Connect with us

Sot

Do te merrni nje propozim, astrologu i famshem Paolo Fox paralajmeron kete shenje…

Published

on

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

Dashi

Yjet do të jenë mjaft të favorshme sa i takon dashurisë dhe lidhjeve sentimentale. Miqësitë me të lindurit e shenjës së demit dhe bricjapit do të jenë speciale. Në punë jo çdo gjë do të jetë perfekte, por përmirësimet nuk do të mungojnë.

Demi

E marta do të jetë e ngarkuar, ndaj bëni kujdes që të mos lodheni shumë. Në dashuri gjërat do të përmirësohen, madje mund të mendoni për të zgjeruar familjen. Sa i takon punës, takimet do të jenë mjaft të favorshme.

Binjakët

Në dashuri do të ketë një përmirësim të ndjeshëm, por bëni kujdes që të mos inatoseni për budallallëqe. Edhe në punë do të ketë rikuperim, ndaj ky është momenti perfekt për të parashtruar kërkesat tuaja.

Gaforrja

Në dashuri duhet qetësi dhe vëmendje dhe nuk ka nevojë për të ushqyer polemika të kota. Dyshime të shumta do të ketë nëse jeni të përfshirë sentimentalisht në më shumë se dy lidhje.

Luani

Dashuria do të jetë mjaft e favorshme, ku Venusi dhe Hëna do të kenë ndikim pozitiv. Ndonjë problem parashikohet të ketë në punë, ndaj bëni mirë që të ndiqni instinktin.

Virgjëresha

Gjatë kësaj dite ndiheni disi më mirë. Në dashuri duhet të bëni kujdes dhe të kaloni pengesat. Ky nuk është momenti i duhur për të bërë projekte afatgjata.

Peshorja

Hëna do të ketë ndikim të kundërt, ashtu sikundër dhe yjet, ndaj kujdes ndaj debateve. Po ashtu parashikohen vonesa dhe probleme ekonomike. Periudha e fundit ka qenë mjaft e vështirë.

Akrepi

Në dashuri ky është momenti për të hedhur një hap më shumë, ndaj mos ngurroni, shkruan noa.al. Ndërsa në punë do të jeni të favorizuar dhe mund të gjeni marrëveshje.

Shigjetari

Kjo ditë do të sjellë një përmirësim të përgjithshëm dhe do të ndiheni më mirë. Sa i takon dashurisë, ditët në vijim do të jenë mjaft pozitive. Në punë, nuk duhet të hiqni dorë.

Bricjapi

E marta do të sjellë lodhje. Ndërsa në dashuri do të ketë dyshime dhe pasiguri, ndaj bëni kujdes dhe mos u nervozoni. Puna do të jetë e favorizuar dhe dyshimet do të zhduken me kalimin e orëve.

Ujori

Dashuria do të jetë mjaft e favorshme, në sajë të ndikimit të Hënës. Ndonjë raport miqësor ose pune, mund të vihet në rrezik. Ky është momenti për të bërë zgjedhje.

Peshqit

Gjatë kësaj dite do të ndiheni më mirë. Në dashuri ka diçka që duhet të bëni ose thoni. Ndërsa në punë dhe studim, duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të vlerësoni mirë propozimet para se të vendosni se çfarë duhet të bëni.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sot

Me floket e shkurtra dhe te verdha/ Ja si dukej Rudina Dembacaj kur ishte bjonde njehere e nje kohe

Published

on

Rudina Dembacaj eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun.Ajo eshte nje emer mjaft i njohur i skenave te teatrit dhe atyre televizive.

Rudina eshte nje nga personazhet me te perfolur te showbiz-it.

Aktorja dhe moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria.

U be kohe qe e shohim Rudinen ne ekran po nga ajo kohe e deri tani ajo ka ndryshuar shume.

Ne nje prej fotove te publikuara moderatorja dhe aktorja e njohur shfaqet me floket bionde dhe te shkurtra.

Pamja e saj duket shume ndryshe nga sot por mund te themi qe tani ajo eshte nje prej personazheve me simpatike te ekranit.

Continue Reading

Sot

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Ja si duket Alketa Vejsiu e veshur me kostumin e kuq

Published

on

Jemi mesuar qe moderatoren e njohur Alketa Vejsiu ta shohim cdo here te kuruar dhe elegante. Ajo eshte dalluar gjithmone per imazhin e persosur qe ka krijuar ne publik.

Alketa eshte mjaft e pergatitur dhe prej vitesh e kemi pare ne televizion te drejtoje emisione te ndryshme.

Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet shume e thjeshte. Moderatorja e njohur eshte veshur nje kostum te kuq dhe me floket rremuje.

Alketa duket shume bukur dhe eshte dalluar per stilin e saj te vecante te veshjes.

Gjithsesi ajo mbetet nje nder moderatoret me te bukura per publikun dhe gjithmone do qe te jete sa me perfekte.

Continue Reading

Sot

Ja si te hiqni dhjamin e fundit te barkun pa sharruar nga uria/ Ruajeni receten BIO

Published

on

Dhjami ne fund te barkut i mban grate larg xhinseve te preferuara pervecse eshte i padeshirueshem per tu pare. Sipas hulumtimeve eshte nje nga faktoret e vde kjes se parakohshme dhe nje rrezik serioz shendetesor.

Receta qe do te rekomandojme eshte nje nga me te dobishmet per zhdukjen e dhjamit.Ka rezultate te mahnitshme ne kohe shume te shkurter. Perbersit e kesaj recete nxisin metabolizmin duke ju ndihmuar te humbni peshe me shpejt.

Perberesit qe ju duhen:

Nje limon

nje tufe majdanoz

nje gote me uje

Perzieni mire majdanozin duke perdorur perpunesin e ushqimit. Shtrydhni lengun e limonit, perzijeni mire me majdanozin dhe ne fund shtoni nje gote uje. Perzieni mire te gjithe perberesit per disa minuta. Rekomandohet qe t’a konsumoni kete lenge ne stomak te zbrazet ne mengjes per 6 dite me radhe.

Pa pasur nevoje te kaloni ore te gjate ne palester apo te largoni nga dieta juaj ushqimet e preferuara, kjo recete do ju ndihmoje te digjni shume kalori. Lengu i limonit eshte agjent i fuqishem antioksidante qe ndihmon ne largimin e toksinave kurse majdanozi eshte jashtezakonisht efektiv sepse permireson tretjen.

Continue Reading

Trending