Connect with us

Sot

Horoskopi javor 15-21 QERSHOR nga Paolo Fox/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Published

on

Dashi

Puna do t’ju detyrojë të merrni një vendim të rëndësishëm. Astrologu i njohur Paolo Fox ju inkurajon të dëgjoni intuitën tuaj. Në dashuri do të duhet të angazhoheni për të zgjidhur disa keqkuptime në çift. Beqarët, nga ana tjetër, do të kenë mundësinë të bëjnë takime të reja, për sa kohë që ato lënë anash kujtimet që lidhen me të kaluarën.

Demi

Lajmet në lidhje me punën po vijnë. Sipas horoskopit të Paolo Fox, javën tjetër mund të ju shkaktojë vështirësi financiare, ki kujdes. Në dashuri duhet të përpiqeni të rifitoni më shumë besim ndaj partnerit.

Binjakët

Saturni dhe Venusi në pamje të shkëlqyeshme mund t’ju japin mundësi të mira pune. Kapini ato në fluturim. Beqarët që kërkojnë dashuri duhet të lënë shtëpinë dhe të lëvizin, mundësitë do të vijnë. Kjo javë do të sjellë qetësi për çiftet, projekte dhe zgjidhje të reja.

Gaforrja

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, java do të fillojë me nervozizëm. Mbi të gjitha, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me Peshoren dhe Bricjapin. Fundjava do jetë më e mirë, por rikuperimi i vërtetë do të jetë në verë. Puna fillon përsëri, megjithëse mjaft ngadalë.

Luani

Dashuria po lulëzon tani. Beqarët mund të mbështeten tek yjet, veçanërisht në fundjavë, ndërsa çiftet duhet të rimarrin besimin e tyre. Në punë do t’ju duhet më shumë stabilitet , veçanërisht tani kur po ndryshoni disa aspekte.

Virgjëresha

Puna shkon pa probleme si vaji. Shumë shpejt do të merrni disa lajme të mira. Ndërsa ju kërkon horoskopi i Paolo Fox, duhet të bëni kujdes vetëm ditën e Premte dhe të Shtunë, sepse mund të jeni duke kërkuar tensione. Në dashuri do të ishte e nevojshme t’i kushtoni më shumë vëmendje partnerit, ose, të paktën, për t’u sqaruar.

Peshorja

Në dashuri duhet të përpiqeni të hapni më shumë dhe të shprehni atë që ndjen vërtet. Beqarët që kërkojnë dashuri duhet të përpiqen të lënë më shumë mbrojtjen e tyre. Puna është e bllokuar, mbase për shkak të ndonjë pengese burokratike.

Akrepi

Puna po shkëputet, por gradualisht. Horoskopi i Paolo Fox ju fton të menaxhoni më mirë financat tuaja, veçanërisht nëse keni pasur probleme në të kaluarën. Historitë ose flirtet që kanë lindur tani mund t’ju largojnë shumë. Në fundjavë mund të realizoni në një takim të veçantë, përfitoni nga ai.

Shigjetari

Dashuria fillon përsëri, pas tensioneve të përjetuara me kalimin e ditëve. Ndjeni dëshirën për të ndryshuar diçka në jetën tuaj dhe kjo mund të shkaktojë diskutime në çift. Shikojeni sidomos të Premten. Në punë do të merrni një propozim që nuk duhet të nënvlerësohet: mendoni me kujdes.

Bricjapi

Puna mund të krijojë disa vështirësi , mbase të një natyre financiare, por mbani mend që viti 2020 do të jetë një vit që do t’ju lejojë të fitoni shumë prova! Në dashuri rikuperoheni, por ngadalë. Projektet profesionale po marrin shumë kohë dhe energji tani.

Ujori

Sipas horoskopit të Paolo Fox, në dashuri mund të keni një lajm intrigues, disa lajme që do të sjellin ndryshime në jetën tuaj. Beqarët duan të bien në dashuri, vetëm frika e kufizimit të lirisë suaj të dashur ju ndalon. Fryma e iniciativës dhe krijimtarisë do të shpërblehet në punë.

