Connect with us

Search

Sot11 months ago

Rudina Magjistari fton ne emision bashkeshorten e Arian Canit/ Shikoni sa e bukur eshte ajo

Sot11 months ago

Ja tregoi te gjitha format e trupit/ Xhensila dhe Marina bejne ”XING” me te njejtin fustan

Aktualitet1 year ago

E lindur për të qenë E PARA, kjo është shenja kardinale e horoskopit që e kanë zili të gjithë

Sot1 year ago

Kane blere rroba te ”gabi”/ Keto jane 9 vajzat VIP qe cfare nuk kane gjetur duke kerkuar

Keshilla11 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit, ja si të hiqni qimet me paste dhembesh, ruajeni receten

Magazina7 months ago

Mobilje te shtrenjta dhe 100 pale kepuce/ Ja si duket nga brenda shtepia luksoze e Jonida Maliqit

Aktualitet10 months ago

Do te merrni nje oferte nga jashte vendit/ Horoskopi i detajuar i muajve Nentor dhe Dhjetor 2020

Magazina7 months ago

U vesh me fustanin e tejdukshem ne emision/ Marina Vjollca merr kritika per fustanin ekstravagant

Shtepia6 months ago

Brenda shtepise luksoze te Luana Vjollces/ Shikoni sa e cuditeshme duket vila e saj

Sot12 months ago

I kane qare operacionet plastike/ Ja kush jane vajzat VIP qe kane ndryshuar per mire pas nderhyrjeve

Aktualitet11 months ago

E mban gjithmone te fshehte por ja kush eshte bashkeshorti i Xhemi Shehut/ Foto

Aktualitet1 year ago

Do merrni nje propozim qe do ju ndryshoje jeten, astrologia Meri paralajmeron kete shenje

Aktualitet11 months ago

Ndal, mos i prit floket/ Keto jane 10 modelet qe kane dal nga moda, mos beni gabim ti provoni

Keshilla10 months ago

Femrat me klas nuk i bejne asnjehere/ Keto jane 6 rregulla te sjelljes qe nuk duhet ti shkelni

Sot1 year ago

Cfare do beje nese Marku do te tradhetonte/ Rudina Dembacaj jep pergjigjen qe askush se priste

Sot1 year ago

Mosha ideale midis ciftit/ Ja sa vite diference duhet te keni qe te jeni te lumtur

Magazina6 months ago

Me barkun jashte dhe me strece roze/ Shikoni cfare trupi ka bere Xhensila Myrtezaj

Aktualitet10 months ago

Do te keni nje mundesi qe vjen 1 here ne jete/ Keto jane 2 shenjat e horoskopit me FAT per vitin 2020

Aktualitet1 year ago

Doktor Pëllumb Piero na mbush me shpresë : Jep datën fikse kur mund ti kthehemi normalitetit

Aktualitet7 months ago

Qenka me i mire se Xhemi/ Ja kush eshte bashkeshorti i saj qe nuk e nxjerr asnjehere ne publik

Magazina8 months ago

Me vetulla te holla dhe floket kacurrela/ Ja si dukej Bieta Sulo kur nuk ishte e famshme

Magazina1 year ago

Lum kush i ka, Burrat më besnike dhe të ndershem janë të kësaj shenje horoskopi

Sot11 months ago

Xhensila dhe Arbana bejne ”XING” me te njejten veshje/ Kujt i shkon me shume nga te dyja?

Aktualitet8 months ago

Me barkun jashte dhe me strece roze/ Shikoni cfare trupi ka bere Xhensila pas lindjes

Shtepia8 months ago

Brenda shtepise luksoze te Xhensiles dhe Besit/ Shikoni si duket nga brenda vila ne Gjirin e Lalzit

Aktualitet8 months ago

”Ke ndryshuar kaq shume nga operacionet plastike”/ Jonida Maliqi kapet me komentuesen dhe e turperon

Keshilla12 months ago

Harrojeni dyllin dhe piskatoren/ Ja si te hiqni qimet dhe pushin e fytyres pa dhimbje dhe me lehte

Aktualitet1 year ago

Burrat më të lumtur janë martuar me gratë që i përkasin këtyre 3 shenjave te horoskopit

Magazina8 months ago

Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi bejne ‘XING’ me veshjen/ Kujt i shkon me shume fustani 3600 euro?

Sot1 year ago

8 Vajzat VIP qe u dobesuan ne menyre drastike/ Dieta e Rudina Dembacaj eshte me e mira

Sot1 year ago

Rregulluan dhembet dhe ju ndryshoj pamja/ Keta jane 8 Vipat shqiptar qe kane bere ndryshimin me te mire

Keshilla1 year ago

HOROSKOPI i muajit PRILL sipas astrologes MERI, ja shenjat qe duhet te kene kujdes

Aktualitet10 months ago

Pastroni zorren dhe shfryni barkun/ Ja cfare duhet te beni qe te keni barkun e sheshte

Magazina1 year ago

Do keni ndryshime te medha, Astrologu Paolo Fox zbulon 2 shenjat me FAT te viti 2020

Sot1 year ago

Doktor i njohur Pellumb Pipero jep lajmin e mire, ja çfarë pritet të ndodhë nga mesi i prillit

Magazina1 year ago

Kane mbetur edhe 5 muaj/ Astrologia Meri zbulon 3 shenjat qe do i hapen portat e fatit ne vitin 2020

Sot7 months ago

Data 16 Tetor eshte vendimtare/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi per muajin TETOR

Sot7 months ago

Horoskopi javor 19-25 Tetor nga astrologu Jorgo Pulla/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Magazina8 months ago

Rudina Dembacaj dhe Luana Vjollca bejne ‘XING’ me veshjen/ Kujt i shkojne me shume?

Magazina8 months ago

Me pantallona te shkurtra dhe xhakete jeshile/ Kjo eshte veshja e cuditshme e Bieta Sulos ne emision

Sot7 months ago

Ndoshta nuk i dinit por keto jane 10 gjera qe i terheqin meshkujt si me magnet

Aktualitet10 months ago

Dhjami i barkut hiqet qe cke me te/ Ja cfare duhet te beni qe te keni trupin si fiber

Aktualitet9 months ago

Hena e re do te hapi dyert e fatit/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te kete ndryshime drastike

Aktualitet10 months ago

I prene floket si ”cuna”/ Keto jane VAJZAT VIP qe i prene floket shkurt fare dhe nuk u penduan

Aktualitet7 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 13 Tetor/ Astrologia Susan Miller paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Aktualitet1 year ago

Gabimet që i Përsërisim sa Herë Bëjmë Dush

Sot1 year ago

Te forta per femijet/ Ja kush jane 13 super MAMAT VIP qe po i rrisin femijet te vetme

Aktualitet6 months ago

Sjelljet e patolerueshme në çift/ Keto jane 5 shenjat që partneri nuk ka respekt për ju

Keshilla12 months ago

Parukieret nuk jua thone/ Keto jane 10 sekrete per floket qe cdo vajze duhet ti dije

Magazina8 months ago

Meshkujt nuk jua thone asnjehere/ Keto jane 10 gjerat qe ata i adhurojne ne heshtje

Sot11 months ago

Shkuan nuse ne Kosove/ Keto jane 5 Vajzat VIP qe u dashuruan dhe martuan me cunat e Kosoves

Aktualitet7 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 18 Tetor/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te marr nje surpize

Magazina12 months ago

U martuan dhe iken nga televizioni / Keto jane 5 VAJZAT VIP qe u bene shtepiake me kohe te plote

Sot7 months ago

E bejne mashkullin te largohet nga ju/ Keto jane 6 sjelljet e femrave qe ata nuk i durojne

Magazina7 months ago

Ami ndryshon ngjyren e flokeve ne menyre drastike?/ Shikoni si duket ajo me floket bjonde

Aktualitet7 months ago

VITI i veshtire 2020 do te mbyllet me eklipsin e diellit/ Kjo eshte shenja qe do te kete ndryshime drastike

Magazina1 year ago

Horoskopi javor 13-19 Prill sipas astrologut te famshem PAOLO FOX, ja shenja me FAT e javes

Magazina1 year ago

Horoskopi mujor nga PAOLO FOX; ç’kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat gjatë prillit

Keshilla11 months ago

Na gjeti belaja/ Keto jane 10 veshjet qe meshkujt nuk i pelqejne fare te femrat

Sot7 months ago

HOROSKOPI i detajuar i muajit TETOR 2020/ Kjo eshte shenja me FAT e muajit

Aktualitet8 months ago

Xhemi Shehu dhe Marina Vjollca bejne ‘XING’ me veshjen/ Kujt i shkon me shume kostumi?

Aktualitet8 months ago

Me buzet flake te kuqe dhe floket stil “BOB”/ Ja si duket Xhensila me pamjen e re

Keshilla8 months ago

”Po na plakin para kohe” 6 Veprime qe bejme cdo dite dhe nuk e dime qe na demtojne

Sot12 months ago

Mos blini gjera kot me kot/ Keto jane 8 Veshjet qe ju tregojne femra me klas dhe te pasura

Uncategorized12 months ago

Te gjitha me nje pale atlete/ Keto jane vajzat VIP qe bene ”XING” me kete model atletesh

Aktualitet9 months ago

E ka mbajtur gjithmone te fshehte/ Ky eshte bashkeshorti milioner i Alketa Vejsiut (foto)

Magazina7 months ago

Xhensila Myrtezaj ben tatuazh emrin e Ajkes/ Shikoni vendin e vecante ku e ka bere

Shqiperia8 months ago

Me vetullat e holla dhe me fustanin bojeqielli/ Ja si dukej Xhensila kur u fejua me Besin

Keshilla1 year ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit, ja si të hiqni qimet me paste dhembesh, ruajeni receten

Magazina1 year ago

Lum kush i ka afer/ Kjo eshte gruaja me e pamposhtur dhe sensuale e horoskopit

Aktualitet12 months ago

E bukur dhe plot klas/ Brenda shtepise se aktorit te Porotkallise, Flor Binaj

Sot11 months ago

Bene ‘XING’ me kepucet 1000 dollare/ Keto jane VAJZAT VIP qe i kane veshur kepucet e shtrenjta

Aktualitet7 months ago

HOROSKOPI i muajit TETOR sipas astrologes MERI/ Kjo eshte shenja me FAT e muajit

Sot10 months ago

Ka shtepine me te bukur nga vajzat VIP/ Keto jane pamjet brenda shtepise super luksoze te Manjola Nallbanit

Sot11 months ago

Te fiksuara pas kesaj cante/ Keto jane VAJZAT VIP qe bene ”XING” me canten e shtrenjte

Aktualitet6 months ago

Ne muajin e 5 te shtatzanise/ Aferdita Dreshaj publikon foton e embel me rroba banje

Aktualitet8 months ago

Demi i pari, Gaforrja e Fundit/ Astrologia Meri paralajmeron per ndryshime ne daten 15 Shtator

Magazina6 months ago

Kane mbetur edhe 2 muaj nga viti 2020/ Ky eshte horoskopi per muajt Nentor dhe Dhjetor 2020

Magazina7 months ago

Brenda shtepise luksoze te Ponit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen e saj

Sot12 months ago

Kane lindur me kemishe/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit qe e kane fatin gjithmone me vete

Magazina1 year ago

Vila dhe shtepi luksoze/ Ja kush jane 5 VIPAT shqiptare qe kane shtepite me te bukura

