Connect with us

Sot

I palosin meshkujt me nje shikim/ Keto jane 3 femrat me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Me sjelljet e tyre provokuese disa femra I bejne per vete meshkujt,ndersa disa te tjera i joshin me thjeshtesine e tyre. Por ekzistojne edhe disa femra qe me feminilitetin qe i karakterizon i bejne meshkujt qe te çmenden pas tyre

Femrat me te parezistuesshme, ne syte e meshkujvesipas horoskopit iu perhasin ketyre tri shenjave:

Dashi

Femrat qe i perkasin shenjes se Dashit njiohen si shume te apasionuara dhe impulsive. Dashi ka nje imagjinate fantastike te udhehequr nga adrenalina qe ka ne gjak. Mund te themi qe ka nje imagjinate te shfrenuar dhe te pasur..

Besnikeria nuk eshte karakteristika e saj e forte dhe dalluese, keshtu qe nje marredhenie premton shume variacion me nje grua te tille. Eshte nje dashnore e lindur dhe perfkte. .Gjithçka e saj eshte joshese

Luani

Femra qe i perket shenjes se Luanit fale faktit qe i pelqen te argetohet, ben gjithçka per te fituar dhe per te kenaqur partnerin e saj. Kjo eshte menyra e saj per te treguar vlerat qe ka, bukurine ,miresine, dhe pasionin. Burrat ne joshjen e saj dorezohen lehtesisht.

Nje nate e zjarrte dashurie i pret burrat me nje grua Luan duke treguar interes per te, . Ajo nuk eshte romantike, perkundrazi, dashuron ne menyre energjike.Qe te nxise kenaqesine tek burrat ajo e ben duke perdorur fjale dhe emocione.

Akrepi

Eshte nje pushtuese eksperte e zemrave te burrave, femra qe i perket shenjes se akrepit. Nuk ka komplekse, eshte e hapur, shume e lirshme dhe ka nje pasion agresive. Eshte e predispozuar ndaj mungeses se besnikerise qe e ben nje dashnore te klasit te pare.

Nje femer Akrep, joshese dhe misterioze, rizgjon tek burrat nje pasion te pafund. Eshte ne kerkim te marredhenieve qe i sjellin kenaqesi trupore. Ajo ju terheq, pa komplekse drejt aventurave seksuale te paharrueshme qe do t’ju jape pervoja te papershkrueshme me fjale.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sot

Me floket e shkurtra dhe te verdha/ Ja si dukej Rudina Dembacaj kur ishte bjonde njehere e nje kohe

Published

on

Rudina Dembacaj eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun.Ajo eshte nje emer mjaft i njohur i skenave te teatrit dhe atyre televizive.

Rudina eshte nje nga personazhet me te perfolur te showbiz-it.

Aktorja dhe moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria.

U be kohe qe e shohim Rudinen ne ekran po nga ajo kohe e deri tani ajo ka ndryshuar shume.

Ne nje prej fotove te publikuara moderatorja dhe aktorja e njohur shfaqet me floket bionde dhe te shkurtra.

Pamja e saj duket shume ndryshe nga sot por mund te themi qe tani ajo eshte nje prej personazheve me simpatike te ekranit.

Continue Reading

Sot

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Ja si duket Alketa Vejsiu e veshur me kostumin e kuq

Published

on

Jemi mesuar qe moderatoren e njohur Alketa Vejsiu ta shohim cdo here te kuruar dhe elegante. Ajo eshte dalluar gjithmone per imazhin e persosur qe ka krijuar ne publik.

Alketa eshte mjaft e pergatitur dhe prej vitesh e kemi pare ne televizion te drejtoje emisione te ndryshme.

Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet shume e thjeshte. Moderatorja e njohur eshte veshur nje kostum te kuq dhe me floket rremuje.

Alketa duket shume bukur dhe eshte dalluar per stilin e saj te vecante te veshjes.

Gjithsesi ajo mbetet nje nder moderatoret me te bukura per publikun dhe gjithmone do qe te jete sa me perfekte.

Continue Reading

Sot

Ja si te hiqni dhjamin e fundit te barkun pa sharruar nga uria/ Ruajeni receten BIO

Published

on

Dhjami ne fund te barkut i mban grate larg xhinseve te preferuara pervecse eshte i padeshirueshem per tu pare. Sipas hulumtimeve eshte nje nga faktoret e vde kjes se parakohshme dhe nje rrezik serioz shendetesor.

Receta qe do te rekomandojme eshte nje nga me te dobishmet per zhdukjen e dhjamit.Ka rezultate te mahnitshme ne kohe shume te shkurter. Perbersit e kesaj recete nxisin metabolizmin duke ju ndihmuar te humbni peshe me shpejt.

Perberesit qe ju duhen:

Nje limon

nje tufe majdanoz

nje gote me uje

Perzieni mire majdanozin duke perdorur perpunesin e ushqimit. Shtrydhni lengun e limonit, perzijeni mire me majdanozin dhe ne fund shtoni nje gote uje. Perzieni mire te gjithe perberesit per disa minuta. Rekomandohet qe t’a konsumoni kete lenge ne stomak te zbrazet ne mengjes per 6 dite me radhe.

Pa pasur nevoje te kaloni ore te gjate ne palester apo te largoni nga dieta juaj ushqimet e preferuara, kjo recete do ju ndihmoje te digjni shume kalori. Lengu i limonit eshte agjent i fuqishem antioksidante qe ndihmon ne largimin e toksinave kurse majdanozi eshte jashtezakonisht efektiv sepse permireson tretjen.

Continue Reading

Trending