Connect with us

Magazina

I kane qare operacionet plastike/ Keto jane 10 VAJAT VIP qe jane bere me te bukura nga nderhyrjet

Published

on

Qe vipat shqiptare te pranojne operacionet plastike eshte dicka shume po shume e pazakonte.

Mund te themi qe shume pak e pranojne,por shume prej vajzave te showbizit i jane nenshtruar te pakten nje here nje nderhyrje estetike. Me poshte po ju rendesin 10 prej tyre qe I kane pranuar keto operacione dhe ne fakt duket qe I kane qare

Nora Istrefi

“I kam fryre veç pak buzet”, ka pranuar Nora ne nje interviste.Kengetarja pohoi se buzet i kane dhene vertet nje pamje krejt tjeter.

2.Françeska Jaçe

Ajo e ka pranuar vete pak kohe me pare ne emisionin e Rudines qe operacioni qe ka ber nderhyrjen eshte ne hunde . “Isha e fiksuar, doja ta beja, por kisha edhe mish te huaj dhe vendosa. E kisha te nevojshme, por edhe fiksimi i moshes…”tha Franceska ne intervisten me moderatoren Rudina

3.Lori Hoxha

Ndryshe kete here pervecse e ka pranuar Lori na tregon edhe arsyen pse.Ajo tregon qe nuk do qe vajzat e vogla te mendojne se ajo eshte perfekte. Blogerja Lori duket vertete shume bukur por ende nuk e ka thene se çfare operacionesh plastike ka bere konkretisht.

Roza Lati

4.Me siguri e menduat qe edhe Roza Lati do te ishte pjese e kesaj liste. Roza duke qen nje tip i cilter dhe i sinqerte i ka pranuar nderhyrjet dhe madje ka njoftuar para se t’i nenshtrohej operacionit. Moderatorja e njohur ka bere hunden ,buzet, por dhe gjoksin.

5.Era Istrefi

Nje nder vajzat e tjera te showbizit qe i eshte nenshtruar operacioneve plastike eshte edhe Era Istrefi. Ajo ne nje interviste ne fillimet e karrieres se saj ka treguar se ka ber nderhyrje ne buze. Kohet e fundit po perflitet qe kengetarja ka bere edhe gjoksin.

6.Dafina Zeqiri

Kjo eshte e dukshme qe Dafina nuk ka te njejten pamje si vite me pare. Kjo eshte fale operacioneve plastike konfirmon kengetarja. Ajo ka treguar se i eshte nenshtruar kirurgjise plastike dhe ka bere gjoksin dhe hunden. Ne nje emission disa vite me pare. Dafina ka bere edhe buzet qe i kane dhene nje pamje tjeter dhe mund te themi edhe me te bukur.

7.Aurela Hoxha

Modelja ka pranuar qe ka bere vetem buzet dhe pse eshte perfolur shpesh se i eshte nenshtruar shume operacioneve plastike Çfaredo operacioni plastik te kete bere Aurela, ne duhet ta pranojme qe e ka ndryshuar shume dhe duket gjithmone edhe me mire.

8. Alberie Hadergjonaj

Koha kalon por Alberia mbetet nje nga femrat me te bukura shqiptare. Por kohet e fundit flitet se ka bere operacione plastike. Sezonin e kaluar e ftuar ne emisionin “Xing”. Alberie tha se i vetmi operacion qe ka bere eshte hunda. Ajo na tregon se eshte bere pishman per kete operacion.

9. Genta Ismajl

Te gjithe e zmadhojne Genta e zvogelon. “Me ka dhembur shume shpina”,tregoi kengetarja.Ajo eshte shprehur ne nje interviste se e ka zvogeluar gjoksin. Genta gjithashtu ka bere buzet dhe hunden.

10 Çiljeta Xhilaga

Nuk mund te harronim kengetaren e njohur ,e cila i habiti te gjithe pak kohe me pare kur tha se do te zvogelonte gjoksin. Kengetarja e zvogeloi gjoksin me 3 numra.

Por sido qe te jete me gjoks te madh, apo me te vogel, Çiljeta mbahet si nje prej vajzave me te bukura shqiptare.Tre vite me pare kengetarja ka bere gjithashtu edhe hunden.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Magazina

Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi bejne ‘XING’ me veshjen/ Kujt i shkon me shume fustani 3600 euro?

Published

on

Dy kengetaret me terheqese te ekranit, Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi kane bere ‘xing’ me te njejtin fustan.

Cdo veshje e tyre eshte mjaft e pelqyer dhe pa dyshim ne hap me kohen.

Pak kohe me pare kengetarja e njohur Jonida Maliqi u shfaq me nje fustan te gjate bezhe, mjaft shik ne nje nga puntatat e “ADC”.

Po eshte edhe Nora, ka publikuar ne rrjetin social nje foto me po te njejtin fustan.

Per shkak te formave trupore mjaft elegante, te dyjave i rri mjaft bukur dhe moren mjaft komente pozitive nga publiku.

Ne nuk mund te bejme dot dallimin se kujt i rri me mire, por ju si mendoni? Kush duket me bukur Nora apo Jonida?

Continue Reading

Magazina

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo bejne ‘XING’ me te njejten veshje/ Kujt i shkon me shume kostumi?

Published

on

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo jane dy protagonistet absolute te pasditeve tona te cilat moderojne dy prej emisioneve me te suksesshme.

Ato jane njeheresh vajza me stil dhe qe e duan te bukuren prvecse jane dy nga prezantueset me te dashura per publikun e gjere te pasdites.

Bieta dhe Rudina perpiqen qe te duken gjithmone me nje pamje te kuruar dhe plot stil sepse ceshtja e veshjes per nje prezantuese qe drejton cdo dite te javes nje emision eshte nder me kryesoret.

Dy moderatoret e njohura kane bere ‘xing’ me veshjet e tyre duke u veshur te dyja me pizhama.

Nje stil i kendshem qe atyre u shkonte vertete shume por edhe mjaft i guxuar. Rudina kishte zgjedhur taka te larta per te thyer stilin casual ndersa Bieta kishte zgjedhur pizhama ngjyre vjollce me pika portokalli.

Te dyja duken vertete bukur dhe guximi i tyre ia ka vlejtur!

Continue Reading

Magazina

Elita Rudi tregon per here te pare barkun e rrumbullakosur/ Ja si duket ajo me nur shtatzanie

Published

on

Elita Rudi dhe Gjiko do te behen se shpejti prinder per here te dyte. Gjate nje feste te organizuar mes familjareve dhe miqve, ciifti e ka konfirmuar kete lajm te bukur.

Elita eshte ne pritje te nje vajze dhe kete e kane zbuluar ne nje menyre shume te bukur. Ne videon e postuar ne rrjetet sociale moderatorja shfaqet prane vogelushit Zerit dhe Gjikos.

Tullumbacja leshoi letra ne ngjyren roze dhe Zeri tani do te behet me nje moter. Krahas videos Elita ka shkruar: “ Jemi shume te lumtur qe familjes tone po i shtohet nje vajze!Faleminderit Zot”.

Elita dhe Gjiko jane gezuar shume per kete lajm dhe duken mjaft te emocionuar ne video.

Continue Reading

Trending