Aktualitet7 months ago

6 Sjelljet që Tregojnë se një Mashkull është Dashuruar me Ju dhe 2 që Tregojnë se Ju Përdor!

Aktualitet10 months ago

Fryrja e barkut eshte kaq e bezdisshme/ Ja cfare duhet te beni qe te pasteoni zorren dhe te liroheni komplet

Aktualitet7 months ago

HOROSKOPI javor 12-18 Tetor i detajuar/ Kjo eshte shenja qe do te marr nje lajm te mire te premten

Aktualitet11 months ago

Meshkujt nuk na i thone asnjehere/ Keto jane 11 veshjet qe ata i adhurojne te femrat

Magazina8 months ago

Barkun me muskuj dhe trupin fiber/ Ja si duket Soni Malaj e zh veshur ne plazh

Aktualitet10 months ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacajt/ Kjo eshte shtepia ku ajo jeton me Markun

Sot12 months ago

Luks dhe klas/ Keto jane pamjet brenda shtepise se 7 VIPAVE shqiptar, Arditi e paska me te bukur

Sot11 months ago

Harxhuan milionat per dasmat luksoze/ Keto jane VAJZAT VIP qe bene dasmat me te medha

Sot1 year ago

Te presesh floket eshte ide e keqe?! Ja si kane ndryshuar per mire keto 10 vajza/foto

Magazina6 months ago

Arbana Osmani hap garderoben e saj/ Shikoni sa shume rroba dhe kepuce ka ajo

Keshilla1 year ago

Mos e hidhni LLUMIN e KAFES/ Kjo eshte receta BIO qe mund te pergatisni per 2 minuta

Sot11 months ago

Dikur shoqe te ngushta tani mbajne koken menjane/ Keto jane VAJZAT VIP qe e prishen shoqerine e ngushte

Magazina8 months ago

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Xhensila Myrtezaj kur nuk ishte e famshme

Aktualitet6 months ago

Na la pa fjale/ Bieta Sulo lahet ne det me rroba banje ne mes te nentorit

Aktualitet10 months ago

Me floke te shkurtra dhe me baluke/ Ja si dukej Arbana Osmani para se te behej e famshme

Magazina1 year ago

Kur dashuria nuk njeh moshë/ Ja vipat shqiptar që jane me te medha ne moshe se burrat e tyre

Keshilla10 months ago

Ndal, mos i prit floket/ Keto jane 10 modelet qe do ju ndryshojne krejtesisht pamjen tuaj

Aktualitet10 months ago

Kane mbetur edhe 5 muaj nga viti 2020/ Kjo eshte shenja qe do te nise nje jete te re jashte vendit

Sot7 months ago

Hena e plote do te trondise keto 2 shenja horoskopi/ Astrologia Susan Miller paralajmeron keto shenja

Aktualitet6 months ago

Me barkun jashte dhe me model te ri flokesh/ Ja si duket Marina Vjollca me pamjen e re

Aktualitet8 months ago

Me barkun te goja dhe me nur shtatzanie/ Ja si duket Arbana Osmani ne ditet e fundit para lindjes

Magazina7 months ago

Tani eshte 37 vjec por shikoni cfare trupi ka Jonida Maliqi me rroba banje ne plazh

Aktualitet8 months ago

Me rroba banje dhe trupin si ngjale/ Ja si duket Xhemi Shehu e zh veshur ne plazh

Sot11 months ago

Emra puro shqiptar/ Keta jane VIPAT shqiptar qe i kane vene femijeve emra me kuptim

Aktualitet7 months ago

Duhet te prisni deri te enjten/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe ne 22 Tetor do kete ndryshime

Sot7 months ago

Kanë lindur me këmishë/ Keto jane 4 shenjat e horoskopit qe u buron fati nga të katërta anët

Aktualitet8 months ago

I ka bere 44 vjece por e ka trupin si 20/ Ja si duket Inis Gjoni e zh veshur ne plazh

Aktualitet8 months ago

Me rroba banje dhe trupin si ngjale/ Ja si duket Elvana Gjata e zh veshur ne plazh

Magazina7 months ago

Na e zbukuroi diten/ Eduarti publikon foton e embel te Arbanes dhe Diellit nga materniteti

Aktualitet6 months ago

Ne 13 Nentor do te merrni nje dore te mire parashe/ Astrologia Susan Miller paralajmeron kete shenje

Sot1 year ago

“I kane vetem femrat me KLAS” 10 Gjera qe i terheqin meshkujt si me magnet

Aktualitet7 months ago

Arbana Osmani fotografohet per here te pare pas lindjes se djalit/ Ja sa e lumtur duket ajo

Aktualitet6 months ago

Lum si ju qe e keni burrin besnik/ Keto jane 10 shenjat qe ai nuk ju tradheton kurre

Aktualitet7 months ago

Do ju hapen portat e fatit ne jeten tuaj/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Sot8 months ago

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Ja si duket Alketa Vejsiu e veshur me kostumin e kuq

Sot6 months ago

Horoskopi i muajit NENTOR 2020 i detajuar/ Kjo eshte shenja qe do kete fatin me vete kete muaj

Aktualitet11 months ago

Brenda shtepise luksoze te Xhemi Shehut/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin dhe kuzhinen

Aktualitet8 months ago

Bashkeshorti i Zaimines ka qene i martuar dhe ka 2 vajza/ Zaimina publikon foton e tyre, ja sa te mira jane

Keshilla11 months ago

Rrudhat e syve nuk kane asnje shans/ Ky eshte kremi BIO i zones se syve qe e beni vete ne shtepi

Shtepia8 months ago

Me pantallona te shkurtra dhe e shtrire ne krevat/ Ja si duket Bieta Sulo brenda shtepise se saj

Magazina7 months ago

Brenda shtepise luksoze te Alketa Vejsiut/ Shikoni sa shume kepuce ka ajo ne garderoben e saj

Sot1 year ago

”Mundesi te reja” 4 Shenjat e horoskopit që do të pësojnë ndryshime të mëdha në vitin 2020

Aktualitet10 months ago

Brenda shtepise luksoze te Ciljetes/ Ja sa bukur e ka rregulluar ajo kuzhinen dhe sallonin

Aktualitet10 months ago

Iku gjysma e vitit/ Keto jane 5 Shenjat qe do te kene ndryshime drastike ne 2020 sipas PAOLO FOX

Aktualitet8 months ago

Brenda shtepise luksoze te Bieta Sulos/ Ja si duket ajo me xhinse dhe bluze te zeze brenda viles

Sot12 months ago

Ato janë mbretëresha të horoskopit: Femrat e kesaj shenje janë diva të lindura dhe rrezatojnë kudo!

Magazina7 months ago

Me barkun jashte dhe me strece te ngushta/ Shikoni cfare trupi ka bere Xhemi Shehu

Aktualitet6 months ago

Arbana me shami koke kurse Eduarti me cizme llastiku/ Ja si u veshen VIPAT te ditelindja e Besit

Aktualitet6 months ago

Horoskopi javor 26 Tetor-1 Nentor sipas astrologut Jorgo Pulla/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Aktualitet7 months ago

Hena e re vjen me ndryshime drastike/ Astrologu Jorgo Pulla zbulon 3 shenjat me FAT per javen 12-18 Tetor

Sot1 year ago

Po i hiqni vetullat gabim, 8 te verteta qe asnje estetiste nuk jua thote

Keshilla11 months ago

10 Veshjet qe ju tregojne me te shendosha/ Kontrolloni garderoben tuaj dhe beni mire te mos i vishni me

Aktualitet10 months ago

Parate, puna dhe dashuria/ Horoskopi i detajuar i gjysmes se dyte te vitit 2020, paskemi lajme

Magazina8 months ago

U tha se ishte shtatzane/ Tuna publikon foton me rroba banje, ja si duket barku i saj

Sot1 year ago

Kushton më pak se 200 lekë, por bën mrekulli! Njihuni me 10 përdorimet e VAZELINES

Aktualitet6 months ago

Brenda shtepise se Xhensila Myrtezaj/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin per festa

Aktualitet8 months ago

Do te kene ngritje ekonomike/ Astrologia Susan Miller jep lajmin e mire per keto 2 shenja per SHTATORIN

Aktualitet6 months ago

Me pantallona te shkurtra dhe me shapka ne shtepi/ Ja si duket salloni i Arbanes me arome feste

Magazina12 months ago

As italian as amerikan/ Keta jane 8 VIPAT qe i vune femijeve emra puro shqiptar

Aktualitet8 months ago

Luani i pari, Bricjapi i fundit/ Ky eshte parashikimi i astrologut Paolo Fox per muajin Shtator

Aktualitet6 months ago

Ka mbetur dhe 1 jave nga muaji TETOR/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do kete ndryshime drastike

Magazina8 months ago

Nuk e kishin pare asnjehere me rroba banje/ Ja si duket Bieta Sulo e zh veshur ne plazh

Magazina6 months ago

Bora Zemani dhe Elvana Gjata bejne ”XING” me veshjen 20 euro/ Kujt i shkon me shume nga te dyja?

Magazina8 months ago

Brenda shtepise luksoze te Valbona Selimllarit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin

Shtepia8 months ago

Me tuta te shkurtra dhe zbathur/ Ja si duket Alketa Vejsiu brenda shtepise se saj

Sot12 months ago

Ngjajne si dy pika uji/ Keto jane 10 Vajzat VIP qe jane kopje e mamase

Sot11 months ago

Me rrudha dhe rrathe te zinj te syte/ Ja si duken VAJZAT VIP pa pike makeup-i ne fytyre

Aktualitet10 months ago

Rregulluan dhembet dhe ndryshuan komplet/ Keto jane VAJZAT VIP qe i kane bere dhembet te bardhe si bora

Keshilla11 months ago

Mos e hidhni LLUMIN e KAFES/ Kjo eshte receta BIO qe mund te pergatisni per 2 minuta

Magazina7 months ago

Me kacurrela dhe vello ta gjate/ Ja si dukej Alketa Vejsiu e veshur nuse me fustan te bardhe

Sot12 months ago

Te veshura si nuse por jo ne dasmen e tyre/ Keto jane VAJZAT VIP qe u veshen me fustan te bardhe pa bere dasem

Sot1 year ago

HOROSKOPI javor 6-12 Prill sipas astrologut te famshem Paolo Fox, ja shenja me FAT

Aktualitet8 months ago

Duhet te prisni deri te premten per nje lajm te mire/ Horoskopi javor 21-27 Shtator per cdo shenje

Sot12 months ago

I kane burrat shume te pasur/ Keto jane 6 Vajzat VIP qe u dashuruan dhe martuan me biznesmen

Sot12 months ago

Nuk gjeten dot burra shqiptar/ Keto jane vajzat VIP qe u martuan me burra te huaj, kush e ka me te bukur?

Keshilla1 year ago

Spo gjeni rehat me vetullat? 5 Gabime qe po beni gjithe kohen e askush nuk jua thote

Aktualitet7 months ago

Do te keni nje ngritje te madhe ekonomike/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina10 months ago

Nuk gjeten dot burra shqiptar/ Keto jane VAJZAT VIP qe u martuan me burra te huaj, kush e ka me te bukur?

Magazina9 months ago

Nuk dine te genjejne dhe te bejne thashetheme/ Keto jane 4 femrat me te sinqerta te horoskopit

Sot12 months ago

Rastesia mbret i botes/ Keto jane 5 VAJZAT VIP qe u njohen me partneret e tyre kur nuk e prisnin

Sot12 months ago

Kane bere operacione plastike por jane penduar/ Ja kush jane Vajzat VIP qe cfare nuk kane hequr

Aktualitet7 months ago

Do te merrni nje shume te madhe parashe/ Ky eshte horoskopi i dates 11 Tetor 2020

Aktualitet6 months ago

Iku gjysma e muajit Nentor/ Kjo eshte shenja qe do te marr 1 surprize ne daten 16 Nentor

Aktualitet7 months ago

As mos e mendoni ti beni tatuazh/ 13 Keshilla si te beni vetullat tuaja te duken si te vajzave VIP

Aktualitet11 months ago

I kane vetem femrat me KLAS/ Keto jane 10 Gjera qe i terheqin meshkujt si me magnet

Magazina6 months ago

“Je plakur shume futja ndonje botoks”/ Arbana Osmani kapet me ndjekesen dhe i jep pergjigjen e zgjuar

Keshilla7 months ago

Ka 1 arsye dhe 1 ushqim që ju shkakton kapsllëk pa e kuptuar; Ja cili është ai

Shtepia7 months ago

Me divane te zinj dhe parket te bardhe/ Ja si duket shtepia luksoze e Jonida Maliqit nga brenda

Aktualitet6 months ago

Duhet te prisni deri te premten/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te marr 1 lajm te mire

Aktualitet7 months ago

Dikush i afert do perpiqet tju beje keq/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet6 months ago

Te enjten do te kete 1 zhvillim te rendesishem/ Kjo eshte shenja e horoskopit do te kete ndryshim drastik

Aktualitet7 months ago

Eshte gjithmone e kuruar me detaje/ Por ja si duket Xhensila pa pike makeup-i ne fytyre

Sot1 year ago

Humben peshe me dieta te vecanta/ Keto jane 6 vajzat VIP qe u dobesuan per te qene ne forme

Sot12 months ago

Po lodheni shume me punet e shtepise/ Keto jane sekretet qe duhet ti dije cdo femer

Aktualitet6 months ago

Do ju hapen portat e fatit/ Keto jane 5 shenjat me FAT te horoskopit per vitin 2021

Uncategorized1 year ago

“Mami, mos ik…”! Infermierja shqiptare që shkoi në Itali rrëfen ndarjen me djalin: Prindërve s’iu tregova…

Keshilla6 months ago

Nese doni te shpetoni nga fryrja e barkut nuk duhet ti hani asnjehere keto 8 ushqime

Aktualitet7 months ago

HOROSKOPI i 3 muajve te vjeshtes/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te kete ndryshime drastike

Aktualitet7 months ago

Do merrni shpërblimet që 2020 ka “borxh”! Ja cfare pritet të ndodhë në Nëntor për shenjat e horoskopit

Shtepia8 months ago

Brenda shtepise luksoze te Ciljetes/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo kuzhinen dhe sallonin

Keshilla8 months ago

Do dukeni 5 cm me te gjata/ Keto jane 6 veshjet qe ju tregojne me elegante

Aktualitet8 months ago

Horoskopi javor 14-20 Shtator i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes ne dashuri

Aktualitet7 months ago

Arbana fton Xhemin ne shtepine e saj/ Shikoni pamjet nga shtepia luksoze e Arbanes

Aktualitet8 months ago

Iku gjysma e muajit SHTATOR/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron per ndryshime ne daten 22

Aktualitet7 months ago

Dashi i pari Demi i fundit/ Ky eshte horoskopi i detajuar i muajit NENTOR 2020

Magazina1 year ago

Me floket pa lyer dhe pa filtra instagrami/ Ja si dukeshin VIPAT shqiptar kur ishin ne gjimnaz

Aktualitet8 months ago

Me barkun te goja dhe me nur shtatzanie/ Ja si duket Arbana Osmani ne ditet e fundit te shtatzanise

Magazina8 months ago

Nuk e kemi pare asnjehere me rroba banje/ Ja si duket Rudina Magjistari e zh veshur ne plazh

Aktualitet7 months ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Keshilla1 year ago

Mos i shtypni me pikat e zeza/ Kjo eshte menya e vetme per ti hequr njehere e mire

Aktualitet7 months ago

Xhensila Myrtezaj i ben Arbanes urimin e bukur/ Ja cfare i thote ajo per lindjen e djalit te saj Diell

Uncategorized1 year ago

Eshte femra me e rralle e horoskopit, e ben te lumtur kedo qe ka ne krah

Keshilla12 months ago

Nuk eshte nevoja te shkoni te estetistja/ Ja si te hiqni pushin dhe qimet e fytyres me receten BIO

Aktualitet6 months ago

Me fustanin e ngushte pas trupit/ Ja si duket barku i Arbana Osmanit pas lindjes se djalit

Sot12 months ago

Dashurojne me gjithe zemer/ Keto jane 3 Femrat e horoskopit qe dine te japin shume dashuri

Aktualitet6 months ago

Cdo femer duhet ti kete ne garderobe/ Keto jane 9 veshjet qe do ju tregojne te pasur

Aktualitet8 months ago

Hena e re do sjell ndryshime/ Astrologu Jorgo Pulla jep parashikimin javor 14-20 Shtator te detajuar

Magazina1 year ago

Ka ardhur koha ti jepni fund, astrologu i famshem Paolo Fox paralajmeron kete shenje

Aktualitet7 months ago

Brenda shtepise luksoze te Luana Vjollces/ Shikoni si duket ajo pa pike makeup-i ne fytyre

Sot6 months ago

Me shami ne koke dhe me pallto/ Arbana shkon te festa e ditelindjes se Besit me veshjen e pazakonte

Magazina7 months ago

Me vetulla te holla dhe faqet e kuqe/ Ja si duket Bieta Sulo para se te behej e famshme

Magazina7 months ago

Do merrni ate qe keni pritur/ Astrologia Meri Gjini paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Magazina7 months ago

Eshte e gjithmone e kuruar deri ne detaje por ja si duket Jonida Maliqi pa pike makeup-i ne fytyre

Aktualitet11 months ago

I presin ditë të vështira/ Keto jane 3 Shenjat e Horoskopit qe do te kalojne nje periudhe jo te lehte

Aktualitet8 months ago

Kura me 12 Thelpinj Hudhra për Largimin e Peshës së Tepërt ne Zonën e Barkut

Magazina7 months ago

Jonida Maliqi vendos extension te floket/ Shikoni si duket ajo me modelin e ri te flokeve

Horoskopi1 month ago

Muaji Prill do ti favorizoje keto 2 shenja/ Astrologia Meri Shehu jep paralajmerimin shume te detajuar

Magazina8 months ago

Me fustan te bardhe dhe kacurrela te gjata/ Ja si dukej Ami e veshur nuse

Magazina8 months ago

Elita Rudi tregon per here te pare barkun e rrumbullakosur/ Ja si duket ajo me nur shtatzanie

Keshilla10 months ago

Bejeni prove vete/ Keto jane 8 Veshjet e femrave qe meshkujt i adhurojne por nuk i thone

Keshilla6 months ago

Ndal mos i lyej floket/ Keto jane 10 ngjyrat qe do te bejne namin ne vitin 2021

Aktualitet8 months ago

Me xhakete pa krahe dhe pantallona portokalli/ Bieta Sulo na la pa fjale me veshjen ne emision

Sot11 months ago

Ne do hame darke por ti mos hajde/ Rudina Dembacaj tregon si u dobesua 30 kilogram me kete diete

Magazina11 months ago

Mos beni numra me lekuren/ Ja cfare duhet te beni cdo nate perpara se te flini

Aktualitet10 months ago

Keni lindur me kemishe perfundimisht/ Keto jane 5 shenjat qe do te surprizohen ne vitin 2020

Aktualitet7 months ago

Vetem pak dite perpara lindjes/ Arbana Osmani ndryshon ngjyren e flokeve dhe duket kaq bukur

Sot12 months ago

E mbani me Xhensilen bjonde?/ Ja si dukej ajo kur eksperimentoi me floket disa vite me pare

Aktualitet6 months ago

Nese ti ke 1 nga keto 9 gjera atehere ti je femer me klas moj shoqe

Magazina5 months ago

Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi bejne ”XING” me fustanin 3000 euro/ Kujt i shkon me shume veshja?

Aktualitet6 months ago

Ciftet qe ndahen bejne keto 4 gabime fatale/ Asnje femer nuk duhet ti beje

Aktualitet10 months ago

Do te ngriheni ne detyre/ Kjo eshte shenja me FAT per vitin 2020 sipas astrologes MERI

Aktualitet7 months ago

Peshorja e para peshqit te fundit/ Astrologia Meri jep horoskopin e detajuar te muajit TETOR

Sot11 months ago

Zbardhni lekuren ne kushte shtepie/ Ja si te pergatisni SERUMIN BIO per lekure pa njolla kafe, ruajeni

Magazina8 months ago

Ka ndryshuar kaq shume/ Ja si dukej Jonida Maliqi 5 vite me pare me floket bjonde

Aktualitet8 months ago

Hena e re do te sjelle ndryshime drastike/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron keto 3 shenja horoskopi

Sot7 months ago

Do ju hapen portat e fatit/ Keto jane shenjat e horoskopit qe do i lene pas veshtiresite

Aktualitet7 months ago

Do të lundroni në para/ Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi për fundjavën

Sot11 months ago

Kot që lodheni dhe mundoheni/ Këto janë 4 shenjat e horoskopit që do u buzëqeshë fati deri në fund të 2020-ës

Aktualitet6 months ago

Horoskopi 26 Tetor-1 Nentor i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes se fundit te Tetorit

Aktualitet7 months ago

Xhemi Shehu gjen sozine e saj/ Shikoni sa shume ngjajne dy vajzat me njera tjetren

Keshilla8 months ago

Rudina Dembacaj po kalon nje periudhe te veshtire/ Ja cfare ka bere Marku gjate ketyre diteve

Sot11 months ago

Maska e famshme me KAFE/ Almeda Abazi zbulon receten sekrete per lekure si bebe

Aktualitet6 months ago

Horoskopi javor 9-15 Nentor 2020 i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Aktualitet8 months ago

Do te merrni nje vendim qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet6 months ago

Kane mbetur edhe 7 dite nga muaji Tetor/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet1 year ago

Do merrni nje lajm qe e prisnit prej kohesh, astrologia Meri paralajmeron kete shenje…

Aktualitet7 months ago

Do i hapen portat e fatit/ Kjo eshte shenja e horoskopit me FAT per muajin TETOR 2020

Aktualitet7 months ago

Do te merrni nje propozim per pune te re/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina7 months ago

Ne ditet e fundit te shtatzanise/ Shikoni sa e ka ndryshuar shtatezania Arbana Osmanin

Sot1 year ago

Me te bukura dhe me te reja ne moshe, 9 sekrete bukurie qe nuk jua thote askush

Aktualitet8 months ago

Arbana Osmani ndryshon ngjyren e flokeve ne menyre drastike/ Shikoni sa e bukur eshte ngjyra e re

Aktualitet6 months ago

Mbani mend daten 21 Nentor/ Keto jane 2 shenjat e horoskopit qe do te ken ndryshime te medha

Sot12 months ago

Jane te zgjuara dhe inteligjente/ Keto jane 4 Shenjat e horoskopit qe ta bejne 8 me 2

Keshilla6 months ago

Ndal, mos i lyej floket/ Keto jane 8 ngjyrat e flokeve qe jane ne mode gjate sezonit vjeshte-dimer

Magazina7 months ago

Jonida Maliqi ndryshon ngjyren e flokeve/ Ja si duket ajo me ngjyren me te pelqyer te vjeshtes

Keshilla6 months ago

Ami ben trajtimin special per floket/ Shikoni sa bukur duket ajo me floket e reja

Uncategorized6 months ago

Muaji Nentor do ju sjell FATIN qe ju ka munguar/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje

Aktualitet6 months ago

Përgatituni për një vit shume të mbarë/ Keto jane 4 shenjat më me fat të horoskopit për 2021

Aktualitet8 months ago

Iku gjysma e muajit Shtator/ Astrologu Paolo Fox zbulon shenjen me ndryshime drastike ne daten 22 Shtator

Keshilla8 months ago

Kane mbetur edhe 4 muaj nga viti 2020/ Kjo eshte shenja qe do te nise nje jete te re jashte vendit

Keshilla9 months ago

6 Menyra natyrale si te shfryni barkun dhe te pastroni zorren e irrituar

Aktualitet7 months ago

Nje Diell i vogel na shndriti sot/ Arbana Osmani publikon foton e pare me djalin dhe i ben dedikim

Shtepia6 months ago

Me barkun jashte dhe me dekoltene e zbuluar/ Ja si duket Xhensila me rroba shtepie

Aktualitet7 months ago

Horoskopi javor 5-11 Tetor sipas astrologut Jorgo Pulla/ Kjo eshte shenja me FAT e dites

Keshilla11 months ago

Rrobat e bardha e paskan nje sekret/ Ja cfare duhet te shtoni ne lavatrice qe ti beni bore te bardha

Aktualitet7 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 28 Tetor/ Astrologia Susan Miller paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina6 months ago

Jane sozia e njera tjetres/ Keto jane VAJZAT VIP qe ngjajne shume dhe duken si binjake

Keshilla11 months ago

Serumi BIO per lekure si bebe/ Ja si te pergatisni kremin e nates qe zevendeson kremrat e shtrenjte

Aktualitet7 months ago

Barkun te sheshte dhe trupin si ngjale/ Bieta Sulo zbulon sekretin qe ja ka bere trupin fiber

Aktualitet6 months ago

I punon truri me 100 km/ore; Keto jane 4 shenjat me te zgjuara te horoskopit

Shtepia7 months ago

Brenda shtepise luksoze te Blendi Fevziut/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ai vilen

Aktualitet7 months ago

Hene e re ne daten 16 Tetor/ Astrologia Meri jep parashikimin javor 13-18 Tetor 2020, ja shenja me FAT

Aktualitet7 months ago

Do merrni nje oferte per ngritje ne detyre/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do kete FAT ne muajin Tetor

Aktualitet7 months ago

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo bejne ‘XING’ me veshjen/ Kujt i shkon me shume fustani i zi?

Aktualitet8 months ago

Me rroba banje te vecanta dhe e nxire nga dielli/ Ja si duket Xhemi Shehu e zh veshur ne plazh

Magazina6 months ago

Të parezistueshme, meshkujt çmenden për to/ Këto janë 3 femrat më të bukura sipas shenjës së horoskopit

Aktualitet6 months ago

Horoskopi javor 2-8 Nentor i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT per javen e pare te muajit

Magazina10 months ago

Te plakur dhe te fishkur/ Ja si duken VIPAT shqiptar te rrudhur ne moshe pleqerie

Aktualitet8 months ago

Rovena Stefa ben operacion plastik hunden/ Ja si duket ajo e shtrire ne krevatin e spitalit

Magazina6 months ago

Me floket e zeza dhe me minifund/ Xhemi Shehun nuk e kishim pare ndonjehere keshtu

Sot12 months ago

U lidhen me cuna me te rinj se vetja/ Keto jane 6 vajzat VIP qe nuk i rezistuan dot dashurise

Sot1 year ago

Kane lindur me kemishe/ Keto jane 4 Femrat e horoskopit qe e kane fatin gjithmone me vete

Aktualitet6 months ago

Nuk i dija as vete/ 5 Hile per vetullat qe asnje parukiere dhe estetiste nuk jua thote

Aktualitet8 months ago

Me floket e shkurtra stil ”bob”/ Ja si duket Alketa Vejsiu me modelin e flokeve me te pelqyer

Keshilla8 months ago

Per 1 muaj diete humbni 6 KG dhjam/ Kjo eshte dieta qe ma beri trupin fiber, ruajeni

Aktualitet6 months ago

2 javet e ardhshme do jene me ndryshime drastike/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje

Uncategorized6 days ago

Horoskopi i datajuar i muajit MAJ 2021/ Kjo eshte shenja qe do kete ndryshime drastike

Magazina10 months ago

Me vetulla te holla si ne vitet 90`/ Ja si duken VAJZAT VIP me vetullat si fije

Aktualitet6 months ago

Pse sillesh ashtu me djalin?/ Jonida Maliqi kapet me komentuesen dhe e ben per 1 lek

Aktualitet8 months ago

HOROSKOPI javor 21-27 Shtator sipas astrologut JORGO PULLA/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Magazina9 months ago

E ka burrin me te vogel se vetja/ Aurela Gace tregon si reagoi vjehrra e saj per kete

Aktualitet7 months ago

Hena e re do te sjell ndryshime drastike/ Keto jane 2 shenjat e horoskopit qe do zgjidhni 1 problem

Magazina8 months ago

Vetem nje rrudhe e vogel ne balle/ Ja si duket Ami pa pike makeupi ne fytyre

Sot1 year ago

Do filloje nje faze re ne jeten tuaj, astrologia MERI paralajmeron kete shenje per ndryshime drastike

Magazina8 months ago

Do te merrni nje shperblim ekonomik/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te lumturohet ne mesin e javes

Aktualitet7 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 16 Tetor/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe e presin surpriza te bukura

Sot11 months ago

Kthejini floket tuaj ne jete/ Kjo eshte maska me e mire per floket e lyer dhe te dekoloruar

Sot1 year ago

Dashuria nuk zgjati shume/ Keto jane 6 martesat me te shkurtra te VIPAVE shqiptar

Aktualitet7 months ago

E mbani mend Rudina Magjistarin me floket e zeza?/ Shikoni si dukej ajo kur doli per here te pare ne skene

Sot12 months ago

Gjithmone te kuruar deri ne detaje por ja si duken VIPAT shqiptar ne fotografine e pasaportes

Magazina6 months ago

Xhensila dhe Ajka bejne ”XING” me njera tjetren/ Mami dhe bija vishen njelloj dhe duken kaq bukur

Aktualitet10 months ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Aktualitet7 months ago

Fshini rrudhat e reja dhe te vjetra/ Ky eshte SERUMI BIO qe e pergatisni ne shtepi per 2 minuta

Aktualitet7 months ago

Horoskopi javor 28 Shtator-4 Tetor i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes ne dashuri

Aktualitet6 months ago

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Elvana Gjata kur ishte pjese e ”Ethet e se premtes”

Aktualitet6 months ago

Horoskopi javor i dashurise/ Kjo eshte shenja qe do te marr 1 surprize te merkuren

Sot1 year ago

”Po na plakin para kohe” 6 Veprime qe bejme cdo dite dhe nuk e dime qe na demtojne

Aktualitet7 months ago

Keto jane 5 shenjat e horoskopit qe do kene fatin ne dere/ Astrologu Jorgo Pulla jep lajme te mira per muajin TETOR

Keshilla7 months ago

Nese doni te bini ne peshe keto jane 15 gjera qe duhet te beni urgjentisht

Magazina6 months ago

Sipas studiuesve/ Burri ideal ka keto 5 cilesi, nese i juaji i ka ai eshte i duhuri

Horoskopi3 weeks ago

Ne muajin Maj keto 6 shenja do te kene shume fat/ Astrologia Meri Shehu parashikon keto shenja

Magazina6 months ago

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Arbana fton estetisten ne shtepi per te bere thonjte

Sot1 year ago

HOROSKOPI javor 20-26 PRILL sipas astrologut te fameshme PAOLO FOX, ja shenja me FAT e javes

Aktualitet8 months ago

E kane te veshtire te dashurojne/ Keto jane 4 femrat e horoskopit qe mezi i mbushet mendja

Shtepia7 months ago

Brenda shtepise luksoze te Marines dhe Getoarit/ Shikoni sa bukur e kane rregulluar ata vilen ne Kosove

Aktualitet7 months ago

Deri ne daten 3 Nentor do te kete ndryshime te medha/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet5 months ago

Kane mbetur dhe 25 dite nga muaji DHJETOR/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit qe do kene shume FAT

Sot12 months ago

Dikur benin namin/ Keto jane 9 Vajzat VIP qe jane larguar nga televizioni dhe bejne pune te zakonshme

Aktualitet11 months ago

Mos u beni gazi i botes/ Keto jane 5 Gabimet me te shpeshta qe bejne femrat me veshjen

Magazina1 year ago

10 Karakteristikat e femrave qe i terheqin meshkujt si me magnet/ Foto

Horoskopi4 weeks ago

Duhet te prisni daten 18 Prill per nje surprize/ Astrologia Meri Shehu parashikon keto 8 shenja per fat

Sot11 months ago

Cfare nuk bene per tu dobesuar/ Keta jane 13 VIPAT shqiptar qe humben peshe ne menyre drastike

Magazina1 year ago

Ja kush jane 7 Vipat shqiptare qe gjeten dashurine pas divorcit te veshtire/ Foto

Keshilla10 months ago

Barku i fryre nuk duket mire fare/ Kjo eshte menyra me e mire si te hiqni 3 KG dhjam nga kjo zone

Aktualitet7 months ago

Kane mbetur edhe 2 muaj nga viti 2020/ Astrologia Susan Miller zbulon shenjen me FAT te horoskopit

Aktualitet7 months ago

Brenda shtepise luksoze te Ingrid Gjonit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin dhe dhomen e gjumit

Aktualitet6 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Nentor/Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet7 months ago

Nuk e kemi pare ndonjehere me floket e shkurtra/ Ja si duket Xhemi me modelin e flokeve stil ”BOB”

Keshilla6 months ago

Ciftet qe ndahen bejne keto 6 gabime te pafalshme/ Nese e doni te dashurin mos i beni kurre

Magazina6 months ago

Arbana Osmani ndan me ne foto nga salla e lindjes/ Ja si dukej ajo pak para lindjes se Diellit

Aktualitet7 months ago

Do te keni 1 mundesi qe vjen rralle/ Ky eshte horoskopi i detajuar i dates 23 TETOR 2020

Keshilla1 year ago

Na gjeti belaja/ Keto jane 10 veshjet qe meshkujt nuk i pelqejne fare te femrat

Magazina8 months ago

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Rudina Dembacaj e shendoshe me barkun jashte

Aktualitet6 months ago

Ky do te jete muaji i ndryshimeve te medha/ Astrologu Paolo Fox jep horoskopin e detajuar te muajit NENTOR

Magazina1 year ago

Brenda viles luksoze te Xhensiles dhe Besit/ Ja sa bukur duket shtepia nga brenda

Keshilla11 months ago

Mos i digjni floket me pjaster/ Ja si te drejtoni floket pa perdorur nxehtesi me receten BIO

Aktualitet8 months ago

Iku gjysma e muajit shtator/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te kete ndryshime ne daten 28 Shtator

Sot6 months ago

Meshkujt nuk e pranojne asnjehere/ Keto jane 4 shenjat qe ai eshte xheloz per ju

Aktualitet6 months ago

Kane mbetur dhe 2 muaj nga viti 2020/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do kete ndryshime drastike

Sot1 year ago

Brenda shtepise luksoze te Xhemi Shehut/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin

Horoskopi1 month ago

Do te merrni nje dhurate te madhe nga nje mik i vjeter/ Astrologia Meri parashikon keto shenja

Keshilla9 months ago

Ndoshta nuk e dini por keto jane 4 gjerat qe nuk ju lene te shfryni barkun dhe te ndaloni kapsllikun

Aktualitet6 months ago

Ndryshim drastik ne pamje/ Ja si duket Xhensila Myrtezaj me floket bjonde

Aktualitet6 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 17 Nentor/ Astrologia Meri Gjini jep horoskopin e muajit Nentor

Aktualitet10 months ago

Do tju hapen dyert e fatit/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet6 months ago

Do te merrni 1 dhurate nga dikush/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet7 months ago

Me thone qe e ke fytyren pa rrudha/ Rudina Dembacaj zbulon se e ka nga gjilperat qe ka bere

Magazina6 months ago

Bieta Sulo shkon me tuta ne emision/ Shikoni si duket ajo me veshjen e vecante sportive

Sot12 months ago

Kur kunata te behet si moter/ Keto jane 7 vajzat VIP qe kane mardhenie te vecante me kunaten

Keshilla11 months ago

Bini ne peshe pa ”sharruar” nga uria/ Kjo eshte DIETA qe do ju rrezoje 4 Kg ne 1 jave

Sot1 year ago

U njohen ne internet/ Ja kush jane 4 Vipat shqiptar qe e gjeten dashurine ne chat

Keshilla6 months ago

Lavatricja nuk po jua lane mire rrobat sepse ju po beni keto 3 gabime cdo dite

Keshilla1 year ago

Ja si te pergatisni SERUMIN BIO per lekure si bebe qe e perdor cdo nate, ruajeni receten

Aktualitet9 months ago

Xhemi Shehu dhe Marina Vjollca bejne ”XING” me te njejten veshje/ Kujt i shkon me shume?

Aktualitet8 months ago

Do te takoni nje person te rendesishem/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina7 months ago

E ka bere trupin si ngjale/ Xhensila Myrtezaj tregon sekretin qe ja ka bere trupin fiber

Aktualitet1 year ago

Horoskopi date 12 Prill sipas astrologes Meri, ja shenja me FAT e dites…

Magazina7 months ago

Me barkun te goja dhe me nur shtatzanie/ Ja sa bukur duket Elita Rudi ne muajin e 5 te shtatzanise

Sot1 year ago

Fati eshte gje e madhe/ Keta jane 4 ciftet VIP qe u martuan me mbleseri

Aktualitet7 months ago

Perjetesisht ne lekure/ Keta jane VIPAT shqiptar qe kane bere tatuazh femijet e tyre

Aktualitet6 months ago

Muaji Nentor dhe Dhjetor vjen me lajme te mira/ Ja 4 shenjat e horoskopit qe i hapen portat e fatit

Horoskopi6 days ago

Muaji MAJ do te nis me mbaresi te madhe/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina7 months ago

Nuk e nxjerr asnjehere ne publik/ Shikoni sa shume eshte rritur vajza e Alketa Vejsiut

Keshilla6 months ago

Shtroni rrudhat e reja dhe te vjetra/ Kjo eshte receta BIO qe eshte armiku i rrudhave

Aktualitet8 months ago

Lum kush i ka ne krah/ Keto jane femrat e horoskopit me besnike nga te gjitha

Magazina5 months ago

Do te bejne namin gjate vitit 2021/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit qe do ti ndjeki fati i mire

Uncategorized7 days ago

HOROSKOPI i muajit MAJ 2021/ Keto jane 3 shenjat qe do te kene muajin me FAT

Keshilla1 year ago

Lëkurë bebeje si të Almeda Abazit?! Aktorja ndan me ne maskën e preferuar në kushte shtëpie!

Sot5 months ago

Mbani mend daten 14 Dhjetor/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina7 months ago

Do te keni nje mundesi qe vjen 1 here ne jete/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet7 months ago

Eshte e kuruar gjithmone deri ne detaje por ja si duket Rudina Dembacaj pa pike makeup-i ne fytyre

Aktualitet6 months ago

Do ndryshoni punen dhe vendin ku jetoni/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina7 months ago

E merkura do te jete nje dite kthese/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet8 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 22 Shtator/ Kjo eshte shenja qe do te kete ndryshimin e jetes

Magazina1 year ago

Do mbulohen me leke kete vit, kjo eshte shenja qe do beje namin ne vitin 2020

Aktualitet5 months ago

Edhe 1 muaj ka ngelur nga viti 2020/ Ky eshte horoskopi i detajuar i vitit 2021 per cdo shenje

Aktualitet8 months ago

Do ju realizohet nje deshire e madhe/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet8 months ago

Barkun e sheshte dhe trupin si ngjale/ Ja si duket Xhensila Myrtezaj me rroba banje ne plazh

Magazina1 year ago

U martuan ne fshehtesi/ Keto jane 11 DASMAT VIP qe nuk i mori vesh njeri

Sot8 months ago

Rudina Magjistari dhe Soni Malaj bejn ‘XING’ me te njejten veshje/ Kujt i shkon me shume kostumi?

Sot11 months ago

Mos i prit floket pa plan/ Ja kur duhet ti prisni ne baze te kalendarit henor qe tju eci mbare rritja e tyre

Aktualitet8 months ago

Rudina Magjistari habiit me veshjen/ Shkon me pizhama ne emision

Keshilla7 months ago

Vetulla te trasha si vajzat VIP/ Ky eshte sekreti per vetulla te dendura dhe perfekte

Keshilla8 months ago

Mos u turperoni nga dhjami i barkut/ Ja si ta beni barkun fiber me receten BIO, ruajeni

Aktualitet9 months ago

Me rroba banje dhe trupin si ngjale/ Ja si duket Alketa Vejsiu e zh veshur ne plazh

Keshilla11 months ago

Njollat kafe nuk kane asnje shans/ Ja si te ZBARDHNI lekuren me SERUMIN BIO

Magazina7 months ago

Rudina Dembacaj dhe Luana bejne ”XING” me te njejten veshje/ Kujt i shkon me shume?

Aktualitet8 months ago

Me rroba banje dhe trupin si ngjale/ Ja si duket Rudina Dembacaj e zh veshur ne plazh

Magazina8 months ago

Tani eshte e kuruar ne detaje por ja si dukej Almeda Abazi para se te behej e famshme

Aktualitet7 months ago

Horoskopi 23-28 Tetor 2020 sipas astrologut Jorgo Pulla/ Keto jane shenjat qe do ndikohen nga Dielli

Magazina10 months ago

U zune e cfare nuk thane per njeri tjetrin/ Keto jane VIPAT shqiptar qe nuk i del inati e nuk pajtohen me

Sot7 months ago

Hena e plote do te sjell ndryshime drastike/ Astrologia Meri zbulon shenjen qe do notoje ne fat kete muaj

Keshilla1 year ago

Lekure e bardhe dhe pa njolla/ Kjo eshe receta BIO per zbardhjen e lekures ne kushte shtepie

Sot11 months ago

Burrat me besnik dhe te dashur/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit qe nuk e tradhetojne asnjehere gruan e tyre

Magazina8 months ago

Ngjajne si dy pika uji/ Rudina Dembacaj publikon foton e embel me vajzen Viktorian

Aktualitet10 months ago

Pa filtra dhe pa fotoshop/ Ja si dukeshin vipat shqiptar 10 vite me pare

Sot1 year ago

5 Shenjat e horoskopit qe do kene me shume FAT ne vitin 2020 sipas astrologes MERI

Aktualitet7 months ago

Do filloni nje jete te re jashte vendit/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina7 months ago

Arbana zbulon dhuraten qe i ka bere Xhemi / Kjo eshte dhurata me e bukur qe mund ti bente

Uncategorized7 days ago

Do te keni 1 mundesi te arte nga dikush/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina11 months ago

Te bukura por i dashuri i tradhetoi/ Keto jane VAJZAT VIP qe e kane kapur burrin me presh ne dore

Aktualitet6 months ago

Puna, dashuria dhe financat/ Ky eshte horoskopi i detajuar javor 9-15 Nentor 2020

Shqiperia8 months ago

U njohen ne internet/ Ja kush jane 4 Vipat shqiptar qe e gjeten dashurine ne chat

Aktualitet1 year ago

Lum kush i ka! Këto janë 3 femrat më të ndershme të horoskopit

Shqiperia9 months ago

Cfare duhet te dish para se te shkosh ne Valbone dhe Theth/ 6 Gjera qe askush nuk jua thote

Aktualitet7 months ago

Do takoni nje person qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi

Sot1 year ago

Maska e famshme me LLUMIN e KAFES qe e beri lekuren time si bebe, ruajeni qe ta keni

Aktualitet10 months ago

Ky eshte tipi i mashkullit qe nuk duhet ta duroni/ Nese i dashuri juaj i ben keto nuk eshte per ju

Aktualitet6 months ago

Viti 2020 na e nxiu fare/ Keto jane 5 shenjat e horoskopit me FAT per vitin e mbare 2021

Aktualitet7 months ago

Dikush do ju veje shkopinj ne rrota/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje per daten 16 Tetor

Keshilla7 months ago

Rrudhat nuk kane shans me kete perberje/ Ky eshte SERUMI BIO qe mund ta pergatisni ne shtepi

Aktualitet7 months ago

Do te ngriheni ekonomikisht/ Astrologia Susan Miller paralajmeron kete shenje per muajin TETOR

Sot11 months ago

Horoskopi i muajit QERSHOR nga Paolo Fox/ Kjo eshte shenja e favorizuar qe e presin surpriza

Aktualitet6 months ago

Cdo femer duhet ti dije/ 7 Gjestet e vogla qe i bejne ciftet e lumtur cdo dite

Aktualitet6 months ago

Arbana merr dhuraten e pare nga Eduarti/ Shikoni cfare surpirze te bukur i ka bere ai

Aktualitet6 months ago

Do te merrni 1 lajm te mire/ Ky eshte horoskopi i detajuar i dates 25 Tetor 2020

Aktualitet7 months ago

1 person ziliqar do perpiqet tju pengoje/ Ky eshte horoskopi ditor per daten 10 Tetor

Aktualitet7 months ago

Dikush do perpiqet tju veri shkopinj ne rrota/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina7 months ago

Horoskopi i muajit TETOR nga JORGO PULLA/ Kjo eshte shenja qe do kete fat ne dashuri

Magazina6 months ago

11 Këshilla të Modës që Bëjnë Dallimin Midis Elegancës dhe Ekstravagancës

Aktualitet6 months ago

Horoskopi javor 23-29 Nentor sipas astrologut Jorgo Pulla/ Kjo eshte shenja me FAT e javes ne dashuri

Magazina11 months ago

Me barkun jashte dhe veshje te tejdukshme/ Ja si dukej Rudina Magjistari 10 vite me pare

Sot1 year ago

SERUMI BIO qe perdor cdo nate per lekure si BEBE, ruajeni qe ta keni/ receta

Sot12 months ago

Fytyre e holle dhe jo e mbushur/ Ja si te dukeni me e dobet ne fytyre pa mundim fare

Keshilla7 months ago

Mënyra e duhur për të eleminuar qimet në pjesën e sipërme të buzës/ 2 receta natyrale, ruajini

Uncategorized8 months ago

Do ti hapen portat e fatit/ Keto jane 2 shenjat me FAT ne dashuri per muajin Shtator

