Connect with us

Sot

HOROSKOPI date 25 PRILL sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT e dites

Published

on

Dashi

Do të ndiheni shumë energjik gjatë kësaj dite dhe do të keni mundësi që të riparoni diçka që e keni humbur më parë. Ata që janë vetëm, do të kenë mundësi për të krijuar lidhje interesante, pse jo edhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Demi

Ndjeni nevojën për një reagim, në mënyrë që të ndërtoni marrëdhënie pozitive me të tjerët. Duke nisur nga kjo e premte do të nisni që të hidhni bazat për diçka që do të nisë të shohë zhvillim në muajt në vijim.

Binjakët

Do të dashuroheni pas mundësive shumë më të mira nga sa i keni menduar. Sfera sentimentale do të jetë mjaft e favorizuar, ndaj këshillohet që të përfitoni nga kjo periudhë.

Gaforrja

Këshillohet që të zhdukni çdo konfuzion të së kaluarës dhe të bëni qartësi. Tashmë do të ndiheni më të lirë për të vepruar, pasi keni larguar gjithë personat që ju krijonin shqetësime.

Luani

Duhet të përfitoni më shumë nga e tashmja, pasi në vijim mund të keni probleme financiare, ndaj duhet të bëni një menaxhim të kujdesshëm. Këto ditë janë të vështira për ju, pasi ju detyrojnë që të luftoni kundër personave të cilët duan të pengojnë çdo lëvizjen tuaj.

Virgjëresha

E ardhmja nuk paraqitet aspak e favorshme, ndoshta për shkak se dikush në familje është përballur me një dhimbje të madhe. Situata momentale, nuk është aspak e lehtë për tu menaxhuar.

Peshorja

Keni nevojë për shumë, për të çliruar inatin tuaj gjatë kësaj periudhe. Mund të jeni përballur me debate në familje ose me persona të tjerë gjatë orëve të fundit.

Akrepi

Prireni që të merrni mbi vete përgjegjësitë e të tjerëve, por tashmë keni nevojë për ndihmë nga jashtë. Bëni kujdes, pasi mund t’iu duhet të përballeni me sfida të rëndësishme të cilat do të kërkojnë një përkushtim maksimal.

Shigjetari

Do të jeni më të favorizuar në raport ditët e kaluara. Marsi dhe Mërkuri janë në anën tuaj dhe do ju ofrojnë mundësi të shumta në punë, të cilat duhet ti kapni fluturimthi.

Bricjapi

Do të keni mundësi që të çoni përpara plane të cilat parashikohen mjaft të frytshme, shkruan noa.al. Jeni duke punuar për projekte të cilat do të marrin jetë para verës.

Ujori

Nuk do e keni ende të mundur që të gjeni një zgjidhje për punën dhe financat tuaja. Kjo gjë vjen për shkak të situatës tuaj aktuale dhe bllokimit me të cilin jeni përballur prej muajsh.

Peshqit

Duhet të flisni me shumë kujdes, sidomos nëse keni pasur debate me partnerin/en. Në këtë moment keni nevojë për më shumë bashkëpunim, gjë që nuk po e gjeni në një lidhje.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sot

Me floket e shkurtra dhe te verdha/ Ja si dukej Rudina Dembacaj kur ishte bjonde njehere e nje kohe

Published

on

Rudina Dembacaj eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun.Ajo eshte nje emer mjaft i njohur i skenave te teatrit dhe atyre televizive.

Rudina eshte nje nga personazhet me te perfolur te showbiz-it.

Aktorja dhe moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria.

U be kohe qe e shohim Rudinen ne ekran po nga ajo kohe e deri tani ajo ka ndryshuar shume.

Ne nje prej fotove te publikuara moderatorja dhe aktorja e njohur shfaqet me floket bionde dhe te shkurtra.

Pamja e saj duket shume ndryshe nga sot por mund te themi qe tani ajo eshte nje prej personazheve me simpatike te ekranit.

Continue Reading

Sot

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Ja si duket Alketa Vejsiu e veshur me kostumin e kuq

Published

on

Jemi mesuar qe moderatoren e njohur Alketa Vejsiu ta shohim cdo here te kuruar dhe elegante. Ajo eshte dalluar gjithmone per imazhin e persosur qe ka krijuar ne publik.

Alketa eshte mjaft e pergatitur dhe prej vitesh e kemi pare ne televizion te drejtoje emisione te ndryshme.

Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet shume e thjeshte. Moderatorja e njohur eshte veshur nje kostum te kuq dhe me floket rremuje.

Alketa duket shume bukur dhe eshte dalluar per stilin e saj te vecante te veshjes.

Gjithsesi ajo mbetet nje nder moderatoret me te bukura per publikun dhe gjithmone do qe te jete sa me perfekte.

Continue Reading

Sot

Ja si te hiqni dhjamin e fundit te barkun pa sharruar nga uria/ Ruajeni receten BIO

Published

on

Dhjami ne fund te barkut i mban grate larg xhinseve te preferuara pervecse eshte i padeshirueshem per tu pare. Sipas hulumtimeve eshte nje nga faktoret e vde kjes se parakohshme dhe nje rrezik serioz shendetesor.

Receta qe do te rekomandojme eshte nje nga me te dobishmet per zhdukjen e dhjamit.Ka rezultate te mahnitshme ne kohe shume te shkurter. Perbersit e kesaj recete nxisin metabolizmin duke ju ndihmuar te humbni peshe me shpejt.

Perberesit qe ju duhen:

Nje limon

nje tufe majdanoz

nje gote me uje

Perzieni mire majdanozin duke perdorur perpunesin e ushqimit. Shtrydhni lengun e limonit, perzijeni mire me majdanozin dhe ne fund shtoni nje gote uje. Perzieni mire te gjithe perberesit per disa minuta. Rekomandohet qe t’a konsumoni kete lenge ne stomak te zbrazet ne mengjes per 6 dite me radhe.

Pa pasur nevoje te kaloni ore te gjate ne palester apo te largoni nga dieta juaj ushqimet e preferuara, kjo recete do ju ndihmoje te digjni shume kalori. Lengu i limonit eshte agjent i fuqishem antioksidante qe ndihmon ne largimin e toksinave kurse majdanozi eshte jashtezakonisht efektiv sepse permireson tretjen.

Continue Reading

Trending