Connect with us

Sot

Meshkujt nuk na i thone asnjehere/ Keto jane 11 veshjet qe ata i adhurojne te femrat

Published

on

E dini sigurisht që meshkujt janë tekanjozë dhe kanë preferenca të veçanta për sa i takon veshjes së femrave..

E mbase keni dëgjuar shpesh të thuhet se meshkujt preferojnë femrat e thjeshta. Por nga fotot që do të shihni në vazhdim rezulton e kundërta.

Meshkujve u pëlqen që femrat të vishen provokuese, me taka të larta, funde të shkurtër apo pantallona të ngushta.

Për më shumë shikoni më poshtë, ja si të visheni për t’u dukur sa më bukur përpara partnerit tuaj ose djalit që dëshironi t’i bëni përshtypje!

Çorapet deri te gjuri, përmbushin fantazitë e meshkujve për vajzat e veshura me uniformë shkolle, që personifikojnë vajzën e zgjuar, por edhe lozonjare me sjellje tipike të një ‘kokete’.

Takat e larta e bëjnë një femër të duket joshëse dhe tërheqëse duke i dhënë pamje femërore.

Femrat sportive janë shumë tërheqëse për meshkujt.

Minifundet janë shumë seksi dhe sensuale, pasi tregojnë format femërore.

Fustanet e shkurtër të zinj janë të domosdoshëm në gardërobën e femrave. Tani që edhe meshkujt i preferojnë, mos ngurroni t’i vishni!

Pantallonat e ngushta apo streçet preferohen shumë nga meshkujt pasi nxjerrin në pah format.

Atletet

Shume meshkuj besojne se femrat qe veshin atlete e bejne kete se nuk duan apo nuk u intereson vemendja e te tjereve dhe kjo gje i terheq shume…

Te veshesh rrobat e tij

Meshkujve ne menyre sekrete dhe thelle thelle u peqen kur u vjedhin kemishen apo bluzen e tij e mbi te gjitha ne nje situate relaksuese kur jeni ne shtepi apo dilni per nje shetitje.

Te kesh stilin tend

Te jesh vetevetja dhe te mos veshesh cdo gje qe del seri neper dyqane. Nje femer me stil eshte gjithmone me epreferuar nga meshkujt se nje tjeter qe vishet zakoshem. Mbajeni vath ne vesh kete…

Syzet optike

Syzet kane aftesine ti japin ti japin cdo vajze nje pamje te sofistikuar dhe inteligjente ndaj ata i lidhin syzet me zgjuarsine dhe sensualitetin. Edhe nje pale syze pa numer nuk do ishin nje ide e keqe per ju qe nuk keni nevoje…

Xhaketat e lekures

Meshkujt kane nje terheqje te pashpjegueshme per femrat qe preferojne te veshin xhaketat e lekures, kjo ndoshta ngaqe ato tregojne pak agresivitet dhe meshkujt vdesin per sfidat…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sot

Me floket e shkurtra dhe te verdha/ Ja si dukej Rudina Dembacaj kur ishte bjonde njehere e nje kohe

Published

on

Rudina Dembacaj eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun.Ajo eshte nje emer mjaft i njohur i skenave te teatrit dhe atyre televizive.

Rudina eshte nje nga personazhet me te perfolur te showbiz-it.

Aktorja dhe moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria.

U be kohe qe e shohim Rudinen ne ekran po nga ajo kohe e deri tani ajo ka ndryshuar shume.

Ne nje prej fotove te publikuara moderatorja dhe aktorja e njohur shfaqet me floket bionde dhe te shkurtra.

Pamja e saj duket shume ndryshe nga sot por mund te themi qe tani ajo eshte nje prej personazheve me simpatike te ekranit.

Continue Reading

Sot

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Ja si duket Alketa Vejsiu e veshur me kostumin e kuq

Published

on

Jemi mesuar qe moderatoren e njohur Alketa Vejsiu ta shohim cdo here te kuruar dhe elegante. Ajo eshte dalluar gjithmone per imazhin e persosur qe ka krijuar ne publik.

Alketa eshte mjaft e pergatitur dhe prej vitesh e kemi pare ne televizion te drejtoje emisione te ndryshme.

Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet shume e thjeshte. Moderatorja e njohur eshte veshur nje kostum te kuq dhe me floket rremuje.

Alketa duket shume bukur dhe eshte dalluar per stilin e saj te vecante te veshjes.

Gjithsesi ajo mbetet nje nder moderatoret me te bukura per publikun dhe gjithmone do qe te jete sa me perfekte.

Continue Reading

Sot

Ja si te hiqni dhjamin e fundit te barkun pa sharruar nga uria/ Ruajeni receten BIO

Published

on

Dhjami ne fund te barkut i mban grate larg xhinseve te preferuara pervecse eshte i padeshirueshem per tu pare. Sipas hulumtimeve eshte nje nga faktoret e vde kjes se parakohshme dhe nje rrezik serioz shendetesor.

Receta qe do te rekomandojme eshte nje nga me te dobishmet per zhdukjen e dhjamit.Ka rezultate te mahnitshme ne kohe shume te shkurter. Perbersit e kesaj recete nxisin metabolizmin duke ju ndihmuar te humbni peshe me shpejt.

Perberesit qe ju duhen:

Nje limon

nje tufe majdanoz

nje gote me uje

Perzieni mire majdanozin duke perdorur perpunesin e ushqimit. Shtrydhni lengun e limonit, perzijeni mire me majdanozin dhe ne fund shtoni nje gote uje. Perzieni mire te gjithe perberesit per disa minuta. Rekomandohet qe t’a konsumoni kete lenge ne stomak te zbrazet ne mengjes per 6 dite me radhe.

Pa pasur nevoje te kaloni ore te gjate ne palester apo te largoni nga dieta juaj ushqimet e preferuara, kjo recete do ju ndihmoje te digjni shume kalori. Lengu i limonit eshte agjent i fuqishem antioksidante qe ndihmon ne largimin e toksinave kurse majdanozi eshte jashtezakonisht efektiv sepse permireson tretjen.

Continue Reading

Trending