Peshqit

Përveç të Premtes, java duket shumë e frytshme , si në dashuri, ashtu edhe në punë. Beqarët do jenë në gjendje të bëjnë takime të reja, por ata duhet të heqin dorë nga e kaluara, një herë e përgjithmonë! Çiftet do të kenë mundësinë të kapërcejnë keqkuptimet që mbeten të pazgjidhura, falë një ndihme të vogël nga Marsi dhe Mërkuri. Po vjen një marrëveshje e re profesionale.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sot

Me floket e shkurtra dhe te verdha/ Ja si dukej Rudina Dembacaj kur ishte bjonde njehere e nje kohe

Published

on

Rudina Dembacaj eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun.Ajo eshte nje emer mjaft i njohur i skenave te teatrit dhe atyre televizive.

Rudina eshte nje nga personazhet me te perfolur te showbiz-it.

Aktorja dhe moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria.

U be kohe qe e shohim Rudinen ne ekran po nga ajo kohe e deri tani ajo ka ndryshuar shume.

Ne nje prej fotove te publikuara moderatorja dhe aktorja e njohur shfaqet me floket bionde dhe te shkurtra.

Pamja e saj duket shume ndryshe nga sot por mund te themi qe tani ajo eshte nje prej personazheve me simpatike te ekranit.

Continue Reading

Sot

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Ja si duket Alketa Vejsiu e veshur me kostumin e kuq

Published

on

Jemi mesuar qe moderatoren e njohur Alketa Vejsiu ta shohim cdo here te kuruar dhe elegante. Ajo eshte dalluar gjithmone per imazhin e persosur qe ka krijuar ne publik.

Alketa eshte mjaft e pergatitur dhe prej vitesh e kemi pare ne televizion te drejtoje emisione te ndryshme.

Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet shume e thjeshte. Moderatorja e njohur eshte veshur nje kostum te kuq dhe me floket rremuje.

Alketa duket shume bukur dhe eshte dalluar per stilin e saj te vecante te veshjes.

Gjithsesi ajo mbetet nje nder moderatoret me te bukura per publikun dhe gjithmone do qe te jete sa me perfekte.

Continue Reading

Sot

Ja si te hiqni dhjamin e fundit te barkun pa sharruar nga uria/ Ruajeni receten BIO

Published

on

Dhjami ne fund te barkut i mban grate larg xhinseve te preferuara pervecse eshte i padeshirueshem per tu pare. Sipas hulumtimeve eshte nje nga faktoret e vde kjes se parakohshme dhe nje rrezik serioz shendetesor.

Receta qe do te rekomandojme eshte nje nga me te dobishmet per zhdukjen e dhjamit.Ka rezultate te mahnitshme ne kohe shume te shkurter. Perbersit e kesaj recete nxisin metabolizmin duke ju ndihmuar te humbni peshe me shpejt.

Perberesit qe ju duhen:

Nje limon

nje tufe majdanoz

nje gote me uje

Perzieni mire majdanozin duke perdorur perpunesin e ushqimit. Shtrydhni lengun e limonit, perzijeni mire me majdanozin dhe ne fund shtoni nje gote uje. Perzieni mire te gjithe perberesit per disa minuta. Rekomandohet qe t’a konsumoni kete lenge ne stomak te zbrazet ne mengjes per 6 dite me radhe.

Pa pasur nevoje te kaloni ore te gjate ne palester apo te largoni nga dieta juaj ushqimet e preferuara, kjo recete do ju ndihmoje te digjni shume kalori. Lengu i limonit eshte agjent i fuqishem antioksidante qe ndihmon ne largimin e toksinave kurse majdanozi eshte jashtezakonisht efektiv sepse permireson tretjen.

Continue Reading

Trending