Connect with us

Aktualitet

Do merrni nje propozim qe do ju ndryshoje jeten, astrologia Meri paralajmeron kete shenje

Published

on

Kjo fundjave do jete shume e rendesihme duke marre parasysh ndikimin e planeteve. Nje lajm i mire na vjen nga Aferdita ne Binjak ne lidhje shume pozitive me Marsnin ne Ujor

Kjo tregon se marredheniet mashkull femer do jene te rendesishme por nga nga ana e funksionit pozitiv dhe mirekuptimit qe do gjejne ne cmen durine e momentit

Te gjithe mund te gjejne dike qe i mbeshtet ne menyren se si do duan te clirohen nga ankthet apo te shprehin energjine jetesore Si te themi tenxherja do gjej Kapakun

Nje problem ne fakt na vjen nga Dielli ne Dash ne lidhje jo pozitive me Jupietrin ne Bricjap dhe Plutonin ne Bricjap

Per persona me pushtet apo qe bejne lufte per pushtet dhe dominance kjo fund jave mund te rezultoj shume fatale Kujdes ketu Dashet Bricjapet Shigjetaret dhe Gaforret e Peshoret

DASHI: Nje njohej e mire me dike qe ju shton humorin dhe mund te zgjeroj rrethin e interesave tuaja me gjera te reja ndonese jo shume te medha do ju beje te ndjeheni mire Favorizoheni ne dashuri dhe komunikim errotik

DemiNje premtim shpirteror i thjesht por qe do ju beje te ndjeheni te sigurt ne jeten personale do beje diferencen ne jeten tuaj dhe do ju beje te hapni deren dhe te beni nje lidhje apo njohje te re

BinjaketNje komunikim me dike qe jeton large dhe qe papritur rikthehet me gjithe interesin dhe humorin tek ju do shkaktoj tek ju nje reagim shume pozitive Do planifikoni udhetime se bashku

GaforrjaNje lidhje e fshehte do perparoj ne nje takim shume intim dhe pasionant i cili do ju beje te kuptoni qe tashme keni gjetur njeriun e duhur Kujdes ne luften per pushet aty ka veshtiresi dhe humbje

LuaniPer ju kjo fund jave do sjelle prane ne nje menyre apo ne nje tjeter nje rreth miqsh me te cilet do kaoni shume kendshem dhe do flertoni shume

Virgjerehsa Do merrni lajmin per nje shperblim te mire ne lidhje me punen e rendesishme qe keni bere ne kete periudhe Shanset per te pranuar ne propozim ne jeten personale nuk mungojne

PeshorjaDo jeni shenja me rezultative ne dashuri dhe ne lojen erotike Por ka mundesi te ndjehni mire edhe nese merreni me nje art qe shkakton pasion tek te tjeret

AkrepiQellimi juaj per tu plotesuar ne planin errotik do jete i fuqishem dhe kjo padyshim do sjell rezultate te mira Do surprizoheni nga nje propozim shume i deshiruar por i pabesuar qe mund te ndodhte

ShigjetariKujdes ne lidhje me eproret apo njerzit me pushtet pasi do tentojne tju fusin ne rruge shume te gabuara per intereat e tyre Do benit mire te fuqizonit komunikimin me persona qe ju bejen te ndjeheni mire

BricjapiJeni nga shenjat qe do preferoni te keni vemendjen ne lidhje me karrieren dhe plitiken Por ata qe do jene me large luftes per pushtet jeta do kete dhurata te mira ne pune dhe njohej e takime errotike

UjoriDo preferoja qe ne shenjen tuaj kete periudhe te mbizoteroj optimizmi dhe deshira per te flertuar dhe dashuruar pse jo Keni fatin e nje periudhe shume energjike

PeshqitNe shtepine tuaj do kete mundesi te futen njerez qe do ju ngerene humorin dhe do ju krijojne situata shume te kendshme dhe njohje apo propozime te mira

4 Comments

4 Comments

  1. Pingback: Tech Articles

  2. Pingback: Replica waterman paris

  3. Pingback: buy marijuana online

  4. Pingback: buy cvv

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending