Connect with us

Aktualitet

Do merrni nje lajm qe e prisnit prej kohesh, astrologia Meri paralajmeron kete shenje…

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 9 PRILL 2020
ZGJIDHJE PERPARIMTARE

E Enjte dt 9 Prill dhe Marsi ne Ujor ndodhet perball me asteroidin Panacea

Ky asteroid e ka marre emrin nga Perendesha e lashtesise PANAKIA E CILA LIDHET ME TERAPINE E CDO SEMUNDJE DHE ME BOTANOTHERAPINE

Ketu ka kuptimim e gjetjes se nje ilaci ne perdorim te pergjithshem edhe per semundje qe jane te papercaktuara

Panacea eshte ajo qe njerzit besojn ese do gjej nje zgjidhje

Ilaci per cdo problem dhe jo vetem ne fushen e shendetit

DASHI
Sot do gjendet nje mundesi te argetoni apo te keni lidhje me njerez qe ju frymezojne errotizem dhe art Pavaresisht qellimeve te medha sot do ndaleni tek vetja juaj dhe tek nje person qe ju bene te lumtur

Demi

Nje ceshtje familjare do ju preokupoj sot me idene qe keni vendosur te gjeni nje zgjidhje Nje persona nga jashte rrethit familjar po kerkon tju konfliktoj

Binjaket

Do gjeni nje menyre per te dal ne natyre apo per te sheruar veten nga bllokimet e diteve te fundit Takimi me nje femer interesante do ju ndryshoj humorin

Gaforrja

Do shpenzoni shume ne lidhje me emrin dhe figuren tuaj por tashme duhet te merreni me sherimin e buxhetit te cilit i keni vene flaken dhe ka nevoj per fuqizim

Luani

Do vendosni te pranoni ne jeten tuaj ate person qe e ndjeni se ju bene te ndjeheni mire duke mos bere kompromis me askend tjeter pervec vetes tuaj

Virgjeresha

Sot do ndjeheni pak te bllokuar ne madheshtine e shpirtit tuaj duke pranuar se keni lene veten tuaj mbarpa dore duke dashur te beni mjekun per te tjeret

Peshorja

Nje dite e ndritshme kjo per ju me lajme te mira dhe takime interesante Nje qelimi juaj mund te funksionoj por edhe ne planin personal do gjeni dike qe ju pershtatet

Akrepi

Keni nevoj te cliroheni nga mendesia e shtepise dhe nga aktiviteti shume intensiv brenda kater mureve Gjeni nje hapesire per te dal me shume

Shigjetari

Ju do merrni lajme te mira te cilat do ju fusin perseri ne program udhetimesh takimesh apo mundesi lidhjesh ne jeten errotike

Bricjapi

Duhet te beni nje pune te dobishme sot duke dhuruar pak nga parate tuaja qe te merren ne kosiderate deshirat tuaja qofte keto edhe ne planin errotik

Ujori

Marsi ne shenjen tuaj ju ka bere te padurrueshem dhe ne levizje me shume teorike se praktike Por ndoshta sot do gjendet ilaci qe ju bene me praktik dhe me errotik ne nje takim

Peshqit

Nje pune teraupetike do jete e mjaftueshme qe te qetesoheni psikologjikisht apo te merrni nje doze pozitiviteti per te vazhduar aktivitetin tuaj
per parashikime te detajuara te jetes personale punes dashurise shendetit

3 Comments

3 Comments

  1. Pingback: DMT Drug

  2. Pingback: ASC AR 15 7.62X39 30rd Mag SS Black

  3. Pingback: Text inmate

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending