Connect with us

Sot

Do te ngriheni shume nga ana ekonomike/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

Published

on

KJO FUNDJAVE ESHTE SI NJE UDHETIM SHPIRTEROR

E SHtune dt 23 dhe e Djale dt 24 Maj dhe Marsi ne Peshk do bashkeveproj me asteroidin Ceres 1 Dhimitra

Ne nje ambjent enderrimtar veprimi drejtohet ne udhekryqe
kerkimi midis fantazise dhe endrres

Per kete arsye duhet ta lejojme mendjen dhe shpirtin te udhetojme ne vende te Bukura

Do ndjejme nevojen te ndihmojme dhe te mebshtesim me te dobtit

Nje lidhje Romantike do na beje te perjetojme MAGJINE E DASHURISE

Kontakti me Ujin do na gjalleroj Kontakti me Detin apo nje udhetim ne breg te detit

Dashi

Cdo gje do ndodh ne mendjen dhe ne shpirtin tuaj si ndjesi frymezim dhe startegji Do keni monolig te forte me veten dhe ndjenja te forta errotike

Demi

Ju do keni fatin te takoheni me miq e shoke si edhe me nje person qe do ju ngjalli shum eromantizem dhe ndjenja errotike sidomos ne nje rreth shoqeror

Binjaket

Cdo gje do ta ndjeni vetem nese merrni nje pune qe ka te beje me turizmin detin natyren apo qe do ju beje te udhetoni per disa kohe large qytetit

Gaforrja

Peshku ne det e tigani ne zjarr me kete do genjeni veten ne pritje te nje momenti romantik po qe akoma spo e gjeni drejtimin apo castin e duhur

Luani

Do jeni shume ekspresive dhe kerkues kete fundjave persa i perket plotesimit te kerkesave dhe deshirave tuaja me intime Po keshtu edhe ne shpenzime apo ekonomi do jete fundjave shume interesante po jo praktike

Virgjeresha

Ju keni vendosur te keni kundershtim dhe antagonizem me kedo qe ju kujton momente romantike apo fluturime shpirterore pasi mendoni se ekni humbur nje partner apo shans

Peshorja

Nje pune dhe nje udhetim interesant do ta beje kete fundjvae shume interesante per ju Kujdes nga nxitimi apo nervozizmi per te kapur cdo moment

Akrepi

Jeni ne nje fundjave shume romantike dhe errotike Mos humbni ne shkreteire ndjenjash por zhytuni ne thelllesi ujrash e Deti mund te degjoni kengen e sirenes edhe nese nuk beni dashuri

Shigjetari

Shume frymezeim dhe romantizem do krijohet ne ambjentin tuaj ku krijoni apo ne shtepine tuaj Njerez interesant vijne tek ju ose ju e beni shume joshes kete ambjent

Bricjapi

Sot ju duhet nje shok peshkatar qe tju mesoj pervec peshkimit edhe baticat e zbaticat e jetes duke ju kujtuar se per cdo gje vjen koha e vet

Ujori

Ne kulmin e veshtiresive ekonomike ju do krijoni nje ambjent pune ku gjithcka fillon e mblidhet rreth jush Nuk ju mbetet gje tjeter vetem te merrni

Peshqit

Marsi ne shenjen tuaj ju tregon se pervec delikateses ju duhet pak mjeshteri luf tetari qe te rr embeni ate qe ju perket ne dashuri dhe ne biznes

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sot

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Ja si duket Alketa Vejsiu e veshur me kostumin e kuq

Published

on

Jemi mesuar qe moderatoren e njohur Alketa Vejsiu ta shohim cdo here te kuruar dhe elegante. Ajo eshte dalluar gjithmone per imazhin e persosur qe ka krijuar ne publik.

Alketa eshte mjaft e pergatitur dhe prej vitesh e kemi pare ne televizion te drejtoje emisione te ndryshme.

Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet shume e thjeshte. Moderatorja e njohur eshte veshur nje kostum te kuq dhe me floket rremuje.

Alketa duket shume bukur dhe eshte dalluar per stilin e saj te vecante te veshjes.

Gjithsesi ajo mbetet nje nder moderatoret me te bukura per publikun dhe gjithmone do qe te jete sa me perfekte.

Continue Reading

Sot

Ja si te hiqni dhjamin e fundit te barkun pa sharruar nga uria/ Ruajeni receten BIO

Published

on

Dhjami ne fund te barkut i mban grate larg xhinseve te preferuara pervecse eshte i padeshirueshem per tu pare. Sipas hulumtimeve eshte nje nga faktoret e vde kjes se parakohshme dhe nje rrezik serioz shendetesor.

Receta qe do te rekomandojme eshte nje nga me te dobishmet per zhdukjen e dhjamit.Ka rezultate te mahnitshme ne kohe shume te shkurter. Perbersit e kesaj recete nxisin metabolizmin duke ju ndihmuar te humbni peshe me shpejt.

Perberesit qe ju duhen:

Nje limon

nje tufe majdanoz

nje gote me uje

Perzieni mire majdanozin duke perdorur perpunesin e ushqimit. Shtrydhni lengun e limonit, perzijeni mire me majdanozin dhe ne fund shtoni nje gote uje. Perzieni mire te gjithe perberesit per disa minuta. Rekomandohet qe t’a konsumoni kete lenge ne stomak te zbrazet ne mengjes per 6 dite me radhe.

Pa pasur nevoje te kaloni ore te gjate ne palester apo te largoni nga dieta juaj ushqimet e preferuara, kjo recete do ju ndihmoje te digjni shume kalori. Lengu i limonit eshte agjent i fuqishem antioksidante qe ndihmon ne largimin e toksinave kurse majdanozi eshte jashtezakonisht efektiv sepse permireson tretjen.

Continue Reading

Sot

Rudina Magjistari dhe Soni Malaj bejn ‘XING’ me te njejten veshje/ Kujt i shkon me shume kostumi?

Published

on

Soni Malaj dhe Rudina Magjistari jane dy nga figurat me te dashura te ekranit shqiptar.

Soni na befason gjithmone e me shume me projektet e saj muzikore ndersa Rudinen e shohim cdo pasdite ne emisionin qe mban emrin e saj ne “TV Klan”.

Kengetarja e njohur kishte veshur nje kostum qe nxirrte ne pah linjat e saj elegante teska ishte e ftuar ne emisionin “Prive”.

Rudina ka bere po ashtu te njejten zgjedhje ne nje nga episodet e emisionit te saj te pasdites.

Te dyja vajzat duken shume bukur dhe ne e kemi shume te veshtire te percaktojme se kujt i shkon me shume. Por ju si mendoni, cila duket me bukur?

Continue Reading

Trending