Aktualitet8 months ago

Do te keni nje kontrate te re pune/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet6 months ago

Brenda shtepise luksoze te Bleona Qeretit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen e saj

Sot12 months ago

Meshkujt edhe genjejne/ Keto jane 10 genjeshtrat qe femrat gjithmone i hane

Magazina6 months ago

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Xhensila Myrtezaj kur mori pjese tek ”Ethet e se premtes”

Sot12 months ago

Po e rrisni moshen tuaj pa e ditur/ Keto jane 5 gabimet e perditshme qe ju bejne te dukeni me e madhe

Aktualitet8 months ago

Me rroba banje dhe trupin si ngjale/ Ja si duket Rudina DEmbacaj e zh veshur ne plazh

Magazina8 months ago

Brenda viles luksoze te Almeda Abzait/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin dhe oborrin

Keshilla6 months ago

Nese doni te dukeni me te gjata mos i beni asnjehere keto 10 gabime me veshjen

Aktualitet8 months ago

Horoskopi javor 7-14 Shtator sipas astrologut Jorgo Pulla/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Keshilla6 months ago

Nese keni fryrje barku te pashpjeguar mund te jeni duke vuajtur nga mungesa e kesaj vitamine

Keshilla10 months ago

Receta sekrete e gjyshes/ Ja si te fshini rrudhat e reja dhe te vjetra me SERUMIN BIO

Aktualitet1 year ago

Kane frikē te dashurojne, kjo eshte shenja e horoskopit qe e ka shume te veshtire

Magazina7 months ago

Koha per ndryshim/ Xhensila Myrtezaj ndryshon pamjen dhe duket kaq bukur

Sot1 year ago

“Për t’i pirë në kupë”! 4 femrat e Horoskopit që ngjallin zili tek të tjerat!

Aktualitet7 months ago

Do te filloni nje jete te re jashte vendit/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet5 months ago

Belin te holle si kukull/ Marina Vjollca duket kaq e dobet me veshjen ne Klanifornia

Sot7 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 14 Tetor/ Astrologu Paolo Fox ben parashikimin per muajin TETOR

Magazina6 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 20 Nentor/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi

Keshilla7 months ago

Kthejini floket tuaj ne jete/ Kjo eshte maska me e mire per floket e lyer dhe te dekoloruar

Aktualitet6 months ago

Do te merrni nje shume te mire lekesh/ Ky eshte horoskopi i detajuar i dates 24 Tetor 2020

Shtepia6 months ago

Po e largoni partnerin dhe nuk po e kuptoni/ Keto jane 6 sjelljet qe nuk duhet ti beni me

Keshilla9 months ago

Terheq lekuren me mire se BOTOX-i/ Ja si te fshini rrudhat e reja dhe te vjetra me SERUMIN BIO

Aktualitet12 months ago

Ishte koha kur nuk kishte telefona/ Ja si dukeshin VIPAT shqiptar kur ishin te vegjel

Aktualitet6 months ago

A doni te dini nese i dashuri juaj eshte besnik? Keto jane 10 shenjat psikologjike qe ai eshte i ndershem

Aktualitet8 months ago

Do te merrni nje oferte nga jashte vendit/ Kjo eshte java vendimtare e muajit Shtator per kete shenje

Aktualitet8 months ago

Do te keni ngritje ne detyre/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te kete ndryshime te medha

Aktualitet8 months ago

Ja si te pergatisni SERUMIN BIO qe zevendeson kremrat e shtrenjte me kimikate, ruajeni

Aktualitet6 months ago

Do te keni nje oferte nga jashte vendit/ Ky eshte horoskopi i detajuar per daten 29 Tetor 2020

Magazina1 year ago

HOROSKOPI date 10 Prill sipas astrologes Meri, kjo shenje do marr nje shume te madhe parashe

Aktualitet6 months ago

Horoskopi javor i dashurise/ Kjo eshte shenja qe do te marr nje surprize ne daten 6 Nentor

Aktualitet7 months ago

Do ju hapen portat e fatit te mire/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron keto 3 shenja horoskopi

Magazina6 months ago

Brenda shtepise luksoze te Xhensila Myrtezaj/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo dhomen e Ajkes

Sot8 months ago

Me floket e shkurtra dhe te verdha/ Ja si dukej Rudina Dembacaj kur ishte bjonde njehere e nje kohe

Magazina7 months ago

Meshkujt i adhurojne ne heshtje/ Keto jane 17 gjerat qe ata i pelqejne te nje femer por nuk i thone

Sot12 months ago

Nga Ajka te Dielli/ Keto jane emrat me te vecante qe VIPAT i kane vene femijeve te tyre

Aktualitet10 months ago

Do te merrni propozime serioz per punen/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

Keshilla6 months ago

As mos e mendoni BOTOX-in/ Ky eshte serumi qe zevendeson kremrat e shtrenjte te rrudhave

Aktualitet7 months ago

Do te beni dike shume xheloz per ju/ Ky eshte horoskopi i detajuar i dates 21 Tetor 2020

Aktualitet8 months ago

Jave e re kismet i ri/ HOROSKOPI javor 14-20 Shtator, kjo eshte shenja qe do marr nje shume parashe

Aktualitet7 months ago

HOROSKOPI javor 12-18 Tetor sipas astrologut Paolo Fox/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Aktualitet7 months ago

Nese nuk beni keto 5 gjera atehere do te shtoni peshe edhe po te pini vetem uje

Aktualitet10 months ago

Do te marrin nje pasuri te tere/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit qe do te behen milionere

Aktualitet10 months ago

Ju tradhetojne sa hap e mbyll syte/ Keta jane burrat e horoskopit qe duhet ti ruani e ti beni syte 4

Aktualitet6 months ago

Do te merrni 1 lajm qe e keni pritur/ Ky eshte horoskopi i detajuar i dates 13 Nentor 2020

Aktualitet8 months ago

Nuk e nxjerr asnjehere ne publik/ Shikoni sa e eshte rritur vajza e Inis Gjonit

Aktualitet6 months ago

Do te merrni 1 propozim te rendesishem/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet10 months ago

Me rroba banje ne pishine/ Xhemi Shehu publikon foton dhe tregon trupin me forma te bukura

Aktualitet6 months ago

Ne muajin Nentor do keni fatin ne krahun tuaj/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet7 months ago

Do te keni nje dite te mbushur me kerkesa/ Ky eshte horoskopi i dates 22 Tetor 2020

Keshilla1 year ago

Maska e famshme me UJE ORIZI qe fshin rrudhat e reja dhe te vjetra, ruajeni qe ta keni

Aktualitet6 months ago

Dikush do perpiqet tju genjeje/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina1 year ago

Do merrni nje shperblim ekonomik, astrologia Meri tregon cfare do te ndodhi kete jave…

Keshilla8 months ago

Po mbani diete por nuk po dobesoheni/ Keto jane 5 gabimet qe po beni cdo dite

Keshilla11 months ago

Mos e lini pushin e fytyres tju turperoje/ Ja si te hiqni qimet dhe pushin me receten BIO, ruajeni

Aktualitet7 months ago

HOROSKOPI date 16 Tetor i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e dites ne dashuri

Aktualitet7 months ago

Kane dale nga moda me kohe/ Keto jane 10 Gabime me veshjen qe nuk duhet ti beni me

Magazina6 months ago

Xhemi Shehu dhe Alba Hoxha bejne ”XING” me fustanin elegant/ Kujt i shkon me shume?

Aktualitet8 months ago

Do te takoni nje person qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje

Aktualitet8 months ago

Me barkun te goja dhe me nur shtatatanie/ Ja si duket Arbana Osmani ne ditet e fundit para lindjes

Aktualitet7 months ago

HOROSKOPI date 15 Tetor i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e dites ne dashuri

Keshilla1 year ago

Floket e gjate nuk jane dhurate/ 6 Sekrete qe floket tuaj te rriten si te cmêndur

Magazina6 months ago

Marina dhe Luana bejne ”XING” me dekoltene e hapur/ Kush duket me mire nga dy motrat rivale?

Magazina10 months ago

Bene ”XING” me te njejtat veshje/ Keto jane VAJZAT VIP qe veshen te njejtat fustane

Keshilla6 months ago

Lekura juaj ka nevoje per trajtim/ Ja si te pergatisni SERUMIN per lekure si BEBE, ruajeni

Aktualitet6 months ago

Edhe pak edhe erdhi muaji Dhjetor/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit qe do i hapen portat e fatit

Sot12 months ago

Te bukura sa me ska/ Ja kush jane vajzat VIP qe u ben nuset me te bukura, kush ju pelqen?

Aktualitet7 months ago

Iku gjysma e muajit Tetor/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te marr nje oferte te mire nga jashte vendit

Aktualitet6 months ago

Brenda shtepise luksoze te Elvana Gjates/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen e saj

Magazina1 year ago

Trupin si ngjale dhe barkun te sheshte/ Keto jane 10 MAMAT VIP qe erdhen shpejt ne forme pas lindjes

Sot12 months ago

Brenda viles luksoze te Almeda Abzait/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin dhe oborrin

Aktualitet7 months ago

Do te zgjidhni nje problem qe keni patur/ Kjo eshte shenja qe do ti zgjidhen hallet

Aktualitet8 months ago

Dikush po perpiqet tju ngreje kurth/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Aktualitet6 months ago

Me vetulla te holla dhe faqet e kuqe/ Ja si duket Bieta Sulo para se te behej e famshme

Aktualitet7 months ago

Do te keni nje mundesi qe vjen 1 here ne jete/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina5 months ago

Njera kepuce e bardhe tjetra e zeze/ Luana Vjollca shkon ne emision me taka te ndryshme

Aktualitet6 months ago

Do marrin fund ditet e keqia/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te marr nje kthese per mire

Magazina7 months ago

Eshte gjithmine e kuruar deri ne detaje por shikoni si duket Ami pa pike makeup-i ne fytyre

Aktualitet7 months ago

Kane lindur me kemishe/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit qe kane FAT te vecante ne cdo gje

Sot7 months ago

Tradheti ne cift dhe njohje te reja/ Ky eshte horoskopi javor i dashurise per datat 5-12 Tetor 2020

Magazina5 months ago

Horoskopi javor 21-27 Dhjetor 2020 sipas astrologut Jorgo Pulla/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Horoskopi5 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 25 Dhjetor/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do kete shume FAT

Aktualitet6 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 25 Nentor/ Astrologia Meri Gjini paralajmeron kete shenje horoskopi

Keshilla8 months ago

Pastroni zorren dhe eleminoni barkun e fryre/ 6 receta natyrale qe mund ti pergatisni vete

Sot11 months ago

Rudina Magjistari fton ne emision bashkeshorten e Arian Canit/ Shikoni sa e bukur eshte ajo

Sot11 months ago

Ja tregoi te gjitha format e trupit/ Xhensila dhe Marina bejne ”XING” me te njejtin fustan

Aktualitet1 year ago

E lindur për të qenë E PARA, kjo është shenja kardinale e horoskopit që e kanë zili të gjithë

Sot1 year ago

Kane blere rroba te ”gabi”/ Keto jane 9 vajzat VIP qe cfare nuk kane gjetur duke kerkuar

Keshilla11 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit, ja si të hiqni qimet me paste dhembesh, ruajeni receten

Magazina7 months ago

Mobilje te shtrenjta dhe 100 pale kepuce/ Ja si duket nga brenda shtepia luksoze e Jonida Maliqit

