa here poston Arbana ti dukesh sikur tallesh, me thene qe ja te shkrujta meqenese te kam shoqe s’te lashe pa shkruar gje. Keto komentet e tua s’i hyn ne pune asnje shoqeje”

Me pas edhe Xhemi ka replikuar duke i thene : “Ti se di sa ne pune me hyn ky komenti jot pershembull”

Continue Reading

Flitet se

Flet Diona/ Nuk eshte e vertete qe une e ndava Andin nga Jasmina

Published

on

Konkurrenti i emisionit ‘Per’puthen’ Andi Artani ka qene shkaku qe kenga ‘Sheqer’ e Diona Fones eshte komentuar nga te gjithe.

Ishte pikerisht pjesemarrja e tij ne kete klip ajo qe ka shkaktuar edhe debate me Jasminen.

Jasmina ne ate kohe eshte shprehur hapur se eshte ndjer shume xheloze. Ndersa Diona teksa ishte e ftuar ne emisionin ‘Soiree’ me Jonida Shehun eshte pyetur edhe ne lidhje me kete histori. Ajo ka treguar se midis tyre ka patur vetem nje bashkepunim professional. GJithashtu Diona ka treguar se Andi i ploteson te gjitha kriteret qe ajo kerkon per mashkullin qe deshiron ne jeten e saj.

Me poshte do te lexoni disa nga pergjigjet e Diones gjate intervistes:

Diona Fona: I kam degjuar keto lajme, me kane rene ne vesh.

Jonida Shehu: Je shqetesuar per keto lajme?

Diona Fona: Jo aspak fare.

Jonida Shehu: Nuk ndihesh keq qe je bere preteks te ndahet nje çift?

Diona Fona: Çka duket ne televizion, nuk eshte e verteta. Gjithmone duhet te lesh hapesire qe te mendosh qe eshte ndryshe historia. Nuk eshte qe edhe i kam percjelle. Ata si çift nese kane vendosur qe te ndahen, kane vendosur qe te ndahen per arsyet e veta. Une nuk kam lidhje. Une kam pasur bashkepunim profesional. E kam marr si model, si aktor ne spot edhe kaq.

Jonida Shehu: Ne nje rrethane tjeter, ne nje kohe tjeter, nese nuk do kishim te benim me kete bashkepunimin profesional, mund te ishte Andi steriotipi i nje djali qe mund t’i pelqente Diones?

Diona Fona: Andi eshte shume i mire ne te gjitha aspektet dhe kam shume respekt per te. Eshte shume djale i mire. Mendoj qe e ka menaxhuar situaten shume mire. Po more, pse jo. Ka sene shume te mira te nje djali, s’i dihet. (duke qeshur).

Continue Reading

Magazina

Dikur ka qene shume e shendoshe por shikoni si duket sot Rudina Dembacaj me rroba banje

Published

on

Rudina Dembacaj ka bere per vete te gjithe publikun shqiptar me ciltersine dhe transparencen e saj. Ajo e ka filluar karrieren e saj ne nje prej emisioneve me te ndjekura te humorit ‘AL Pazar’. Me pas Rudinen e kemi pare nen moderimin e emisionit t saj ‘ Mos i fol shoqerit’ i cili ishte shume i sukseshem.

Aktorja e njohur eshte nene e nje vajze te quajtur Viktoria. Rudina eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe gjithmone ndan me ndjekesit moment te ndryshme nga perditshmeria e saj. Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ne ‘ Instagram’ ku shfaqet ne plazh me nje pal rroba banjo te kuqe. Rudina duket se eshte kujdesur goxha per trupin e saj sepse ndodhet ne super forme.

Bashkengjitur fotos ajo shkruan: ‘ Shume me pelqen vetja, sinqerisht!’ . Tashme Rudina njihet per komentet e saj epike me plot vetebesim.

Kujtojme se tani aktorja e njohur jeton bashke me partnerin e saj Markun, me femijet e tij dhe me Viktorian.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!