Connect with us

Sot

Do te merrni nje oferte qe do ju ndryshoje gjerat/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje

Published

on

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

Dashi

Në dashuri ka ardhur momenti për të folur hapur dhe nëse situata është e parikuperueshme, mund të vendosni që ta mbyllni. Bëni mirë që të shfrytëzoni momentet negative, për të kuptuar se si duhet ti zgjidhni problemet. Në punë, më në fund do të ketë rikuperim dhe do të merrni oferta të mira.

Demi

Stresi që ju ndjek prej disa kohësh, po ju lodh, ndaj bëni mirë që të gjeni qetësinë. Në këtë moment keni nevojë për të bërë kujdes me sferën financiare dhe shpenzimet.

Binjakët

Në dashuri nëse flisni me sinqeritet, do të keni mundësi që të zgjidhni shumë probleme. Po ashtu mund të ketë takime interesante. Në punë duhet kujdes, pasi rinisja do të jetë e lodhshme.

Gaforrja

Kjo është një situatë më e mirë, ku energjia do të jetë më e madhe, për shkak se nuk e keni më Hënën kundër. Nëse ka diçka që ju shkakton an kth dhe stres, duhet të gjeni një zgjidhje. Në punë, duhet të angazhoheni më shumë.

Luani

Ju pret një ditë e komplikuar, e mbushur me nervozizëm dhe tension. Gjatë kësaj dite, mund të keni disa dyshime. Nëse dikush ju ngacmon, mundohuni që të mos humbni durimin. Në punë mund të përballeni me probleme dhe kundërshti.

Virgjëresha

Gjërat në dashuri nuk do të ecin keq, por ka diçka që ju nervozon dhe ju bën të largët. Ky nuk është momenti ideal për të debatuar. Pas një periudhe të komplikuar, mund të jeni në kërkim të gjërave të reja. Në punë, keni nevojë për qetësi.

Peshorja

Në dashuri gjërat do të përmirësohen, ku Saturni do të hyjë në shenjën tuaj. Do të keni mundësi që të çliroheni nga disa pesha, ose njerëz. Në punë jo çdo gjë do të ecë siç dëshironi, por mos u dorëzoni.

Akrepi

Jeni duke përjetuar ditë të rënda, ku ndiheni nervoz dhe të lodhur. Duhet të bëni më shumë kujdes ndaj asaj që do të thoni. Hëna do të ketë ndikim të kundërt dhe ju fton që të jeni të kujdesshëm. Çiftet në krizë, do të duhet ta rishikojnë raportin mes tyre. Në punë, gjërat do të ecin ngadalë.

Shigjetari

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm, por jo të gjitha problemet do mund të zgjidhen në këtë moment. Gjatë kësaj të marte mund ta humbni toruan lehtësisht, ndaj bëni kujdes. Në punë, do ju duhet që të shtyni disa situata që ju krijojnë probleme.

Bricjapi

Për të shmangur një problem, mund të vendosni që të mos flisni me partnerin/en, por kjo nuk është zgjidhja e duhur, shkruan noa.al. Në raportin në çift duhet të sheshoni dallimet. Rikuperim do të ketë në punë.

Ujori

Kjo është një periudhë e mirë për lidhjet e reja, ku nëse jeni vetëm do të keni mundësi që të bëni takime të rëndësishme. Do të ndiheni disi nervoz gjatë kësaj dite. Mundohuni që të mos acaroheni me të tjerët, pasi nëse bëni diçka, kjo ndodh pasi e doni vetë.

Peshqit

Problemet në dashuri do të kalojnë shuam shpejt. Kjo është një periudhë mjaft pozitive, gjatë së cilës do keni mundësi që të merrni diçka më shumë. Në punë, pritet që të merrni përgjigje pozitive.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sot

Me floket e shkurtra dhe te verdha/ Ja si dukej Rudina Dembacaj kur ishte bjonde njehere e nje kohe

Published

on

Rudina Dembacaj eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun.Ajo eshte nje emer mjaft i njohur i skenave te teatrit dhe atyre televizive.

Rudina eshte nje nga personazhet me te perfolur te showbiz-it.

Aktorja dhe moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria.

U be kohe qe e shohim Rudinen ne ekran po nga ajo kohe e deri tani ajo ka ndryshuar shume.

Ne nje prej fotove te publikuara moderatorja dhe aktorja e njohur shfaqet me floket bionde dhe te shkurtra.

Pamja e saj duket shume ndryshe nga sot por mund te themi qe tani ajo eshte nje prej personazheve me simpatike te ekranit.

Continue Reading

Sot

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Ja si duket Alketa Vejsiu e veshur me kostumin e kuq

Published

on

Jemi mesuar qe moderatoren e njohur Alketa Vejsiu ta shohim cdo here te kuruar dhe elegante. Ajo eshte dalluar gjithmone per imazhin e persosur qe ka krijuar ne publik.

Alketa eshte mjaft e pergatitur dhe prej vitesh e kemi pare ne televizion te drejtoje emisione te ndryshme.

Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet shume e thjeshte. Moderatorja e njohur eshte veshur nje kostum te kuq dhe me floket rremuje.

Alketa duket shume bukur dhe eshte dalluar per stilin e saj te vecante te veshjes.

Gjithsesi ajo mbetet nje nder moderatoret me te bukura per publikun dhe gjithmone do qe te jete sa me perfekte.

Continue Reading

Sot

Ja si te hiqni dhjamin e fundit te barkun pa sharruar nga uria/ Ruajeni receten BIO

Published

on

Dhjami ne fund te barkut i mban grate larg xhinseve te preferuara pervecse eshte i padeshirueshem per tu pare. Sipas hulumtimeve eshte nje nga faktoret e vde kjes se parakohshme dhe nje rrezik serioz shendetesor.

Receta qe do te rekomandojme eshte nje nga me te dobishmet per zhdukjen e dhjamit.Ka rezultate te mahnitshme ne kohe shume te shkurter. Perbersit e kesaj recete nxisin metabolizmin duke ju ndihmuar te humbni peshe me shpejt.

Perberesit qe ju duhen:

Nje limon

nje tufe majdanoz

nje gote me uje

Perzieni mire majdanozin duke perdorur perpunesin e ushqimit. Shtrydhni lengun e limonit, perzijeni mire me majdanozin dhe ne fund shtoni nje gote uje. Perzieni mire te gjithe perberesit per disa minuta. Rekomandohet qe t’a konsumoni kete lenge ne stomak te zbrazet ne mengjes per 6 dite me radhe.

Pa pasur nevoje te kaloni ore te gjate ne palester apo te largoni nga dieta juaj ushqimet e preferuara, kjo recete do ju ndihmoje te digjni shume kalori. Lengu i limonit eshte agjent i fuqishem antioksidante qe ndihmon ne largimin e toksinave kurse majdanozi eshte jashtezakonisht efektiv sepse permireson tretjen.

Continue Reading

Trending