Connect with us

Aktualitet

Ajka e Xhensiles dhe Besit ben sot 2 vjece/ Shikoni sa eshte rritur bukuroshja e vogel

Published

on

Ajka, vajza e Xhensiles dhe Bes Kallakut feston sot dy vjetorin e lindjes. Te dy kane zgjedhur te shkruajne fjalet me emocionuese per vogelushen e tyre ne rrjetet sociale..

Babi Besi nuk mund te ishte me i lumtur se sot ne ditelindjen e Ajkes dhe ka publikuar nje foto te vajzes kur ajo ishte ende e vogel. Aktori i njohur i humorit i ka vendosur syzet e tij vogelushes dhe keshtu mund te kuptoni sesi eshte te kesh nje babi si Besi. Nje kujtim i bukur per te dy do te mbetet kjo foto fantastike.

Ajo qe na preku zemrat ishte dedikimi i tij per Ajken dhe ja cfare shkruajti Besi:

“Me e shtrenjta, Ajka e jetes, e shpirtit, e qiellit! Urime 2-vjetorin bija ime! Ta dua te qeshuren! 😂 @xhensilamyrtezaj Faleminderit secilit nga ju per cdo urim! Zoti ju rujt!!!”

Ndersa kengetarja ka ndare nje video buze detit me Ajken, teksa luajne e qeshin te dyja dhe shkruan kete mbishkrim: “12.07.2018 11:50 AM or’ e bekuar, solle diellin e diteve tona. Faleminderit At!”,

Tashme nuk e mbajne me sekret bukuroshen pasi Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj e kane treguar shpesh here profilin e vajzes se tyre.

Pandemia eshte bere shkak qe mos te lejohen festat por na mbetet te presim cfare kane menduar te dy artistet per Ajken.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Do i hapen portat e fatit/ Kjo eshte shenja e horoskopit me FAT per muajin TETOR 2020

Published

on

Akrepi: një muaj plot me fat!

I dashur Akrep, Tetori do tĂ« jetĂ« njĂ« muaj me shumĂ« fat pĂ«r shenjĂ«n tuaj! MĂ«rkuri mĂ« nĂ« fund ka hyrĂ« nĂ« bashkim: ndikimi i tij i dobishĂ«m, sĂ« bashku me favorin e Jupiterit, do t’ju ndihmojĂ« tĂ« arrini qĂ«llime tĂ« rĂ«ndĂ«sishme nĂ« fushĂ«n e punĂ«s dhe t’ju sjellĂ« gjithnjĂ« e mĂ« pranĂ« pĂ«rmbushjes suaj personale.

Edhe nga pikĂ«pamja sentimentale, Tetori premton shumĂ«: planeti Venus do tĂ« kthehet pĂ«r t’ju buzĂ«qeshur qĂ« nĂ« ditĂ«n e 3, gati pĂ«r t’ju dhuruar njĂ« muaj tĂ« tĂ«rĂ« dashurie dhe pasioni.

Për beqarët, takimet do të favorizohen, dhe me shumë mundëi njeriu i jetës suaj mund të mbërrijë gjatë këtij muaji.

Continue Reading

Aktualitet

Dikush do perpiqet tju veri shkopinj ne rrota/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 29 SHTTOR 2020

KUJTIME TRAUMATIKE

E Marte dt 29 dhe Xiron ne Dash ndodhet ne kundershtim me Diellin ne Peshore

Ky kombinim sjell pervoja te keqija nga femijeria qe kane prishur ekuilibrat tona dhe ecurine e marrdhenive

Nderkohe nuk duhet te harrojme lidhjen e veshtire midis Marsit te kundert ne Dash me Saturnin ne Bricjap

Cfarre ditesh te veshtira

Dielli ne Peshore ne kundershtime me xiron ne Dash tregon ndikimin e n je figure apo prototipi mashkullor te veshtire

Nje baba nje vella apo nje partner
Mund te mohojme veten tone dhe familjen per ta kerkuar kete prototip diku tjeter nese jemi ndjere keq ne femijeri

Nese prototipi mashkullor na plagos ne jeten tone si te jete babai si te jete burr si te jete shefi na bene ta rezervojme dhimjen dhe ta shprehim tek ata qe jane te dobet para nesh ose tek vetja jone

Dashi

Sot dta per ju ka nje konflikt ne cift nese jenii femer do shikoni vuajtejet qe ju ka shkaaktuar nder vite partneri dhe do ndjeheni melankolike Meshkujt do kene probleme me eproret

Demi

Dita sot mbart strese qe lidhen me shendetin dhe nje shok qe e keni kolege pune apo bashkepuntor Do kuptoni se ky dikushi ju ka lodhur se shumti

Binjaket

Kjo dite do ju kujtoj nje traume nga jeta erotike kur keni qene ne moshe te re dhe akoma ju ka lene disa mangesi ne menyren se si funksiononi ne nje marredhenie Tani doni te beni te fortin ashtu si ju kane trajtuar juve keq

Gaforrja

Nje traume familjare tenton te perswritet kur ju vete doni te ushtroni diktat tek pjestaret e tjere te familjes megjithese nuk jeni babai dhe as keni rol te tille

Luani

Sot do tregoni qe keni nje damar vulgar te ndikuar qe nga femijeria nga nje sjellje jo e mire e te afermve apo e vellezerve Kjo ju ka mbetur ne subkoshience dhe do ta tregoni me sjellejn tuaj hapur

Virgjeresha

Arroganca juaj sot do kete te beje me puhtetin konomik Mund te jeni femer por do deshironit te trgonit force ekonomie apo dikatat pas nje periudhe varferie apo nenshtrimi qe keni kaluar ne femijeri

Peshorja

Do kuptoni sot se megjithese i keni te gjitha vlerat e duhura nuk keni patur shume fat ne martese duke u perpjekur te qetesoni traumat e partnerit ne cift

Akrepi

Nje baba i dhu nshem apo i pakujdesshem mund te kete lene shenje ne jetn tuaj duke ju ulur vetbesimin dhe duke ju bere te gjeni gjithmone personin e gabuar ne jeten tuaj

Shigjetari

Mund te keni shume reputacion ne shoqeri por ne dashuri do ndjeheni vetem dhe bosh ne diten e sotme Por kjo ka te bee edhe me femijet do ju duket sikur nuk ju respektojne

Bricjapi

Per ju baba dhe vella i mire eshte ai qe ka pushtet dhe dominance por kjo nuk do mjaftoj ne diten e sotme kur ta shikoni se jeni vetem ne familje

Ujori

Gjithe problemi sot ka te beje me shoqerine dhe se kush komandon sidomos ne nje ambjent ku ju pretendoni te beheni zot i veshtrimve dhe flerteve Po ne fund gjithmone vjen dikush dhe e prish situaten dhe ju merr shkelqimin

Peshqit

Ndjeheni si viktime megjithese shpirterisht pretendoni se merritoni gjithcka pasi keni dhene gjithcka Sakrificat nuk shperblehen me sakrifica por me dashuri Ne kete rast dashuria ju ka harruar per momentin

Continue Reading

Aktualitet

Horoskopi javor 28 Shtator-4 Tetor i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes ne dashuri

Published

on

Dashi

Puna: Java do të jetë e favorshme për një ekuilibër të arritjeve tuaja të mëparshme profesionale. Ata që ndihen të pakënaqur do të jenë në gjendje të kërkojnë një punë të re ose të tregojnë interes për një pozicion të ri.

Financat: Financat këtë javë do të jenë të mira. Më në fund do të mund të bëni shpënzimet që kishit menduar. Por duhet të tregoheni të kujdesshëm, mos shpenzon për gjërat e panevojshme.

Dashuria: Çiftet do tĂ« jenĂ« absolutisht nervozĂ« dhe kurrĂ« nuk do tĂ« pĂ«rpiqen tĂ« falen nga partneri i tyre edhe pse mund tĂ« ndihen fajtorĂ«. BeqarĂ«t do tĂ« duhet tĂ« gjejnĂ« kohĂ« pĂ«r gjithçka. Gjithçka duhet tĂ« bĂ«het nĂ« kohĂ«n e duhur. Nxitimi mund tĂ« jetĂ« njĂ« gabim mjaft qesharak dhe mbi tĂ« gjitha jo i arsyeshĂ«m.

Demi

Puna: Kjo do të jetë një kohë kur do të dëshironi të filloni një aventurë të re të jetës: miq të rinj, angazhime të reja profesionale, një udhëtim në një vend të panjohur dhe më shumë.

Financat: Java mund tĂ« kĂ«naqĂ« shumĂ« prej jush me para tĂ« papritura.Kjo javĂ« do t’ju kĂ«rkojĂ« tĂ« pĂ«rgatitni njĂ« dhuratĂ« ose gjest tjetĂ«r tĂ« vĂ«mendjes pĂ«r njĂ« tĂ« dashur.

Dashuria: Çiftet mund ta pĂ«rjetojnĂ« lidhjen e tyre mĂ« intensivisht pasi do tĂ« ketĂ« njĂ« mĂ«nyrĂ« pĂ«r tĂ« kaluar kohĂ«n sĂ« bashku nĂ« tĂ« njĂ«jtin vend . Kjo do tĂ« zbulojĂ« shumĂ« pĂ«r ju.BeqarĂ«t mund tĂ« ndĂ«rpresin lidhjet me njerĂ«zit qĂ« nuk krijojnĂ« mĂ« stimuj dhe sigurisht mund tĂ« ketĂ« shumĂ« mĂ« tepĂ«r pĂ«r mĂ«nyrat nĂ« tĂ« cilat do tĂ« pĂ«rfundojnĂ« kĂ«to marrĂ«dhĂ«nie.

Binjakët

Puna: NĂ« pĂ«rgjithĂ«si, gjatĂ« javĂ«s, problemet do tĂ« jenĂ« nĂ« gjendje t’ju befasojnĂ«. E mira Ă«shtĂ« qĂ« çdo tension do tĂ« ketĂ« njĂ« rezultat dhe zgjidhje tĂ« favorshme nĂ« ditĂ«t nĂ« vijim.

Financat: NĂ«se keni lindur nĂ«n shenjĂ«n e BinjakĂ«ve, kĂ«tĂ« javĂ« do tĂ« keni bisedime dhe vendime tĂ« njĂ« natyre financiare nĂ« lidhje me shpenzimet e ardhshme, dokumente, etj. ËshtĂ« e mundur tĂ« diskutoni njĂ« kontratĂ« ose ofertĂ« nĂ« lidhje me paratĂ«, njĂ« punĂ« tĂ« re mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« paguar, njĂ« angazhim shtesĂ« ose njĂ« hua. KĂ«tĂ« javĂ« do tĂ« duhet tĂ« jeni mĂ« tĂ« pĂ«rgjegjshĂ«m dhe praktik nĂ« punĂ«t tuaja financiare.

Dashuria: Çiftet me siguri do tĂ« vĂ«rejnĂ« ndryshimin midis kalimit tĂ« jetĂ«s sĂ« tyre vetĂ«m ose me dikĂ«. TĂ« kuptuarit se cila jetĂ« Ă«shtĂ« mĂ« e mirĂ« sigurisht qĂ« do tĂ« bĂ«jĂ« disa zgjedhje shumĂ« tĂ« arsyeshme pĂ«r tĂ« ardhmen tuaj.BeqarĂ«t do tĂ« zbulojnĂ« se janĂ« nĂ« qendĂ«r tĂ« vĂ«mendjes sĂ« disa njerĂ«zve dhe kjo sigurisht qĂ« jo vetĂ«m do t’i bĂ«jĂ« lajka por edhe do t’i lejojĂ« ata tĂ« zgjedhin mĂ« lehtĂ« se me kĂ« tĂ« shoqĂ«rohen.

Gaforrja

Puna: Ndikimi i një gruaje të lindur nën shenjën e Peshqve, Gaforres ose Akrepit do të jetë shumë e rëndësishme për punët tuaja gjatë javës.

Financat: Disa nga ngjarjet e mira këtë javë do të lidhen me paratë, për të cilat do të keni informacione paraprake që do të merrni. Zhvillimi i ngadaltë, por i favorshëm për ju do të përfshijë punë ose angazhime në lidhje me dokumente financiare, kredi dhe më shumë. Këtë javë, shumë prej jush do të përjetojnë ndryshime ose suksese të rëndësishme në familjen ose punën tuaj.

Dashuria: Çiftet do tĂ« kenĂ« disa grindje sidomos pĂ«r çështje ekonomike , por problemi kryesor nuk do tĂ« jetĂ« ky aspak kĂ«shtu qĂ« do tĂ« ishte mĂ« mirĂ« tĂ« shkoni dhe tĂ« hetonit kĂ«tĂ« sens! BeqarĂ«t kanĂ« mjaft kohĂ« pĂ«r t’iu kushtuar njerĂ«zve pĂ«rreth tyre dhe pĂ«r t’i njohur mĂ« mirĂ« ata, duke u pĂ«rpjekur tĂ« heqin shpejt ato qĂ« fizikisht nuk mund tĂ« pĂ«rfshiheshin nĂ« listĂ«n e ngushtĂ«.

Luani

Puna: Konfliktet këtë javë në shumicën e rasteve do të provokohen qëllimisht nga njerëz që duan të mbrojnë pozicionin e tyre ose të arrijnë pozicionin e tyre me çdo kusht. Do të kërkohet të keni kujdes që të mos lejoni një kundërshtim të tillë.

Financat: Nëse punoni me para ose dokumente financiare, mos lejoni shpërqendrim në veprimet tuaja. Ngjarjet në lidhje me pagesën e vonuar nga puna (paga) ose nga një institucion tjetër janë të mundshme.

Dashuria: Çiftet mund tĂ« jenĂ« pak mĂ« tĂ« pĂ«rfshirĂ« nĂ« marrĂ«dhĂ«niet e tyre dhe nĂ« fakt duhet tĂ« kenĂ« arsye tĂ« vĂ«rteta pĂ«r tĂ« mos qĂ«ndruar nĂ« shtĂ«pi ose me partnerin e tyre. BeqarĂ«t duhet tĂ« jenĂ« shumĂ« tĂ« mirĂ« nĂ« kĂ«rkimin e njerĂ«zve interesantĂ« dhe mbi tĂ« gjitha tĂ« jenĂ« nĂ« gjendje tĂ« dalin dhe tĂ« sodisin me ta mundĂ«sinĂ« e tĂ« ardhmes sĂ« bashku!

Virgjëresha

Puna: Këtë javë do të shqetësoheni nga lajmet që do të zbulojnë veprimet dashakeqe të një personi që njihni.Lajmi i keq këtë javë, megjithatë, nuk do të jetë gjithmonë saktësisht ai që merrni. Kontrolloni çdo informacion para se të jepni dorë për ndjenjat dhe reagimet tuaja.

Financat: NĂ«se keni lindur nĂ«n shenjĂ«n e VirgjĂ«reshĂ«s, keni njĂ« javĂ« pĂ«rpara nĂ« tĂ« cilĂ«n do tĂ« keni biseda ose angazhime tĂ« pĂ«rbashkĂ«ta me njĂ« burrĂ«, kryesisht tĂ« njĂ« natyre financiare ose me prona tĂ« rĂ«ndĂ«sishme, dokumente materiale. ËshtĂ« e mundur tĂ« merrni para nga njĂ« burrĂ« qĂ« Ă«shtĂ« i afĂ«rmi juaj, partneri juaj i biznesit, pĂ«rfaqĂ«suesi i njĂ« institucioni dhe tĂ« tjerĂ«t.

Dashuria: Nga ana tjetër, çiftet nuk duhet të jenë shumë negativë nëse kanë disa probleme për të zgjidhur, gjithashtu sepse me pak përpjekje sigurisht që do të jetë e mundur të rritet harmonia e humbur më parë.Nëse beqarët kanë miq, ata do të duhet të kontaktojnë ata menjëherë për të caktuar një takim me ta gjatë fundjavës ku ata mund të kënaqen duke u argëtuar por nuk do të bëjnë lidhje të veçanta me njerëz të tjerë.

Peshorja

Puna: Burrat që i përkasin kësaj shenje mund të zhgënjehen nga veprimet jobesnike të një kolegu, menaxheri, partneri të biznesit ose klientit. Në përgjithësi, jini të kujdesshëm në punën tuaj që të mos përdorni për të përfituar dikë tjetër.

Financat: ShumĂ« do tĂ« pĂ«rfundojnĂ« me angazhime tashmĂ« tĂ« vendosura pĂ«r tĂ« zgjidhur njĂ« çështje tĂ« rĂ«ndĂ«sishme financiare ose marrĂ«dhĂ«nie tĂ« pĂ«rgjithshme biznesi.ËshtĂ« e mundur tĂ« merrni para me disa vonesa.

Dashuria: Çiftet do tĂ« fillojnĂ« tĂ« pĂ«rshkruajnĂ« ngadalĂ« Ă«ndrrat e tyre dhe pasi tĂ« kenĂ« vazhduar me kĂ«tĂ« hap ata padyshim do tĂ« vĂ«nĂ« nĂ« praktikĂ« atĂ« qĂ« duan, gjithmonĂ« duke u pĂ«rpjekur tĂ« harmonizojnĂ« ndjenjat e njĂ«ri-tjetrit. BeqarĂ«t fillimisht do tĂ« mĂ«rziten nĂ«se nuk mund tĂ« takojnĂ« njerĂ«z tĂ« rinj, por me kalimin e kohĂ«s do tĂ« jetĂ« gjithashtu interesante tĂ« jenĂ« nĂ« gjendje tĂ« rivlerĂ«sojnĂ« personalitetin e dikujt nga e kaluara.

Akrepi

Puna: GjatĂ« javĂ«s do tĂ« pĂ«rjetoni prova tĂ« vogla nĂ« punĂ«, tĂ« lidhura me kolegĂ« ose klientĂ« tĂ« irritueshĂ«m dhe tĂ« paepur. Dikush mund t’ju ​​provokojĂ« qĂ«llimisht nĂ« njĂ« konflikt, prandaj bĂ«ni kujdes me provokime tĂ« tilla.

Financat: Punët tuaja financiare do të kërkojnë vëmendje gjatë javës, pasi gjithçka do të duhet të shqyrtohet në detaje. Nëse jeni të përfshirë në çështje gjyqësore ose juridike të një natyre financiare, ato nuk ka gjasa të mbyllen këtë javë.

Dashuria: Çiftet mund tĂ« pĂ«rpiqen tĂ« zgjidhin problemet e tyre pa e bĂ«rĂ« atĂ« çështje shtetĂ«rore pasi mund tĂ« ketĂ« komplikime nĂ« marrjen gjithnjĂ« tĂ« prindĂ«rve ose miqve! BeqarĂ«t padyshim qĂ« nuk do tĂ« kenĂ« kĂ«tĂ« lloj problemi, por edhe ata herĂ« pas here e lĂ«nĂ« veten tĂ« ndikohet paksa jo vetĂ«m nga miqĂ«sitĂ«, por edhe nga filmat romantikĂ«.

Shigjetari

Puna: Do të ketë një periudhë keqkuptimi ose tensioni në punën tuaj, e cila mund të jetë një arsye për të biseduar me një menaxher, klient ose koleg.

Financat: Do të ketë një periudhë keqkuptimi ose tensioni në punën tuaj, e cila mund të jetë një arsye për të biseduar me një menaxher, klient ose koleg. Në shtëpinë tuaj do të ketë një mosmarrëveshje parash, e cila mund të kthehet në gabime ose humbje.

Dashuria: Çiftet sigurisht qĂ« do tĂ« pĂ«rpiqen tĂ« pĂ«rmirĂ«sojnĂ« jetĂ«n e tyre intime por gjĂ«ja e rĂ«ndĂ«sishme duhet tĂ« jetĂ« qĂ« gjithmonĂ« t’i lini hapĂ«sirĂ« ​​partnerit pĂ«r ta lejuar atĂ« tĂ« rigjenerohet, siç duhet tĂ« bĂ«ni ju. BeqarĂ«t vazhdimisht do tĂ« mendojnĂ« pĂ«r dikĂ« qĂ« ndoshta u ka vjedhur zemrĂ«n, por pa njĂ« pĂ«rpjekje dhe pa e ekspozuar veten do tĂ« jetĂ« e vĂ«shtirĂ« tĂ« afroheni me ta dhe mund tĂ« humbni mundĂ«si.

Bricjapi

Puna: GjatĂ« kĂ«saj jave, shumica prej jush do tĂ« duhet tĂ« jetojĂ« nĂ« mĂ«nyrĂ« dinamike pĂ«r shkak tĂ« shpejtĂ«sisĂ« me tĂ« cilĂ«n do tĂ« zhvillohen ngjarje ose ndryshime tĂ« caktuara. Çdo gjĂ« ndjek ligjet e universit, kĂ«shtu qĂ« shmangni panikun e panevojshĂ«m, frikĂ«n ose ankthin.