Aktualitet10 months ago

Do te merrni nje oferte nga jashte vendit/ Horoskopi i detajuar i muajve Nentor dhe Dhjetor 2020

Magazina7 months ago

U vesh me fustanin e tejdukshem ne emision/ Marina Vjollca merr kritika per fustanin ekstravagant

Shtepia6 months ago

Brenda shtepise luksoze te Luana Vjollces/ Shikoni sa e cuditeshme duket vila e saj

Sot12 months ago

I kane qare operacionet plastike/ Ja kush jane vajzat VIP qe kane ndryshuar per mire pas nderhyrjeve

Aktualitet11 months ago

E mban gjithmone te fshehte por ja kush eshte bashkeshorti i Xhemi Shehut/ Foto

Aktualitet1 year ago

Do merrni nje propozim qe do ju ndryshoje jeten, astrologia Meri paralajmeron kete shenje

Aktualitet11 months ago

Ndal, mos i prit floket/ Keto jane 10 modelet qe kane dal nga moda, mos beni gabim ti provoni

Keshilla10 months ago

Femrat me klas nuk i bejne asnjehere/ Keto jane 6 rregulla te sjelljes qe nuk duhet ti shkelni

Sot1 year ago

Cfare do beje nese Marku do te tradhetonte/ Rudina Dembacaj jep pergjigjen qe askush se priste

Sot1 year ago

Mosha ideale midis ciftit/ Ja sa vite diference duhet te keni qe te jeni te lumtur

Magazina6 months ago

Me barkun jashte dhe me strece roze/ Shikoni cfare trupi ka bere Xhensila Myrtezaj

Aktualitet10 months ago

Do te keni nje mundesi qe vjen 1 here ne jete/ Keto jane 2 shenjat e horoskopit me FAT per vitin 2020

Aktualitet1 year ago

Doktor Pëllumb Piero na mbush me shpresë : Jep datën fikse kur mund ti kthehemi normalitetit

Aktualitet7 months ago

Qenka me i mire se Xhemi/ Ja kush eshte bashkeshorti i saj qe nuk e nxjerr asnjehere ne publik

Magazina8 months ago

Me vetulla te holla dhe floket kacurrela/ Ja si dukej Bieta Sulo kur nuk ishte e famshme

Magazina1 year ago

Lum kush i ka, Burrat më besnike dhe të ndershem janë të kësaj shenje horoskopi

Sot11 months ago

Xhensila dhe Arbana bejne ”XING” me te njejten veshje/ Kujt i shkon me shume nga te dyja?

Aktualitet8 months ago

Me barkun jashte dhe me strece roze/ Shikoni cfare trupi ka bere Xhensila pas lindjes

Shtepia8 months ago

Brenda shtepise luksoze te Xhensiles dhe Besit/ Shikoni si duket nga brenda vila ne Gjirin e Lalzit

Aktualitet8 months ago

”Ke ndryshuar kaq shume nga operacionet plastike”/ Jonida Maliqi kapet me komentuesen dhe e turperon

Keshilla12 months ago

Harrojeni dyllin dhe piskatoren/ Ja si te hiqni qimet dhe pushin e fytyres pa dhimbje dhe me lehte

Aktualitet1 year ago

Burrat më të lumtur janë martuar me gratë që i përkasin këtyre 3 shenjave te horoskopit

Magazina8 months ago

Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi bejne ‘XING’ me veshjen/ Kujt i shkon me shume fustani 3600 euro?

Sot1 year ago

8 Vajzat VIP qe u dobesuan ne menyre drastike/ Dieta e Rudina Dembacaj eshte me e mira

Sot1 year ago

Rregulluan dhembet dhe ju ndryshoj pamja/ Keta jane 8 Vipat shqiptar qe kane bere ndryshimin me te mire

Keshilla1 year ago

HOROSKOPI i muajit PRILL sipas astrologes MERI, ja shenjat qe duhet te kene kujdes

Aktualitet10 months ago

Pastroni zorren dhe shfryni barkun/ Ja cfare duhet te beni qe te keni barkun e sheshte

Magazina1 year ago

Do keni ndryshime te medha, Astrologu Paolo Fox zbulon 2 shenjat me FAT te viti 2020

Sot1 year ago

Doktor i njohur Pellumb Pipero jep lajmin e mire, ja çfarë pritet të ndodhë nga mesi i prillit

Magazina1 year ago

Kane mbetur edhe 5 muaj/ Astrologia Meri zbulon 3 shenjat qe do i hapen portat e fatit ne vitin 2020

Sot7 months ago

Data 16 Tetor eshte vendimtare/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi per muajin TETOR

Sot7 months ago

Horoskopi javor 19-25 Tetor nga astrologu Jorgo Pulla/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Magazina8 months ago

Rudina Dembacaj dhe Luana Vjollca bejne ‘XING’ me veshjen/ Kujt i shkojne me shume?

Magazina8 months ago

Me pantallona te shkurtra dhe xhakete jeshile/ Kjo eshte veshja e cuditshme e Bieta Sulos ne emision

Sot7 months ago

Ndoshta nuk i dinit por keto jane 10 gjera qe i terheqin meshkujt si me magnet

Aktualitet10 months ago

Dhjami i barkut hiqet qe cke me te/ Ja cfare duhet te beni qe te keni trupin si fiber

Aktualitet9 months ago

Hena e re do te hapi dyert e fatit/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te kete ndryshime drastike

Aktualitet10 months ago

I prene floket si ”cuna”/ Keto jane VAJZAT VIP qe i prene floket shkurt fare dhe nuk u penduan

Aktualitet7 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 13 Tetor/ Astrologia Susan Miller paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Aktualitet1 year ago

Gabimet që i Përsërisim sa Herë Bëjmë Dush

Sot1 year ago

Te forta per femijet/ Ja kush jane 13 super MAMAT VIP qe po i rrisin femijet te vetme

Aktualitet6 months ago

Sjelljet e patolerueshme në çift/ Keto jane 5 shenjat që partneri nuk ka respekt për ju

Keshilla12 months ago

Parukieret nuk jua thone/ Keto jane 10 sekrete per floket qe cdo vajze duhet ti dije

Magazina8 months ago

Meshkujt nuk jua thone asnjehere/ Keto jane 10 gjerat qe ata i adhurojne ne heshtje

Sot11 months ago

Shkuan nuse ne Kosove/ Keto jane 5 Vajzat VIP qe u dashuruan dhe martuan me cunat e Kosoves

Aktualitet7 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 18 Tetor/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te marr nje surpize

Magazina12 months ago

U martuan dhe iken nga televizioni / Keto jane 5 VAJZAT VIP qe u bene shtepiake me kohe te plote

Sot7 months ago

E bejne mashkullin te largohet nga ju/ Keto jane 6 sjelljet e femrave qe ata nuk i durojne

Magazina7 months ago

Ami ndryshon ngjyren e flokeve ne menyre drastike?/ Shikoni si duket ajo me floket bjonde

Aktualitet7 months ago

VITI i veshtire 2020 do te mbyllet me eklipsin e diellit/ Kjo eshte shenja qe do te kete ndryshime drastike

Magazina1 year ago

Horoskopi javor 13-19 Prill sipas astrologut te famshem PAOLO FOX, ja shenja me FAT e javes

Magazina1 year ago

Horoskopi mujor nga PAOLO FOX; ç’kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat gjatë prillit

Keshilla11 months ago

Na gjeti belaja/ Keto jane 10 veshjet qe meshkujt nuk i pelqejne fare te femrat

Sot7 months ago

HOROSKOPI i detajuar i muajit TETOR 2020/ Kjo eshte shenja me FAT e muajit

Aktualitet8 months ago

Xhemi Shehu dhe Marina Vjollca bejne ‘XING’ me veshjen/ Kujt i shkon me shume kostumi?

Aktualitet8 months ago

Me buzet flake te kuqe dhe floket stil “BOB”/ Ja si duket Xhensila me pamjen e re

Keshilla8 months ago

”Po na plakin para kohe” 6 Veprime qe bejme cdo dite dhe nuk e dime qe na demtojne

Sot12 months ago

Mos blini gjera kot me kot/ Keto jane 8 Veshjet qe ju tregojne femra me klas dhe te pasura

Uncategorized12 months ago

Te gjitha me nje pale atlete/ Keto jane vajzat VIP qe bene ”XING” me kete model atletesh

Aktualitet9 months ago

E ka mbajtur gjithmone te fshehte/ Ky eshte bashkeshorti milioner i Alketa Vejsiut (foto)

Magazina7 months ago

Xhensila Myrtezaj ben tatuazh emrin e Ajkes/ Shikoni vendin e vecante ku e ka bere

Shqiperia8 months ago

Me vetullat e holla dhe me fustanin bojeqielli/ Ja si dukej Xhensila kur u fejua me Besin

Keshilla1 year ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit, ja si të hiqni qimet me paste dhembesh, ruajeni receten

Magazina1 year ago

Lum kush i ka afer/ Kjo eshte gruaja me e pamposhtur dhe sensuale e horoskopit

Aktualitet12 months ago

E bukur dhe plot klas/ Brenda shtepise se aktorit te Porotkallise, Flor Binaj

Sot11 months ago

Bene ‘XING’ me kepucet 1000 dollare/ Keto jane VAJZAT VIP qe i kane veshur kepucet e shtrenjta

Aktualitet7 months ago

HOROSKOPI i muajit TETOR sipas astrologes MERI/ Kjo eshte shenja me FAT e muajit

Sot10 months ago

Ka shtepine me te bukur nga vajzat VIP/ Keto jane pamjet brenda shtepise super luksoze te Manjola Nallbanit

Sot11 months ago

Te fiksuara pas kesaj cante/ Keto jane VAJZAT VIP qe bene ”XING” me canten e shtrenjte

Aktualitet6 months ago

Ne muajin e 5 te shtatzanise/ Aferdita Dreshaj publikon foton e embel me rroba banje

Aktualitet8 months ago

Demi i pari, Gaforrja e Fundit/ Astrologia Meri paralajmeron per ndryshime ne daten 15 Shtator

Magazina6 months ago

Kane mbetur edhe 2 muaj nga viti 2020/ Ky eshte horoskopi per muajt Nentor dhe Dhjetor 2020

Magazina7 months ago

Brenda shtepise luksoze te Ponit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen e saj

Sot12 months ago

Kane lindur me kemishe/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit qe e kane fatin gjithmone me vete

Magazina1 year ago

Vila dhe shtepi luksoze/ Ja kush jane 5 VIPAT shqiptare qe kane shtepite me te bukura

Aktualitet7 months ago

6 Sjelljet që Tregojnë se një Mashkull është Dashuruar me Ju dhe 2 që Tregojnë se Ju Përdor!

Aktualitet10 months ago

Fryrja e barkut eshte kaq e bezdisshme/ Ja cfare duhet te beni qe te pasteoni zorren dhe te liroheni komplet

Aktualitet7 months ago

HOROSKOPI javor 12-18 Tetor i detajuar/ Kjo eshte shenja qe do te marr nje lajm te mire te premten

Aktualitet11 months ago

Meshkujt nuk na i thone asnjehere/ Keto jane 11 veshjet qe ata i adhurojne te femrat

Magazina8 months ago

Barkun me muskuj dhe trupin fiber/ Ja si duket Soni Malaj e zh veshur ne plazh

Aktualitet10 months ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacajt/ Kjo eshte shtepia ku ajo jeton me Markun

Sot12 months ago

Luks dhe klas/ Keto jane pamjet brenda shtepise se 7 VIPAVE shqiptar, Arditi e paska me te bukur

