Connect with us

Magazina

Do kaloni nje faze ndryshimi te madh/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje te horoskopit

Published

on

SITUATE TRANZICIONI

Merkuri ndodhet ne graden e fundit ne shenjen e Binjakeve dhe takohet me lidhjen veriore te henes duke na sjell nje mesazh Karmik ne kete dite

Eshte nje periudhe tranzicioni ne shenjen e Gaforres ku edhe ndodhet lidhja veriore e henes

Ka shume ide dhe interesa por ka edhe kendveshtrime te ndryshme se si i shikojme

Keto kendveshtrime sikur humbin ne keto drejtime te ndryshme dhe sot do jemi te pavendosur dhe ndoshta te eger apo te pameshirshem

Mesimi qe do marrim sot do jete Karmik dhe do percaktoj hapat tona te metejshme

Dashi

Jeni ne fund te nje rrugetimi i cili perballet me veten dhe me pasqyrimin e ceshtjeve familjare te cilat ju ngarkojne shume emocionalisht dhe e keni te veshtire te hapeni apo te dilni ne rrugen tuaj

Demi

Nga kendveshtirmi ekonomik sot do ngeceni ne nje pike e cila sic thote Napoloni nese nuk zgjidhet duhet te pritet Por gjithsesi kjo nyje do jete percaktuese per te ardhmen

Binjaket

Nga vetja keni akoma shume per te mesuar por sikur rikthehen edhe te tjeret qe ti merrni ne konsiderate apo ne jeten tuaj Ky takim midis asaj qe jepni dhe asaj qe merrni mund te jete fatal

Gaforrja

Jo cdo e kaluar ju ka mesuar mesimin sic duhet Por rikthehet e kaluara e afert tju takoj ne piken e kapercimit te vetvetes se keqe qe tju jap nje mesim sot

Luani

Mendimi apo gjykimi qe keni per te tjeret sot do vertetohet ne eshte i drejte pas nje takimi apo mesazhi qe do ju veje shume gjera ne pikpyetje sidomos ne jeten personale

Virgjersha

Disa duan te kalojne sot nga rruga qe ju sapo e keni pershkruar per tju treguar se ne disa aspekte ligjore ka pak paqartesi ose nuk keni vepruar si duhet

Peshorja

Nese ne jeten tuaj ndjeni se keni harruar dicka te rendesishme ne rrugetimin tuaj ka ardhur momenti te takoheni pikerisht me ate qe keni fharruar apo keni neglizhuar sidmos ne planin shpirteror apo ndonje
detyrim material

Akrepi

Sot do kuptoni sa ju ka mashtruar instikti seksual apo boshlleku shpirteror duke pranuar per te vertete apo me vlera dike qe ka qene teneqe ne jeten tuaj

Shigjetari

Per ju dita ka rendesi ne lidhje me mesazhin qe ju percjell ne lidhje me punen apo sa mundesi keni te mbani nje pozicion pa u futur ne te thella

Bricjapi

Disa njerez apo marredhenie perparojne ne rrugen perpara por tek ju do ndodh e kunderta Ne cift rruga do vazhdoj mbrapsht deri ne piken e nisjes Pastaj te shohim a mund ta filloni nga e para

Ujori

Nje mesazh nga universi ju thote se sot duhet te kuptoni cfarre doni me shume nje marredhenie errotike apo nje marredhenie pune

Peshqit

Jeni gati te dilni nga shtepia per nje shetitje apo takim errotik por do kuptoni se jeta ja u sjell mu tek dera ate qe presupozohej ta takonit ne nje vend te kendshem Ju perplaset ne fytyre

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Magazina

Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi bejne ‘XING’ me veshjen/ Kujt i shkon me shume fustani 3600 euro?

Published

on

Dy kengetaret me terheqese te ekranit, Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi kane bere ‘xing’ me te njejtin fustan.

Cdo veshje e tyre eshte mjaft e pelqyer dhe pa dyshim ne hap me kohen.

Pak kohe me pare kengetarja e njohur Jonida Maliqi u shfaq me nje fustan te gjate bezhe, mjaft shik ne nje nga puntatat e “ADC”.

Po eshte edhe Nora, ka publikuar ne rrjetin social nje foto me po te njejtin fustan.

Per shkak te formave trupore mjaft elegante, te dyjave i rri mjaft bukur dhe moren mjaft komente pozitive nga publiku.

Ne nuk mund te bejme dot dallimin se kujt i rri me mire, por ju si mendoni? Kush duket me bukur Nora apo Jonida?

Continue Reading

Magazina

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo bejne ‘XING’ me te njejten veshje/ Kujt i shkon me shume kostumi?

Published

on

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo jane dy protagonistet absolute te pasditeve tona te cilat moderojne dy prej emisioneve me te suksesshme.

Ato jane njeheresh vajza me stil dhe qe e duan te bukuren prvecse jane dy nga prezantueset me te dashura per publikun e gjere te pasdites.

Bieta dhe Rudina perpiqen qe te duken gjithmone me nje pamje te kuruar dhe plot stil sepse ceshtja e veshjes per nje prezantuese qe drejton cdo dite te javes nje emision eshte nder me kryesoret.

Dy moderatoret e njohura kane bere ‘xing’ me veshjet e tyre duke u veshur te dyja me pizhama.

Nje stil i kendshem qe atyre u shkonte vertete shume por edhe mjaft i guxuar. Rudina kishte zgjedhur taka te larta per te thyer stilin casual ndersa Bieta kishte zgjedhur pizhama ngjyre vjollce me pika portokalli.

Te dyja duken vertete bukur dhe guximi i tyre ia ka vlejtur!

Continue Reading

Magazina

Elita Rudi tregon per here te pare barkun e rrumbullakosur/ Ja si duket ajo me nur shtatzanie

Published

on

Elita Rudi dhe Gjiko do te behen se shpejti prinder per here te dyte. Gjate nje feste te organizuar mes familjareve dhe miqve, ciifti e ka konfirmuar kete lajm te bukur.

Elita eshte ne pritje te nje vajze dhe kete e kane zbuluar ne nje menyre shume te bukur. Ne videon e postuar ne rrjetet sociale moderatorja shfaqet prane vogelushit Zerit dhe Gjikos.

Tullumbacja leshoi letra ne ngjyren roze dhe Zeri tani do te behet me nje moter. Krahas videos Elita ka shkruar: “ Jemi shume te lumtur qe familjes tone po i shtohet nje vajze!Faleminderit Zot”.

Elita dhe Gjiko jane gezuar shume per kete lajm dhe duken mjaft te emocionuar ne video.

Continue Reading

Trending