Financat: Kujdes me financat, do të hasni probleme serioze nëse nuk i menaxhoni siç duhet.

Dashuria: Çiftet do tĂ« pĂ«sojnĂ« njĂ« efekt domino nĂ« kuptimin qĂ« nĂ«se shohin probleme tĂ« tjera, ata gjithashtu do tĂ« ndikojnĂ« nĂ« jetĂ«n e tyre, ndĂ«rsa nĂ«se tĂ« tjerĂ«t gĂ«zohen ata do tĂ« jenĂ« nĂ« gjendje tĂ« gĂ«zohen nga ana e tyre! BeqarĂ«t do tĂ« jenĂ« tĂ« kujdesshĂ«m pĂ«r tĂ« mos u dhĂ«nĂ« shumĂ« besim njerĂ«zve pĂ«rreth tyre pasi nuk do t’u besojnĂ« tĂ« tjerĂ«ve dhe padyshim qĂ« do tĂ« ketĂ« pasoja mjaft tĂ« njohura fatkeqĂ«sisht.

Ujori

Puna: NĂ«se keni lindur nĂ«n shenjĂ«n e Ujorit, cilado qoftĂ« pritshmĂ«ria juaj paraprake pĂ«r kĂ«tĂ« javĂ«, ato padyshim qĂ« do tĂ« ndryshojnĂ« nga realiteti. Disa ngjarje do t’ju detyrojnĂ« tĂ« merrni vendime tĂ« rĂ«ndĂ«sishme ose tĂ« keni biseda tĂ« rĂ«ndĂ«sishme.

Financat: Ndryshe nga java e kaluar, këtë javë financat do të përmirësohen. Burimi i fundit që keni krijuar do të përmirësojë edhe më tej gjendjen tuaj.

Dashuria: Çiftet mund tĂ« dĂ«shirojnĂ« dhe shumĂ« mĂ« tepĂ«r sesa mund tĂ« pĂ«rballonin nĂ« tĂ« vĂ«rtetĂ« dhe kjo Ă«shtĂ« arsyeja kryesore pse do tĂ« ketĂ« pĂ«rleshje tĂ« vogla qĂ« do tĂ« pĂ«rcaktojnĂ« edhe fundjavĂ«n.BeqarĂ«t mund tĂ« mendojnĂ« pĂ«r diçka tĂ« re dhe emocionuese pĂ«r tĂ« bĂ«rĂ« dhe sigurisht do tĂ« kenĂ« sukses kĂ«tĂ« javĂ« kur dikush i intriguar do tĂ« shoqĂ«rojĂ« çdo lloj dhe lloj aventure.

Peshqit

Puna: Gjatë javës, shumë do të kenë mundësinë të festojnë suksesin ose festën personale të një miku ose të afërmi.

Financat: NĂ«se keni lindur nĂ«n shenjĂ«n e Peshqve, keni njĂ« javĂ« pĂ«rpara, nĂ« tĂ« cilĂ«n çështjet e parave tuaja do tĂ« kĂ«rkojnĂ« mĂ« shumĂ« vĂ«mendje: shpenzime, pagesa, blerje, detyrime, etj.Jini shumĂ« tĂ« kujdesshĂ«m me shpenzimet tuaja, me ruajtjen e kartat bankare dhe portofolin tuaj personal nĂ« njĂ« vend publik.Shmangni investimin e parave nĂ« investime tĂ« rrezikshme ose nĂ« mĂ«nyra tĂ« ndryshme pĂ«r t’u pasuruar shpejt.

Dashuria: Çiftet me siguri do tĂ« jenĂ« nĂ« gjendje tĂ« vendosin sĂ« bashku rregulla qĂ« duhen respektuar nĂ« tĂ« njĂ«jtĂ«n mĂ«nyrĂ« pa qenĂ« tepĂ«r kufizues ose kufizues i lirisĂ«. BeqarĂ«t, nga ana tjetĂ«r, mund tĂ« rezultojnĂ« shumĂ« mĂ« tĂ« ndjeshĂ«m se zakonisht dhe mund tĂ« pĂ«rjetojnĂ« ndjesi mjaft sfiduese me dikĂ« aspak tĂ« dukshme!/

Continue Reading

Trending