Connect with us

Sot

Ju tërheqin si me magnet, këto janë 3 shenjat më të PAREZISTUESHME të horoskopit

Published

on

LUANI: Është e vështirë t’i rezistosh sharmit të Luanit, apo jo? Të paktën neve në Living e besojmë këtë gjë, e sigurisht që s’ka të bëjë me faktin që në redaksinë tonë kemi shumicë Luanësh (shaka).

Sipas astrologëve të lindurit në këtë shenjë kanë karakter shumë të fortë, çka e bën automatikisht joshës në sytë e të tjerëve. Ata janë gjithashtu zemërgjerë, besnikë dhe shumë të vendosur për të arritur atë që duan, me pak fjalë liderë të lindur.

Kemi edhe defekte (e dimë), por kjo gjë nuk e zbeh karizmin tonë.

AKREPI: E keni vënë re që të lindurit në këtë shenjë kanë një shikim misterioz që i bën aq tërheqës në sytë e të tjerëve? Megjithatë nëse është kjo gjëja e parë që ju bie në sy tek një Akrep, neve ju themi që ka shumë më shumë për të treguar.

Ajo çfarë e dallon pa diskutim nga shenjat e tjera është ambicia e tij për t’ia dalë gjithmonë mbanë e për të bërë çdo ëndërr realitet.

Kjo lloj sigurie e bën shumë tërheqës në sytë e të tjerëve dhe jo vetëm. Ai di të jetë i ëmbël, joshës, “karagjoz” – jo në kuptimin fyes, ironik dhe i thellë kur dhe ku duhet.

SHIGJETARI: Në qoftë se mendoni se Shigjetari nuk është i besueshëm pasi e ka mendjen vetëm tek udhëtimet gaboheni. Të lindurit në këtë shenjë do t’ju falin emocionet më të bukura që mund të përjetoni ndonjëherë dhe do t’ju “ndihmojnë” të zbuloni shijen e vërtetë e të qenit i,e lirë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sot

Me floket e shkurtra dhe te verdha/ Ja si dukej Rudina Dembacaj kur ishte bjonde njehere e nje kohe

Published

on

Rudina Dembacaj eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun.Ajo eshte nje emer mjaft i njohur i skenave te teatrit dhe atyre televizive.

Rudina eshte nje nga personazhet me te perfolur te showbiz-it.

Aktorja dhe moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria.

U be kohe qe e shohim Rudinen ne ekran po nga ajo kohe e deri tani ajo ka ndryshuar shume.

Ne nje prej fotove te publikuara moderatorja dhe aktorja e njohur shfaqet me floket bionde dhe te shkurtra.

Pamja e saj duket shume ndryshe nga sot por mund te themi qe tani ajo eshte nje prej personazheve me simpatike te ekranit.

Continue Reading

Sot

Me floket pa krehur dhe pa makeup/ Ja si duket Alketa Vejsiu e veshur me kostumin e kuq

Published

on

Jemi mesuar qe moderatoren e njohur Alketa Vejsiu ta shohim cdo here te kuruar dhe elegante. Ajo eshte dalluar gjithmone per imazhin e persosur qe ka krijuar ne publik.

Alketa eshte mjaft e pergatitur dhe prej vitesh e kemi pare ne televizion te drejtoje emisione te ndryshme.

Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet shume e thjeshte. Moderatorja e njohur eshte veshur nje kostum te kuq dhe me floket rremuje.

Alketa duket shume bukur dhe eshte dalluar per stilin e saj te vecante te veshjes.

Gjithsesi ajo mbetet nje nder moderatoret me te bukura per publikun dhe gjithmone do qe te jete sa me perfekte.

Continue Reading

Sot

Ja si te hiqni dhjamin e fundit te barkun pa sharruar nga uria/ Ruajeni receten BIO

Published

on

Dhjami ne fund te barkut i mban grate larg xhinseve te preferuara pervecse eshte i padeshirueshem per tu pare. Sipas hulumtimeve eshte nje nga faktoret e vde kjes se parakohshme dhe nje rrezik serioz shendetesor.

Receta qe do te rekomandojme eshte nje nga me te dobishmet per zhdukjen e dhjamit.Ka rezultate te mahnitshme ne kohe shume te shkurter. Perbersit e kesaj recete nxisin metabolizmin duke ju ndihmuar te humbni peshe me shpejt.

Perberesit qe ju duhen:

Nje limon

nje tufe majdanoz

nje gote me uje

Perzieni mire majdanozin duke perdorur perpunesin e ushqimit. Shtrydhni lengun e limonit, perzijeni mire me majdanozin dhe ne fund shtoni nje gote uje. Perzieni mire te gjithe perberesit per disa minuta. Rekomandohet qe t’a konsumoni kete lenge ne stomak te zbrazet ne mengjes per 6 dite me radhe.

Pa pasur nevoje te kaloni ore te gjate ne palester apo te largoni nga dieta juaj ushqimet e preferuara, kjo recete do ju ndihmoje te digjni shume kalori. Lengu i limonit eshte agjent i fuqishem antioksidante qe ndihmon ne largimin e toksinave kurse majdanozi eshte jashtezakonisht efektiv sepse permireson tretjen.

Continue Reading

Trending