Connect with us

Magazina

Barkun me muskuj dhe trupin fiber/ Ja si duket Soni Malaj e zh veshur ne plazh

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te dashura per publikun. Ajo eshte mjaft e perkushtuar mbas pamjes se saj dhe kryesisht pas linjave trupore.

Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ne rrjetin social ‘Instagram’ me bikini ne plazh. Rrobat e plazhit te Sonit jane kombinimi i ngjyrave roze dhe blu. Bashkengjitur fotos kengetarja e njohur shkruan ‘#sundayvibes’.

Soni shfaqet duke u relaksuar dhe ne sy bie trupi i saj super ne forme. Edhe pse eshte nene, kengetarja perseri gezon linja perfekte!

Ajo ka treguar se gezon keto linja per shkak te palestres se rregullt dhe dietes se mire ushqimore.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Magazina

Nora Istrefi ndryshon ngjyren e flokeve ne menyre drastike/ Kjo eshte ngjyra me e bukur e sezonit

Published

on

Nora Istrefi eshte nje nga kengetaret me te dashura dhe me te komentuara ne ekranin shqiptar. Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit e saj foto te ndryshme nga perditshmeria.

Ajo ka postuar nje foto ne “Instastory” ku ka zbuluar se me ardhjen e stines se re ka vendosur te ndryshoj edhe “look”.

Nora Istrefi gjithmone ka qene besnike e ngjyrave natyrale por kete here ka vendosur t’i cele pak. Kengetarja e njohur i ka lyer floket ne ngjyre kafe te hapur duke iu pershtatur ngjyrave te vjeshtes.

Kjo ngjyre i shkon shume edhe pse Nora nuk eksperimenton shpesh me look-un e saj. Ky ndryshim eshte pritur mjaft mire nga ndjekesit e kengetares.

Se fundmi Nora solli projektin e radhes i cili titullohet “Dy zemra” dhe eshte nje bashkepunim me kengetarin e njohur Butrin Imeri.

Continue Reading

Magazina

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Bieta Sulo para se te behej e famshme

Published

on

Bieta Sulo eshte kthyer ne nje nga personazhet me te ndjekur per publikun shqiptar.

Moderatorja e njohur e emisionit “Ftese ne 5” eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit e saj foto dhe video nga perditshmeria e saj.

Bieta ka postuar nje foto te vjeter te saj duke na kthyer pas ne kohe.

Ne foton e publikuar moderatorja shfaqet ne nje moshe shume te vogel duke pozuar ne shatervanin qe ka qene shume kohe me pare ne Tirane.

Ajo duket mjaft e embel dhe shihet me floke te kapura me baluke dhe e veshur me xhins.
Prane fotos Bieta shkruan: “ Ti e veshur yll po une thuaj?”

Pavaresisht viteve, Bieta mbetet nje prej moderatoreve me simpatike dhe me te pelqyera te ekranit.

Continue Reading

Magazina

Horoskopi i muajit TETOR nga JORGO PULLA/ Kjo eshte shenja qe do kete fat ne dashuri

Published

on

Astrologu Jorgo Pulla na ka shuar kuriozitetin në “Shqipëria Live” duke treguar se çfarë thonë yjet për muajin tetor.

Ai ka theksuar se tetori do të jetë një muaj i vështirë në përgjithësi, përkatësisht në marrjen e vendimeve të rëndësishme për jetën, ku çdo shenjë duhet të jetë e vëmendshme.

Astrologu i famshëm shqiptar ka treguar edhe moton për këtë muaj: “Ec avash sepse nxitojmë!”

Më poshtë është shpjeguar shkurtimisht se çfarë do të ndodhë për 7 shenjat e para të horoskopit:

Dashi do të ketë problem me ligjin.

Demi do të ketë mundësi udhëtimi dhe ndikime pozitive pozitive në jetën e tij.

Binjakët, marrja e vendimeve është shumë e rëndësishme, do të kenë rritje në detyrë dhe ka një aspekt pozitiv sa i përket anës shpirtërore.

Gaforrja do të jetë në dilemë në këtë muaj sepse duan që t’i zgjidhin gjërat sa më shpejt, por duhet të jenë shumë të kujdesshëm.

Luanët janë shumë të vëmendshëm si shenjë dhe pritet që këtë muaj të gjejnë njeriun e zemrës.

Virgjëresha është në kohën e duhur të saj këtë muaj në çdo aspekt.

Peshorja do të jetë e përfshirë në dyshime këtë muaj, duhet të jenë të vëmendshëm me punën e tyre, ndërsa ana ekonomike do të jetë pozitive.

Continue Reading

Trending