Sot11 months ago

Harxhuan milionat per dasmat luksoze/ Keto jane VAJZAT VIP qe bene dasmat me te medha

Sot1 year ago

Te presesh floket eshte ide e keqe?! Ja si kane ndryshuar per mire keto 10 vajza/foto

Magazina6 months ago

Arbana Osmani hap garderoben e saj/ Shikoni sa shume rroba dhe kepuce ka ajo

Keshilla1 year ago

Mos e hidhni LLUMIN e KAFES/ Kjo eshte receta BIO qe mund te pergatisni per 2 minuta

Sot11 months ago

Dikur shoqe te ngushta tani mbajne koken menjane/ Keto jane VAJZAT VIP qe e prishen shoqerine e ngushte

Magazina8 months ago

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Xhensila Myrtezaj kur nuk ishte e famshme

Aktualitet6 months ago

Na la pa fjale/ Bieta Sulo lahet ne det me rroba banje ne mes te nentorit

Aktualitet10 months ago

Me floke te shkurtra dhe me baluke/ Ja si dukej Arbana Osmani para se te behej e famshme

Magazina1 year ago

Kur dashuria nuk njeh moshë/ Ja vipat shqiptar që jane me te medha ne moshe se burrat e tyre

Keshilla10 months ago

Ndal, mos i prit floket/ Keto jane 10 modelet qe do ju ndryshojne krejtesisht pamjen tuaj

Aktualitet10 months ago

Kane mbetur edhe 5 muaj nga viti 2020/ Kjo eshte shenja qe do te nise nje jete te re jashte vendit

Sot7 months ago

Hena e plote do te trondise keto 2 shenja horoskopi/ Astrologia Susan Miller paralajmeron keto shenja

Aktualitet6 months ago

Me barkun jashte dhe me model te ri flokesh/ Ja si duket Marina Vjollca me pamjen e re

Aktualitet8 months ago

Me barkun te goja dhe me nur shtatzanie/ Ja si duket Arbana Osmani ne ditet e fundit para lindjes

Magazina7 months ago

Tani eshte 37 vjec por shikoni cfare trupi ka Jonida Maliqi me rroba banje ne plazh

Aktualitet8 months ago

Me rroba banje dhe trupin si ngjale/ Ja si duket Xhemi Shehu e zh veshur ne plazh

Sot11 months ago

Emra puro shqiptar/ Keta jane VIPAT shqiptar qe i kane vene femijeve emra me kuptim

Aktualitet7 months ago

Duhet te prisni deri te enjten/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe ne 22 Tetor do kete ndryshime

Sot7 months ago

Kanë lindur me këmishë/ Keto jane 4 shenjat e horoskopit qe u buron fati nga të katërta anët

Aktualitet8 months ago

I ka bere 44 vjece por e ka trupin si 20/ Ja si duket Inis Gjoni e zh veshur ne plazh

Aktualitet8 months ago

Me rroba banje dhe trupin si ngjale/ Ja si duket Elvana Gjata e zh veshur ne plazh

Magazina7 months ago

Na e zbukuroi diten/ Eduarti publikon foton e embel te Arbanes dhe Diellit nga materniteti

Aktualitet6 months ago

Ne 13 Nentor do te merrni nje dore te mire parashe/ Astrologia Susan Miller paralajmeron kete shenje

Sot1 year ago

“I kane vetem femrat me KLAS” 10 Gjera qe i terheqin meshkujt si me magnet

Aktualitet7 months ago

Arbana Osmani fotografohet per here te pare pas lindjes se djalit/ Ja sa e lumtur duket ajo

Aktualitet6 months ago

Lum si ju qe e keni burrin besnik/ Keto jane 10 shenjat qe ai nuk ju tradheton kurre

Aktualitet7 months ago

Do ju hapen portat e fatit ne jeten tuaj/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Sot8 months ago

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Ja si duket Alketa Vejsiu e veshur me kostumin e kuq

Sot6 months ago

Horoskopi i muajit NENTOR 2020 i detajuar/ Kjo eshte shenja qe do kete fatin me vete kete muaj

Aktualitet11 months ago

Brenda shtepise luksoze te Xhemi Shehut/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin dhe kuzhinen

Aktualitet8 months ago

Bashkeshorti i Zaimines ka qene i martuar dhe ka 2 vajza/ Zaimina publikon foton e tyre, ja sa te mira jane

Keshilla11 months ago

Rrudhat e syve nuk kane asnje shans/ Ky eshte kremi BIO i zones se syve qe e beni vete ne shtepi

Shtepia8 months ago

Me pantallona te shkurtra dhe e shtrire ne krevat/ Ja si duket Bieta Sulo brenda shtepise se saj

Magazina7 months ago

Brenda shtepise luksoze te Alketa Vejsiut/ Shikoni sa shume kepuce ka ajo ne garderoben e saj

Sot1 year ago

”Mundesi te reja” 4 Shenjat e horoskopit që do të pësojnë ndryshime të mëdha në vitin 2020

Aktualitet10 months ago

Brenda shtepise luksoze te Ciljetes/ Ja sa bukur e ka rregulluar ajo kuzhinen dhe sallonin

Aktualitet10 months ago

Iku gjysma e vitit/ Keto jane 5 Shenjat qe do te kene ndryshime drastike ne 2020 sipas PAOLO FOX

Aktualitet8 months ago

Brenda shtepise luksoze te Bieta Sulos/ Ja si duket ajo me xhinse dhe bluze te zeze brenda viles

Sot12 months ago

Ato janë mbretëresha të horoskopit: Femrat e kesaj shenje janë diva të lindura dhe rrezatojnë kudo!

Magazina7 months ago

Me barkun jashte dhe me strece te ngushta/ Shikoni cfare trupi ka bere Xhemi Shehu

Aktualitet6 months ago

Arbana me shami koke kurse Eduarti me cizme llastiku/ Ja si u veshen VIPAT te ditelindja e Besit

Aktualitet6 months ago

Horoskopi javor 26 Tetor-1 Nentor sipas astrologut Jorgo Pulla/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Aktualitet7 months ago

Hena e re vjen me ndryshime drastike/ Astrologu Jorgo Pulla zbulon 3 shenjat me FAT per javen 12-18 Tetor

Sot1 year ago

Po i hiqni vetullat gabim, 8 te verteta qe asnje estetiste nuk jua thote

Keshilla11 months ago

10 Veshjet qe ju tregojne me te shendosha/ Kontrolloni garderoben tuaj dhe beni mire te mos i vishni me

Aktualitet10 months ago

Parate, puna dhe dashuria/ Horoskopi i detajuar i gjysmes se dyte te vitit 2020, paskemi lajme

Magazina8 months ago

U tha se ishte shtatzane/ Tuna publikon foton me rroba banje, ja si duket barku i saj

Sot1 year ago

Kushton më pak se 200 lekë, por bën mrekulli! Njihuni me 10 përdorimet e VAZELINES

Aktualitet6 months ago

Brenda shtepise se Xhensila Myrtezaj/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin per festa

Aktualitet8 months ago

Do te kene ngritje ekonomike/ Astrologia Susan Miller jep lajmin e mire per keto 2 shenja per SHTATORIN

Aktualitet6 months ago

Me pantallona te shkurtra dhe me shapka ne shtepi/ Ja si duket salloni i Arbanes me arome feste

Magazina12 months ago

As italian as amerikan/ Keta jane 8 VIPAT qe i vune femijeve emra puro shqiptar

Aktualitet8 months ago

Luani i pari, Bricjapi i fundit/ Ky eshte parashikimi i astrologut Paolo Fox per muajin Shtator

Aktualitet6 months ago

Ka mbetur dhe 1 jave nga muaji TETOR/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do kete ndryshime drastike

Magazina8 months ago

Nuk e kishin pare asnjehere me rroba banje/ Ja si duket Bieta Sulo e zh veshur ne plazh

Magazina6 months ago

Bora Zemani dhe Elvana Gjata bejne ”XING” me veshjen 20 euro/ Kujt i shkon me shume nga te dyja?

Magazina8 months ago

Brenda shtepise luksoze te Valbona Selimllarit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin

Shtepia8 months ago

Me tuta te shkurtra dhe zbathur/ Ja si duket Alketa Vejsiu brenda shtepise se saj

Sot12 months ago

Ngjajne si dy pika uji/ Keto jane 10 Vajzat VIP qe jane kopje e mamase

Sot11 months ago

Me rrudha dhe rrathe te zinj te syte/ Ja si duken VAJZAT VIP pa pike makeup-i ne fytyre

Aktualitet10 months ago

Rregulluan dhembet dhe ndryshuan komplet/ Keto jane VAJZAT VIP qe i kane bere dhembet te bardhe si bora

Keshilla11 months ago

Mos e hidhni LLUMIN e KAFES/ Kjo eshte receta BIO qe mund te pergatisni per 2 minuta

Magazina7 months ago

Me kacurrela dhe vello ta gjate/ Ja si dukej Alketa Vejsiu e veshur nuse me fustan te bardhe

Sot12 months ago

Te veshura si nuse por jo ne dasmen e tyre/ Keto jane VAJZAT VIP qe u veshen me fustan te bardhe pa bere dasem

Sot1 year ago

HOROSKOPI javor 6-12 Prill sipas astrologut te famshem Paolo Fox, ja shenja me FAT

Aktualitet8 months ago

Duhet te prisni deri te premten per nje lajm te mire/ Horoskopi javor 21-27 Shtator per cdo shenje

Sot12 months ago

I kane burrat shume te pasur/ Keto jane 6 Vajzat VIP qe u dashuruan dhe martuan me biznesmen

Sot12 months ago

Nuk gjeten dot burra shqiptar/ Keto jane vajzat VIP qe u martuan me burra te huaj, kush e ka me te bukur?

Keshilla1 year ago

Spo gjeni rehat me vetullat? 5 Gabime qe po beni gjithe kohen e askush nuk jua thote

Aktualitet7 months ago

Do te keni nje ngritje te madhe ekonomike/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Magazina10 months ago

Nuk gjeten dot burra shqiptar/ Keto jane VAJZAT VIP qe u martuan me burra te huaj, kush e ka me te bukur?

Magazina9 months ago

Nuk dine te genjejne dhe te bejne thashetheme/ Keto jane 4 femrat me te sinqerta te horoskopit

Sot12 months ago

Rastesia mbret i botes/ Keto jane 5 VAJZAT VIP qe u njohen me partneret e tyre kur nuk e prisnin

Sot12 months ago

Kane bere operacione plastike por jane penduar/ Ja kush jane Vajzat VIP qe cfare nuk kane hequr

Aktualitet7 months ago

Do te merrni nje shume te madhe parashe/ Ky eshte horoskopi i dates 11 Tetor 2020

Aktualitet6 months ago

Iku gjysma e muajit Nentor/ Kjo eshte shenja qe do te marr 1 surprize ne daten 16 Nentor

Aktualitet7 months ago

As mos e mendoni ti beni tatuazh/ 13 Keshilla si te beni vetullat tuaja te duken si te vajzave VIP

Aktualitet11 months ago

I kane vetem femrat me KLAS/ Keto jane 10 Gjera qe i terheqin meshkujt si me magnet

Magazina6 months ago

“Je plakur shume futja ndonje botoks”/ Arbana Osmani kapet me ndjekesen dhe i jep pergjigjen e zgjuar

Keshilla7 months ago

Ka 1 arsye dhe 1 ushqim që ju shkakton kapsllëk pa e kuptuar; Ja cili është ai