Connect with us

Sot

Do zgjidhni nje problem qe keni/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje

Published

on

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

Dashi

Në dashuri po afron një periudhë e rëndësishme, ku duhet të kuptoni ndjenjat e vërteta të partnerit/es. Gjatë kësaj kohe duhet kujdes dhe qetësi në raport me të tjerët. Në punë, instinkti nuk do ju lejojë që të gaboni.

Demi

Jeni nervoz dhe nën pre sion, veç kujdes të mos inatoseni tepër. Hëna do të ketë ndikim të kundërt, ku në raport me të tjerët duhet të bëni kujdes. Në punë, ky është një moment pozitiv, ndaj bëni mirë që të ndiqni instinktin.

Binjakët

Në dashuri do të dominojë energjia e mirë gjatë gjithë ditës. Mund të lindin histori të reja, por ka nevojë për verifikim. Në punë, gjërat mund të ecin më mirë, pasi ka shumë sfida me të cilat po përballeni.

Gaforrja

Ju pret një ditë me efekte pozitive dhe jetëgjata, ku do të bënit mirë që t’ia kushtonit takimeve. Problemet dhe ngarkesat e reja në punë, do të gjejnë zgjidhje. Kujdes duhet treguar me financat.

Luani

Hëna në shenjë shton dëshirën për të dashuruar, duke ndikuar pozitivisht në jetën sentimentale. Në punë do të ketë rikuperim, duke sjellë mundësi rinisje.

Virgjëresha

Ky është moment rikuperimi në lidhjet në çift. Duhet të flisni dhe të sforcoheni për të zgjidhur problemet. Disa punë, kanë mbetur pezull.

Peshorja

Problemet në çift duhen zgjidhur, ndaj bëni mirë që të flisni hapur. Nuk duhet të rrini me një person, vetëm për të mos u ndjerë vetëm. Ky është një moment mjaft i favorshëm për krijimtarinë.

Akrepi

Me ndikimin e kundërt të Hënës, do të bënit mirë që ti shtynit takimet. Me njeriun e zemrës, mund të ndiheni disi të largët. Puna do ju krijojë shqetësime, por është normale, pasi është një periudhë e mbushur me zhvillime të reja dhe ndryshime.

Shigjetari

Ju pret një ditë me përmirësime të ndjeshme në dashuri. Stresi dhe lodhja do të ndihen, ku do të ndjeni shumë përgjegjësi. Në punë, mund të merrni diçka duke u rikthyer në lojë.

Bricjapi

Ky është momenti për të bërë projekte bashkë për të ardhmen. Në dashuri, duhet të organizoni diçka për ditët në vijim, shkruan noa.al. Po ashtu, do e keni më të lehtë menaxhimin e jetës tuaj.

Ujori

Dashuria vijon të mbetet në plan të dytë, por nëse ka diçka që ju intereson, bëni përpara. Në punë, do të jeni plot energji, pas një periudhe të komplikuar.

Peshqit

Në dashuri, duhet të bëni kujdes. Në raportin në çift, duhet të mundoheni që të jeni më të gatshëm me njeriun e zemrës. Mundohuni që të bëni qartësi në sferën profesionale.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sot

Me floket e shkurtra dhe te verdha/ Ja si dukej Rudina Dembacaj kur ishte bjonde njehere e nje kohe

Published

on

Rudina Dembacaj eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun.Ajo eshte nje emer mjaft i njohur i skenave te teatrit dhe atyre televizive.

Rudina eshte nje nga personazhet me te perfolur te showbiz-it.

Aktorja dhe moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria.

U be kohe qe e shohim Rudinen ne ekran po nga ajo kohe e deri tani ajo ka ndryshuar shume.

Ne nje prej fotove te publikuara moderatorja dhe aktorja e njohur shfaqet me floket bionde dhe te shkurtra.

Pamja e saj duket shume ndryshe nga sot por mund te themi qe tani ajo eshte nje prej personazheve me simpatike te ekranit.

Continue Reading

Sot

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Ja si duket Alketa Vejsiu e veshur me kostumin e kuq

Published

on

Jemi mesuar qe moderatoren e njohur Alketa Vejsiu ta shohim cdo here te kuruar dhe elegante. Ajo eshte dalluar gjithmone per imazhin e persosur qe ka krijuar ne publik.

Alketa eshte mjaft e pergatitur dhe prej vitesh e kemi pare ne televizion te drejtoje emisione te ndryshme.

Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet shume e thjeshte. Moderatorja e njohur eshte veshur nje kostum te kuq dhe me floket rremuje.

Alketa duket shume bukur dhe eshte dalluar per stilin e saj te vecante te veshjes.

Gjithsesi ajo mbetet nje nder moderatoret me te bukura per publikun dhe gjithmone do qe te jete sa me perfekte.

Continue Reading

Sot

Ja si te hiqni dhjamin e fundit te barkun pa sharruar nga uria/ Ruajeni receten BIO

Published

on

Dhjami ne fund te barkut i mban grate larg xhinseve te preferuara pervecse eshte i padeshirueshem per tu pare. Sipas hulumtimeve eshte nje nga faktoret e vde kjes se parakohshme dhe nje rrezik serioz shendetesor.

Receta qe do te rekomandojme eshte nje nga me te dobishmet per zhdukjen e dhjamit.Ka rezultate te mahnitshme ne kohe shume te shkurter. Perbersit e kesaj recete nxisin metabolizmin duke ju ndihmuar te humbni peshe me shpejt.

Perberesit qe ju duhen:

Nje limon

nje tufe majdanoz

nje gote me uje

Perzieni mire majdanozin duke perdorur perpunesin e ushqimit. Shtrydhni lengun e limonit, perzijeni mire me majdanozin dhe ne fund shtoni nje gote uje. Perzieni mire te gjithe perberesit per disa minuta. Rekomandohet qe t’a konsumoni kete lenge ne stomak te zbrazet ne mengjes per 6 dite me radhe.

Pa pasur nevoje te kaloni ore te gjate ne palester apo te largoni nga dieta juaj ushqimet e preferuara, kjo recete do ju ndihmoje te digjni shume kalori. Lengu i limonit eshte agjent i fuqishem antioksidante qe ndihmon ne largimin e toksinave kurse majdanozi eshte jashtezakonisht efektiv sepse permireson tretjen.

Continue Reading

Trending